Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Júl 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Gyerek»Lány»Lábbeli

Tépőzáras szandál 26-os Termékkód: 431623

Fixár: 300 Ft Villámár
Árverés vége: 4 nap, 11 óra
2019. Júl. 25. 23:43
Eladó helye: Szigetmonostor

300 Ft Villámár

  Zsujcsina (15 ) starY.gif
  Minősítések száma: 16
Pozitív minősítés: 15 (93.8%)
Semleges minősítés: 1 (6.3%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.15.
  A felhasználó egyéb termékei (159)

A képeken látható tépőzáras szandál 26-os

Kopott, de még bőven hordható otthonra, kertbe, játszóra.

Fix áras, nem kell várnod, viheted azonnal!

Az érvényes postai díjszabás alapján postázok, vagy személyes átvétel!
Köszönöm hogy benéztél, kérlek tekintsd meg többi aukciómat is, így akár spórolhatsz a postaköltségen is!
Postaköltség: sima: 225 Ft, ajánlott: 465 Ft.

Eladó helye: Magyarország Szigetmonostor (2015)
Árverés kezdete: 2019. Júl. 18. 23:43
Árverés vége: 2019. Júl. 25. 23:43
Termék megtekintve: 1032

Kockás csipkés mellény kb. 3 évesnek újszerű!

PROMOD PAMUT felső, M-es de megmértem!

PICK - PACK képkeretező 10×15 cm-es képek keretezéséhez

FEEL IN PARIS szoknya 38-as méret

CHAMPION baseball sapka 2-3 éves kisfiúnak

TORNACIPŐ, vászoncipő 28-29-es

DISNEY napozó 68-as

SIESTA fűzős bélelt bőrbakancs 29-es, belső talph: 19 cm.

MAYANH FASHION szoknya 38-as

ESPRIT csíkos nadrág 140-146 de megmértem!

Kézzel hímzett - kézimunka - fali kép bekeretezve

CIVIL JELENTÉS - A CIVIL JOGÁSZ BIZOTTSÁG JELENTÉSE - DVD

Piros polár fülvédős sapka kb. 4-5 évesnek

29-es mamusz

Galléros len blúz M-es méret de megmértem, OLCSÓN!

CANAPE szoknya 38-as

Tesco csíkos body 68-as OLCSÓN!

GEORGE DUPLAUJJAS kislányos felső kb. 62-68-as

Galamb szürke szövet szoknya L méret de megmértem!

C&A farmernadrág 158-as