Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék Termékkód: 1062129887

Jelenlegi ár: 225 Ft
Villámár: 250 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 óra 32 perc
2026. Jan. 29. 12:38

Minimális ajánlat: 225 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1784)

Mosódióval való mosáshoz vászontasak

Pamutvászonból készült, zsinóros megköt?vel.

Mérete: 7 x 9 cm

Magyar termék!
Új!

Kikiáltási ár: 225 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 28. 12:38
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 12:38
Termék megtekintve: 2477

Új 5 db bio vegán körömlakk egyben Akció

Soós Zoltán Gorombakovácsok c. könyv

Új világoszöld GOTS biopamut rövid nadrág short

Napsárga Mayo rövid ujjú édes kis póló

Lazac v. pinkes színű csodás és szexi ruha

MULTI-CIKÓRIA CIKÓRIA KÁVÉ KOFFEINMENTES 200G

Új törölköző 50 x 90 cm, fehér, Ökotex anyag! ! Káros anyag mentes

Új GOTS biopamut fehér farmer capri nadrág AKCIÓ

Új, fekete színű, egyedi, eredeti Palmers body L-es!

Új gyönyörű virágos leveles ökotex felső

Bőr szerkós nagy mackó maci Akció %

Gyönyörű és egyedi fehér gyöngyös karlánc

Újszerű, M-es alkalmi ruha, fekete arany AKCIÓ!

Eredeti M. Sara Push Up farmer nadrág S/M

Új nagyon különleges olíva zöld színű öv

Dr. Punto fiú bézs bakancs, gyógy cipő, harántemelős 14. 990 Ft h.

Új aventurin nyaklánc - szívcsakra - nyugtató. .. NÉzd!

Új fehér kis fűszernövény vágó olló

Gots biopamut ! ! kényelmes, bőr- és környezetbarát banán zöld pulóver

Újsz. fekete apró köves kesztyű Belgiumból