Székely András: SZOVJETUNIÓ I. (Természetföldrajz) | Termékkód: 435546 |
Gondolat Kiadó, 1978
Szerző: Székely András
A könyv a legújabb földrajzi, földtani, éghajlati, növény-, állat- és talajtani, valamint ipari, népességi, és közgazdaságtani témakört ölel fel. Bemutatja a természetfökdrajzi összefüggéseket, tájbeli kapcsolatokat, tájalkotó tényezők szoros összefüggéseit. Fekete-fehér és színes fotókkal, kihajtható mellékletekkel gazdagon illusztrált kötet.
Kötés, állapot: papírvédő kopottas, különös tekintettel az élekre. + kiadói egészvászon, újszerű állapotban. Beltartalom: újszerű, bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 559 o.
Tömeg: 1.154 gr.
2127_kar
Árverés vége: 2019. Jan. 07. 16:15 Termék megtekintve: 629 |