Móra Ferenc: DARU-UTCÁTÓL A MÓRA FERENC-UTCÁIG | Termékkód: 1062084689 |
Kiadó: Magvető, 1962
Ajánló: A könyvet maga a szerző állította össze. Önéletrajzi írásait közli egy kötetben, melyekből gyakran visszaköszön szülőfaluja, tanítói, diák- és gyermektársai alakja, és leggyakrabban: az édesanya arcképe. Csalódásait és örömeit megörökítő életképeiben az élőbeszéd elevenségével ható szép magyar nyelvben gyönyörködhetünk.
Kötés, állapot: papírvédő, felső éle kopottas, korát meghazudtoló.+Kiadói egészvászon kötés és a beltartalom, teljesen újszerű.
Terjedelem: 539 o.
Tömeg: 490 gr.
4303_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 19. 23:19 Termék megtekintve: 262 |