Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

 Termék kategóriája: Sport, fitness

*Teniszütő tartó (prince) Termékkód: 1062137962

Fixár: 3.000 Ft Villámár
Árverés vége: 6 óra 13 perc
2026. Jan. 29. 12:06

3.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (828)

Eladó a képen látható

teniszütő tartó

prince márka

   Kérdésekre szívesen válaszolok!
*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 30. 12:06
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 12:06
Termék megtekintve: 993

# lemila fehér formázott melltartó 85B

*Apró VIRÁG mintás nyári szoknya 42-es

Ekrü-barna színű kész pamut függöny 160x710 cm

Arzberg porcelán tejkiöntő

@ Sötétkék-fehér csíkos tankini XXXL-es

# NIKE DUAL FUSION Női futó cipő 39-es

@ JENNY FAIRY Bézs balerina cipő 38-as

KUBICEK jelzett kerámia váza

# Basida Fekete masnis telitalpú magassarkú cipő 38-as

*BOSCH Kézimixer (hiányos)

Moldova György: A BESZÉLŐ DISZNÓ

SÁRGA ITAL TERMOSZ 1, 0 literes

Art Deco Zöld üveg kínáló tál

# NAK CLASSIC Fehér fodros ujjú blúz kb. M-es

@ C&A Sötétkék hosszú farmer nadrág W36L32

CALVIN KLEIN feliratos s. kék férfidzseki S

Virág mintás lenvászon terítő 90x90 cm

# Street One Bordó-fehér moppos gombos blézer 44-es

WALTHER GLAS domború mintás üveg kínáló tál

Pink préselt üveg szőlőlevél mintás tejkiöntő