A weboldal cookie-kat használ a szolgáltatások minőségének javtására. A weboldal további használatával elfogadom a cookie-k használatát. Megértettem További információk
Az ingyenes aukciós piactér | 2025. Máj 12.  
Keresés      Részletes keresés
 
 
Kategóriák

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karóra

Marina Militare - 47mm Termékkód: 282643
Ugrás:   Termék leírása   |  Képgaléria   |  Egyéb információk


Képgaléria Képgaléria
 
Fixár: 35.000 Ft
Állapot: Új
Árverés vége: Lejárt
2011. Máj. 03. 23:10
Eladó helye: Budapest
Árverés befejezve

 
  Termék figyelése Elküldöm egy barátomnak
Megosztás:
 
Eladó adatai
  -xxxx- (0 )
  Minősítések száma: 0
Pozitív minősítés: -

Regisztráció dátuma: 2009.10.04.
  Üzenet küldése az eladónak

Termék leírása

Marina Militare - 47mm







Marina Militare



Állapot: hibátlan, újszerű
Stílus: luxus
Szerkezet: automata
Szíj anyaga: bőr
Vízállóság: cseppálló

Véleményem szerint a legszebb Marina Militare modell, néhányszor viselt, szinte új, karcmentes darab.

Keményített kristály óraüveg, tükröződés-mentes bevonattal, amitől a fekete számlap kékes színben játszik.
Szál-húzott matt full acél 47mm-rs tok, hatalmas! Üveg hátlap, 5 perces lépésekkel forgatható lünetta. A teljes óra egyetlen kifogásolható eleme a lünetta, ami néhány állásban kissé elmozdítható felfelé, a tokhoz képest kb. 0,5mm-es hézaggal. De több állásban ez is teljesen a helyén van, meg sem mozdul, csak a korrektség kedvéért írtam le.
Gyönyörű matt fekete számlap, erősen lumineszkáló indikációkkal és mutatókkal, 3 óránál dátumablakkal.
A korona 3 állású: alapállásban húzza a werket, első állásban dátum gyorsváltó, második állásban másodpercstoppos mutatóállítás. A  koronát rögzítő kengyel patent módon rögzül, nem lötyög, nem mozog.
A szíjrögzítés nyomógombos, a fültávolság 26mm. Két db 26-os hosszú, vastag bőrszíjat adok hozzá ( 3 rétegű barna, acél tüskecsattal és nagyon hozzáillő kék, acél tüskecsattal).
A szerkezet Dátum gyorsváltós, a werk kézzel húzható, a svájci ETA 2892 alapjaira épített Sea-Gull ST 1812 automata.

Remekbe szabott, csapágyazott rotorral, görgőzött részekkel. Pontosan, megbízhatóan jár. Egy hét alatt 35mp-t sietett a quartz órámhoz képest, napi 5 mp-t egyenletesen előrehaladva, ami egy mechanikus órától nem rossz.
Az órához saját varrott bőr doboza is jár.
Teljesen "Submersible"  stílusú, kifogástalan darab, de mégsem replika. Minősége meghazudtolja árfekvését. Engem meggyőzött, nyugodt szívvel ajánlom.

Hát igen, ez az óra nem kicsi, viszont jó nagy. Nagyon férfias darab!
A + szíjjal igen jó áron kínálom és villámárnál állom a postát is.



Egyéb információk
Eladó helye: Magyarország Budapest (1165)
Szállítási feltételek: A szállítási költséget a vevő fizeti
Átvétel módja:  - Személyes
Fizetés módja:  - Készpénz
Árverés kezdete: 2011. Ápr. 26. 23:10
Árverés vége: 2011. Máj. 03. 23:10
Termék megtekintve: 736

Reklám