R. F. Scott: A DÉLI-SARKVIDÉKEN / Klasszikus útleírások | Termékkód: 433577 |
VILÁGJÁRÓK
KLASSZIKUS ÚTLEÍRÁSOK XIII.
Gondolat Könyvkiadó, 1971
Szerző: R. F. Scott
Előszó, ajánló: Kérem tekintse meg a kinagyított képgaléria 2. és 3. képét.
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, éleknél kissé kopott, gerinc elszíneződött. Beltartalom: egy ajándékozási és egy tulajdonosi névbejegyzés található benne. A továbbiakban megkímélt, jó állapotú kötet.
Terjedelem: 493 o.
Tömeg: 538 gr.
1984_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 22. 21:16 Termék megtekintve: 639 |