Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

Rájuk Fújt az Isten (Rónaszegi Miklós) 1985 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062181369

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 1 óra
2026. Jan. 29. 19:03

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13643)

Rájuk Fújt az Isten... (Rónaszegi Miklós) 1985

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1985 , 50.500 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Benkő Sándor
Azonosító : ISBN 963 11 3883 6 , IF 5341
Típus : ifjúsági kalandregény 12 éven felülieknek
Oldalak száma : 340 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 235gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (84-5720)
Eredeti ára : 30.-Ft

Két riadt kisgyerek, egy kisfiú meg egy kislány találkozik e regény lapjain. Kalandos viszontagságok közepette, már-már reménytelen helyzetekbe sodródva, néhány felnőtt hasonló sorsában osztozva menekülnek. Mentik legalább az életüket, miközben a fejük felett a 16.század leghatalmasabb hajóhadának büszke vitorlái dagadoznak a szélben. 1588-at írnak a naptárak, A katolikus spanyol király II. Fülöp megindította Legyőzhetetlen Armadáját az eretnek Anglia ellen. Úgy tervezte hogy egyszerűen lerohanja a szigetországot amely már amúgy is sok borsot tört az orra alá. Mi lett a hadjárat vége? Mi lett a két űzött kisgyerek sorsa? A páratlan feszültségű jelenetekben, váratlan izgalmas fordulatokban és látványos tengeri csaták leírásában bővelkedő regény ezekre a kérdésekre adja meg a választ.

A zarándok 5
A kiáltás 27
A találkozás 50
Bianca 71
A szökés 85
A Sátán kapuja 109
A szöktetés 128
Az első lövések 151
A San Salvador 172
A lámpás 191
Börtönben 209
Csata előtt 237
Sorhajótámadás 258
Egyedül 277
A tűzhajók 296
Rájuk fújt az Isten 314
Tartalom 331

imgbox.com/g/sApqXI5uxD

Árverés kezdete: 2025. Dec. 30. 19:03
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 19:03
Termék megtekintve: 872

Szép Lak 1999/8. szám Augusztus (6kép+tartalom )

Szeretők (Havas Henrik) 2002 (5kép+tartalom )

Géza és Dusán (Hunyady Sándor) kb. 1930 (8kép+tartalom )

Beethoven - Für Elise CD (1998) bontatlan

Üveg Tálacska (11x4. 5cm) retro (sérült)

UFO a Láthatáron (Nemere István) 1989 (5kép+tartalom )

Tisztességes János (Sziráky Judit) 1954 (8kép+tartalom )

Kenilworth (Walter Scott) 1971 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Panasonic TX-47ASM651 típusú 2014-es TV (bontott) kábel (Ver. 4)

National Geographic Magyarország 2006/12 December (5kép+tartalom )

Bianca 100. Talpig Fehérben (Pamela Ingrahm) 1999 (romantikus 1;

Júlia 1993/5 Téli Különszám (v3) 3kép+tartalom

Hammer World 2013/2. szám Február (No. 251) poszterek nélkül

Alcatel Hálózati Töltő (ICS02) sérült (tesztelve) ;

Rontás Virága (Martha Taylor) 1993 (5kép+tartalom )

Megkérdezlek (Katharina Müller-Dagmar Kunze) 1984 (gyerek lapozó)

A Titokzatos Stylesi Eset/Függöny (Agatha Christie) 1990 (8kép+tartalo

Sony Xperia U ST25i (2012) Üres Doboz (Ver. 1)

A Délkelet-Ázsiai Harci Művészetek (Ujvári Miklós) 1986 (9kép+tartalom

A Betonba Ágyazott Milliók (Rex Gordon) 1991 (3kép+tartalom )