Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék Termékkód: 1062129887

Jelenlegi ár: 225 Ft
Villámár: 250 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 óra 4 perc
2026. Jan. 25. 12:38

Minimális ajánlat: 225 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1774)

Mosódióval való mosáshoz vászontasak

Pamutvászonból készült, zsinóros megköt?vel.

Mérete: 7 x 9 cm

Magyar termék!
Új!

Kikiáltási ár: 225 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 24. 12:38
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 12:38
Termék megtekintve: 2471

KIT Szakmai vizsgára felkészítő

Újszerű, Atmosphere pink csipke ruha S-es Akció

Fekete szőrme strasszos csinos sapka pihe-puha Akció %%

Új, handmade piros védelmi karkötő

Biopamut szürke Mickey M. édes kis póló, szürke XS

Új, KÖR MINTÁS, PÖTTYÖS csinos ruha, EXTRA AKCIÓ

Virágos fekete váza olcsón elvihető most!

Csipkés bandeau melltartó kivehető szivacsos

Újszerű különleges kis balerina sz. tornacipő

Vidám kis kézzel kötött sál[1

Primavera 111 gyógynövény olaj 100 ml 110 féle gyógynövényből Nézd!

Újszerű szarvasbőr hatású A-vonatlú kabát

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

ÚJ, SPEEDO ÚSZÓ / TENGERPARTI, /VÍZI CIPŐ

Új 40/42-es harisnya, 20 DEN káros anyag mentes ökotex min.

Újszerű, eredeti Singer kézi, hordozható kis varrógép EXTRA AKCIÓ %%

100 % biopamut lány rózsaszín pizsama, új! 80-as AkciÓ

Vanília sárga eredeti Soul nadrág 40-es + ajádnék fehér Soul csini nad

Új szuper divatos SMOG férfi fehér ing (nyakkendő nélkül)

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 25-os Akció,