A weboldal cookie-kat használ a szolgáltatások minőségének javtására. A weboldal további használatával elfogadom a cookie-k használatát. Megértettem További információk
Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 8.  
Keresés      Részletes keresés
 
 
Kategóriák

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Új 40/42-es, L-es GOTS biopamut testszínű póló Termékkód: 1062159961


Képgaléria Képgaléria
 
Jelenlegi ár: 3.880 Ft
Állapot: Új
Árverés vége: +5 perc 21 óra 14 perc
2026. Jan. 09. 00:53
Licitek száma: 0
Eladó helye: Hajdúsámson
Szállítási díj: A leírásban megadva

Minimális ajánlat: 3.880 Ft
Tedd meg a maximális ajánlatodat!
Figyelem! Az eladó még nem erősítette meg a bankszámlaszámát, emiatt nem javasoljuk a vételár előre utalását!
 
  Termék figyelése Elküldöm egy barátomnak
Megosztás:
 
Eladó adatai
  Lillyana82 (12 ) starY.gif
  Minősítések száma: 12
Pozitív minősítés: 12 (100%)

Regisztráció dátuma: 2017.06.06.
  A felhasználó egyéb termékei (1795)
  Üzenet küldése az eladónak

Termék leírása

 

Új 40/42-es, L-es biopamut testszínű póló


Bio anyag az, amelynek termelésekor, előállításakor nem használnak környezetszennyező vegyszereket. A pamut a textilipar legfontosabb nyersanyaga, ami a könnyűiparban a gyapotról leválasztott szálat jelenti.

Egyre több helyen vásárolhatunk organikus anyagokból készült ruházati termékeket. De miért is jó nekünk, ha a jelentős környezeti terheléssel készített, nehezen lebomló nejlon és poliamid alapanyagú termékek helyett inkább ezeket viseljük?

A Világ fő gyapjútermelő országaiban a termelékenység növelése érdekében jelentős mennyiségű műtrágyát és növényvédőszert alkalmaznak, ami nem egészséges. Viszont az Egészségügyi Világszervezet (WHO) álláspontja szerint a halált okozó megbetegedések megelőzése szempontjából fontos ezeknek a káros hatásoknak a megszüntetése. Ezért fejlesztették ki a biopamutot, melynek előállítása során rovarirtó szerek helyett biológiai hatásúakat használnak, és a génmanipulációt is elhagyják. Persze ezek a technológiák költségesebbek, ezért a naturtextilből készült termékekért többet is kell fizetnünk. Bár a biogyapot termesztése nem bonyolultabb, mint a hagyományos termesztésű gyapoté, de a termelőknek bizonyos speciális ismeretekkel rendelkező szakembereket kell alkalmazniuk ahhoz, hogy ugyanazt vagy nagyobb termelési hozamot érhessenek el. Ráadásul a földnek is legalább három év pihenésre van szüksége a termelés megkezdése előtt. Magasabb termékhozam is csak öt év múlva várható. Így mindössze húsz-huszonöt országban vállalkoztak rá, ezért magas a biopamut ára.

Ezen hátránya ellenére egyre több baby- és gyermekruházat, szundikendő és kismamaöltözék, márkást ruházati kollekció készül biopamutot. Sőt megfelelnek az ÖKO-TEXT szigorú előírásainak is, hiszen ez a biztosíték arra, hogy nemcsak az alapanyag (maga a pamutszál), hanem a feldolgozás során használt egyéb segédanyagok, festékek sem jelentenek számunkra semmilyen veszélyt.

A késztermékek mennyiségének folyamatos növekedése igazolja, hogy mindezeket figyelembe véve sokan döntenek amellett, hogy maguk és gyermekük egészségének megóvása megéri a többletráfordítást!


Egyéb információk
Eladó helye: Magyarország Hajdúsámson (4251)
Szállítási feltételek: A szállítási költséget a vevő fizeti
Átvétel módja:  - Személyes
 - Csomagküldés
Fizetés módja:  - Készpénz
 - Banki átutalás
Szállítási díj: A leírásban megadva
Kikiáltási ár: 3.880 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 08. 00:53
Árverés vége: 2026. Jan. 09. 00:53
Termék megtekintve: 2130


Új, biopamut organic lány csinos ruha Akció[152-158

Újszerű eredeti Mötivi strasszos felső

Bézs - pink táska . . soha nem volt használva!

Új, eredeti DUOLIFE mikroszálas törlő kendő

Új GOTS biopamut lány v. női szépséges felső! NÉZD %%

Új édes bagoly mintás szúnyogháló mágneses ajtóra

Újszerű kék - fehér tunika ruha csinos S/M

Csodaszép csillogó sál pihe-puha Akció

Új, csodás arany bézs kötött boleró kardigán Mango

Új, vanília sárga GOTS biopamut felső Akció

Elegáns Springfield férfi szövet kabát

Új fehér reszelő AKCIÓ

Bio lenmag, 100 g - Göndörítő hajzselé, hajpakolás készítéshez is

Újsz. csodaszép szerencsét hozó ezüst elefánt Belgiumból

Gots biopamut ! ! kényelmes, bőr- és környezetbarát banán zöld pulóver

Origami Papírhajtogatás alapfokon Fábián Zsolt

Új, szupercuki plüss kutya kutyuli Valentin nap!

Új pilóta fazonű unisex napszemüveg Akció %

Új L-es csodaszép lazac színű köntös fürdő köpeny

Újszerű virágos mellény
Reklám