Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 18.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karóra

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ Termékkód: 1062159518

Jelenlegi ár: 3.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 1 óra
2024. Ápr. 20. 12:36
Szállítási díj: 699 Ft

Minimális ajánlat: 3.888 Ft

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (666)

 Új, fém karkötő óra, gyönyörűen csillogó alkalmi áron eladó! Ajándékba is tökéletes választás!

Foxpostba is fel tudom adni.

Szállítási díj: 699 Ft
Kikiáltási ár: 3.888 Ft
Árverés kezdete: 2024. Ápr. 17. 12:36
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 12:36
Termék megtekintve: 1158

Új GOTS biopamut orgona lila póló hímzett szív mintával L-es

Új, fehér, bőr hatású extra egyedi öv Szinte ingyen! !

Különleges biopamut rövid nadrág M-es Akció ! !

Újsz. különleges szív kivágású GOTS biopamut felső NÉZD %%

Új csodaszép nagyon csinos, elegáns fekete hosszú overál, Szuper Akció

Új Belgium- Brugge térkép

Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből

AbOriginal eredeti kockás blúz /felső L-es

Új, XL-es rozsdabarnás elegáns pulóver, márkás

Újsz. Soma Mamagesa : Öngyógyító könyv

Szép, bézs színű, elegáns, csinos nadrág olcsón! NÉzd!

Új, Boldog Karácsonyt! manós pirográf feliratos fakanál

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

Új, csini, olasz farmernadrág, akár fél áron! Nézd!

Kockás, egyedi, M-es, elegáns kabát pulóver áron! AKCIÓ! NÉzd!

Új GOTS biopamut róza szabadidő alsó M

Új BioCo Bioaktív Folát 5-MTHF tabletta 30 db

Új szív alakú fém doboz, 25 ml

Bio ÁNIZS, 20 g Nézd! AKCIÓ

Új GOTS biomamut minőségi vászon táska