Termék kategóriája: Könyv, Újság»Idegen nyelvű könyvek
Todt: TIERE - Lebensformen und Lebensräume | Termékkód: 280976 |
DER MENSCH IN SEINER WELT
EINE Bilddokumentation herausgegeben von Roland Gööck
Nyelv: német
Szerző: Dietmar Todt
Kötés, állapot: papírvédő szakadozott, bordós félvászon kötés a nyereg felső részénél alig észrevehetően sérült. Beltartalom sértetlen, mondhatni újszerű.
Ajánló: Fekete-fehér és csodálatos színes fotókkal illusztrált, album méretű kötet. A természet szépségei iránt nyitott gyerekek és felnőttek nyelvtanulásához is segítséget nyújthat.
Terjedelem: 204 oldal + register
Tömeg: 772 gr.
Pécsen esetlegesen átvehető. szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint.
(545) ideg_kar
Árverés kezdete: 2018. Nov. 14. 17:09 Árverés vége: 2018. Dec. 05. 17:09 Termék megtekintve: 1043 |