Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 16.

Pamela King: Sólyom-erdő úrnői Termékkód: 440533

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 10 óra
2019. Szept. 18. 18:45

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3118)

Használ könyv!

...élvén törvényem adta jogommal, húsz év gályarabságra ítélem Nicholas McAllistert, ki vétkesnek találtatott az ellene felhozott vádakban! Sólyomnak, azaz Lord Nicholas McAllisternek két Julianne-nek kell egyszerre megküzdenie. Az egyik a mindenre elszánt unkahúg, aki a történet kezdetén ármánykodó cselszövéssel a biztos halálba: húsz év gályrabságra juttatja mostohabátyját; a másik Julianne egy bájos özvegyasszony, aki akaratlanul is belekeveredik a családi háborúba. S míg tart a viszály, a két magányos szív egymásra talál. A XIV. századi feudális Angliában játszódó történet izgalmas olvasmányt ígér a történelmi kalandregényeket kedvelő olvasónak

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Szept. 15. 18:45
Árverés vége: 2019. Szept. 18. 18:45
Termék megtekintve: 859

Elizabeth Bevarly: Bátorság, életem! - Szívhang 75.

Meg Cabot: Elhagyatva

S. C. Stephens: Esztelen

Penny Jordan: Hazatérés - Júlia 307.

Jodie Carillon: Keserű mosoly

Montana fonott strasszos mágnes kapcsos szexi női karkötő - Vadonatúj!

Havas Henrik: A bűnről és a bűnhődésről

Sesame Street meséből Bert plüss figura Elmo és Ernie jóbarátja

Álomszép lila cirkónia köves 9 karátos aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Jessica Matthews: Kutyaszorító - Szívhang 297.

Dawn Atkins: Bagoly mondja. .. - Tiffany 199.

Anna Cleary: Egy jó sztori - Júlia 488.

Sally Wentworth: Egyezzünk meg! - Bianca 38.

Angela Wells: Légy anyja a gyerekednek! - Bianca 6.

Hillary King: Ikervarázs - Romantika sorozat 1995/40

Sarah Dessen: Egy felejthetetlen év

Disney Hercegnők Hófehérke puzzle kirakó 70 darabos - Vadonatúj!

LaVyrle Spencer: Kísért a múlt

Jonathan Burns: Sötét titkok

Leigh Michaels: Új fellobbanás - Romana 27.