Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

Rájuk Fújt az Isten (Rónaszegi Miklós) 1985 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062181369

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 6 óra
2026. Jan. 29. 19:03

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13643)

Rájuk Fújt az Isten... (Rónaszegi Miklós) 1985

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1985 , 50.500 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Benkő Sándor
Azonosító : ISBN 963 11 3883 6 , IF 5341
Típus : ifjúsági kalandregény 12 éven felülieknek
Oldalak száma : 340 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 235gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (84-5720)
Eredeti ára : 30.-Ft

Két riadt kisgyerek, egy kisfiú meg egy kislány találkozik e regény lapjain. Kalandos viszontagságok közepette, már-már reménytelen helyzetekbe sodródva, néhány felnőtt hasonló sorsában osztozva menekülnek. Mentik legalább az életüket, miközben a fejük felett a 16.század leghatalmasabb hajóhadának büszke vitorlái dagadoznak a szélben. 1588-at írnak a naptárak, A katolikus spanyol király II. Fülöp megindította Legyőzhetetlen Armadáját az eretnek Anglia ellen. Úgy tervezte hogy egyszerűen lerohanja a szigetországot amely már amúgy is sok borsot tört az orra alá. Mi lett a hadjárat vége? Mi lett a két űzött kisgyerek sorsa? A páratlan feszültségű jelenetekben, váratlan izgalmas fordulatokban és látványos tengeri csaták leírásában bővelkedő regény ezekre a kérdésekre adja meg a választ.

A zarándok 5
A kiáltás 27
A találkozás 50
Bianca 71
A szökés 85
A Sátán kapuja 109
A szöktetés 128
Az első lövések 151
A San Salvador 172
A lámpás 191
Börtönben 209
Csata előtt 237
Sorhajótámadás 258
Egyedül 277
A tűzhajók 296
Rájuk fújt az Isten 314
Tartalom 331

imgbox.com/g/sApqXI5uxD

Árverés kezdete: 2025. Dec. 30. 19:03
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 19:03
Termék megtekintve: 874

Világ Füstje (Benjámin László) 1964 (8kép+tartalom )

Nokia 3120 (Ver. 10) 2004 (30-as)

Júlia 1994/3 Anyák Napja Különszám (v3) 3kép+tartalom

Világok Világa (Nemere István) 1990 (dedikált) 6kép+tartalom

Downing Street 10. (Bányász Rezső) 1988 (7kép+tartalom )

BlackBerry 7290 (Ver. 3) 2004 (sérült, hibás)

A Tábornok (Száraz György) 1985 (5kép+tartalom )

Autó-Motor 1977/4 (Ford Fiesta, Csonka János)

Praktika 1998/3. szám Március (melléklettel& #41;

Száz Ötlet, Száz Játék (1993) foltmentes (9kép+tartalom )

Csip-Csup Csodák 7. szám (1990) képregénymagazin

Az Utolsó Fehértollú (Jaan Rannap) 1977 (4kép+tartalom )

Legyen az Egyik Feleségem (G. Szabó Judit) 1969 (8kép+tartalom )

Kalendárium (Bertolt Brecht) 1958 (sorszámozott& #41; 10kép+tartalom

Romana 2001/6 Különszám (2kép+tartalom )

A Szebeni Fiúk (Lengyel Balázs) 1980 (5kép+tartalom )

A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig (Kittenberger Kálmán) 1956 (8kép+tarta

Tűzfolyó (Mary Jo Putney) 2003 (10kép+tartalo m)

Telefonkártya 2000/06 - Trigonometria

A Bükk Turistatérképe (1980)