Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 1.

 Termék kategóriája: Baba-mama»Babacipő

Új, Dr. Punto Rosso,olasz,piros-bézs kiscipő, 22-es Termékkód: 1062129631

Jelenlegi ár: 4.998 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2026. Jan. 01. 11:47
Szállítási díj: 0 Ft

  -xxxx- (12 ) starY.gif

 Akcióóóó!

Új, 22-es méretű, eredeti Dr. Punto Rosso piros/bézs színű uniszex kiscipő.

Belseje és a talpbetéte BŐR (minden lábbal érintkező felület).

Az orr résznél lekopás ellen megerősítve.

Felső része bőr és vászon kombinációja.

Könnyen tisztítható, az orr-rész jól védett.

Óriási akció !!! Szuper cipellő:)

Eredeti ára: 8990 Ft

Maradt még belőle: 23, 24, 25

Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 4.998 Ft
Árverés kezdete: 2025. Dec. 25. 11:47
Árverés vége: 2026. Jan. 01. 11:47
Termék megtekintve: 1833