Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Idegen nyelvű könyvek

Todt: TIERE - Lebensformen und Lebensräume Termékkód: 280976

Jelenlegi ár: 700 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 05. 17:09

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

 DER MENSCH IN SEINER WELT

EINE Bilddokumentation herausgegeben von Roland Gööck

Nyelv: német

Szerző: Dietmar Todt

Kötés, állapot: papírvédő szakadozott, bordós félvászon kötés a nyereg felső részénél alig észrevehetően sérült. Beltartalom sértetlen, mondhatni újszerű.

Ajánló: Fekete-fehér és csodálatos színes fotókkal illusztrált, album méretű kötet. A természet szépségei iránt nyitott gyerekek és felnőttek nyelvtanulásához is segítséget nyújthat.

Terjedelem: 204 oldal + register

Tömeg: 772 gr.

Pécsen esetlegesen  átvehető. szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint.

(545) ideg_kar

Kikiáltási ár: 700 Ft
Árverés kezdete: 2018. Nov. 14. 17:09
Árverés vége: 2018. Dec. 05. 17:09
Termék megtekintve: 976