Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Ápr 19.

 Termék kategóriája: Zene, CD»Bakelit lemez»LP

ULTRAVOX - QUARTET (LP) Termékkód: 1062089556

Fixár: 780 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 óra 39 perc
2018. Ápr. 20. 14:58

780 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3092)

LL 0926 - BAKELIT

Tartalom:

A1

Reap The Wild Wind

A2

Serenade

A3

Mine For Life

A4

Hymn

B1

Visions In Blue

B2

When The Scream Subsides

B3

We Came To Dance

B4

Cut And Run

B5

The Song (We Go)

Állapot:  lemezborító használt, szakadásmentes állapotban. A kép illusztráció.  A lemez külön tasakkal is védett. A lemez karcmentes TELJESEN ÚJSZERŰ!

LP-321_kar

Árverés kezdete: 2018. Ápr. 18. 14:58
Árverés vége: 2018. Ápr. 20. 14:58
Termék megtekintve: 391

Peter Lovesey: A HAMIS FELÜGYELŐ

Berkesi András: MAGÁNY

Pintér István: BECKENBAUER - Valós tényeket tartalmazó életrajz

EZ A DIVAT ÉVKÖNYV '79 - Retro ötletek!

Kemenes: Holtág

Új OTTHON 1922 II. évf. 1. sz. - RITKA, DE NAGYON! !

Krawczuk: NÉRÓ

Lion Feuchtwanger: SZÁMŰZETÉS

Biggers: CHARLIE CHAN ZAVARBA JÖN

Probáld Ferenc: VÁLTOZIK-E ÉGHAJLATUNK?

Válogatott könyvek: ÖSSZETÖRT SZÍVEK SZÁLLODÁJA / A KÉTPERCES SZABÁLY

Helmut Massny: TAVI EXPEDÍCIÓ

A VILÁG IRODALOM NAGY ALAKJAI (Diák-kiskönyv tár 2. )

Melissa Moretti: A HERCEGNŐ

Zelk Zoltn: ÚJ MESE A NÉGY VÁNDORRÓL

Péter Katalin: A MAGYAR ROMLÁSNAK SZÁZADÁBAN

Hadai Győző-Mag László: SÁRDY JÁNOS

GYEROBIK-Zenés torna gyerekeknek (LP)

Jeffrey Stone: AZ ÉJ KARDJA