Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Rájuk Fújt az Isten (Rónaszegi Miklós) 1985 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062181369

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 5 óra
2026. Jan. 29. 19:03

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13628)

Rájuk Fújt az Isten... (Rónaszegi Miklós) 1985

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1985 , 50.500 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Benkő Sándor
Azonosító : ISBN 963 11 3883 6 , IF 5341
Típus : ifjúsági kalandregény 12 éven felülieknek
Oldalak száma : 340 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 235gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (84-5720)
Eredeti ára : 30.-Ft

Két riadt kisgyerek, egy kisfiú meg egy kislány találkozik e regény lapjain. Kalandos viszontagságok közepette, már-már reménytelen helyzetekbe sodródva, néhány felnőtt hasonló sorsában osztozva menekülnek. Mentik legalább az életüket, miközben a fejük felett a 16.század leghatalmasabb hajóhadának büszke vitorlái dagadoznak a szélben. 1588-at írnak a naptárak, A katolikus spanyol király II. Fülöp megindította Legyőzhetetlen Armadáját az eretnek Anglia ellen. Úgy tervezte hogy egyszerűen lerohanja a szigetországot amely már amúgy is sok borsot tört az orra alá. Mi lett a hadjárat vége? Mi lett a két űzött kisgyerek sorsa? A páratlan feszültségű jelenetekben, váratlan izgalmas fordulatokban és látványos tengeri csaták leírásában bővelkedő regény ezekre a kérdésekre adja meg a választ.

A zarándok 5
A kiáltás 27
A találkozás 50
Bianca 71
A szökés 85
A Sátán kapuja 109
A szöktetés 128
Az első lövések 151
A San Salvador 172
A lámpás 191
Börtönben 209
Csata előtt 237
Sorhajótámadás 258
Egyedül 277
A tűzhajók 296
Rájuk fújt az Isten 314
Tartalom 331

imgbox.com/g/sApqXI5uxD

Árverés kezdete: 2025. Dec. 30. 19:03
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 19:03
Termék megtekintve: 876

DIN-RCA Átalakító (Ver. 4) 20cm (teszteletlen& #41;

Amaro Atya Bűne (Eca de Queiros) 1977 (10kép+tartalo m)

BKV Havibérlet 2011 Augusztus (2képpel)

A Közúti Közlekedés Rendje (Dömény István-Markos Jenő) 1963 (8kép+tart

Bianca 8. Újra Veled, Sok Év Után (Mary Lyons) 1991 (v1) romantikus

Esztétikai ABC (1977) szétesik (5kép+tartalom )

Douwe Egberts Omnia Díszdoboz 1994 (25 éves jubileumi kiadás)

HP Hálózati Táp 0957-2231 (32/16V 375/500mA) rendben működik

Nokia 2610 (Ver. 5) 2006 (30-as) viseltes

Szalvéta (Ver. 145) papír (retró)

Magnókazetta (Ver. 28) Maxell UR90 (teszteletlen& #41;

DIANA Igaz Története-Saját Szavaival (Andrew Morton) 1997 (8kép+tartal

Samsung VGA Kábel kb. 1m Új

Együtt (Leiner Laura) 2016 (8kép+tartalom )

Orion TV Táv (Infra-04) sérült (rendben működik)

A Magyar Történelem Nagy Alakjai 11. rész (1989)

LEGO Leírás 6234 (1991) 120278

Szalvéta (Ver. 63) papír (retró)

Szerelemből Kitűnő (Lorraine Heath) 2005 (5kép+tartalom )

Vaku (Ver. 1) nyeles működik