Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 16.

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék Termékkód: 1062129887

Fixár: 185 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 1 óra
2019. Febr. 17. 10:41

185 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (200)

Mosódióval való mosáshoz vászontasak

Pamutvászonból készült, zsinóros megkötõvel.

Mérete: 7 x 9 cm

Magyar termék!
Méret: 7x9 cm
Új!

Árverés kezdete: 2019. Febr. 15. 10:41
Árverés vége: 2019. Febr. 17. 10:41
Termék megtekintve: 775

Egyedi Sorry rózsaszín sídzseki, vízlepergető

Fekete Yessica szuper vékony kardigán szerű nyári estékre:) 4. 000 Ft h

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top

Új, lilásbarna egyedi elegáns nadrág alkalmi áron!

Fekete valódi bőr különleges kényelmes cipellő 40

Fekete Atmosphere karcsúsított ing

ÚJ, FEKETE NEOPRÉM TABLET TARTÓ 23 X 16 CM ( 7 ")

ÚJ, SPEEDO ÚSZÓ / TENGERPARTI, /VÍZI CIPŐ

Egyedi, csini, barna pulcsi, M-es

100 % BIO PAMUT törölköző, arctörlő FAIR TRADE Ekcéma ell.

Szép, bézs színű, elegáns, csinos nadrág olcsón! NÉzd!

CSODASZÉP EREDETI LUMINARC KANCSÓ KIÖNTŐ, 2 L, ÚJSZERŰ AKCIÓ

James H. Ami igazán fontos - A tudatosabb élet felé - 50 %

ÚJ, M-ES MANGO LEOPÁRD RUHA 13. 995 FT EXTRA AKCIÓ %%% 7;%

Ezüst (925) karlánc 19 cm alkalmi áron

Új, nagyon szép fehér egyedi elegáns felső. Extra AKCIÓ

Újsz. , mogyoró színű csinos 5TH aventue velúrbőr cipő

Új, Sisters Point arany színű L-es boleró, hibás 8. 000 Ft h.

Újszerű, korall színátmenetes felső M/L BIO pamut ! ! NÉzd!