Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jan 23.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Fülbevaló

Új rákocskás ezüst fülbevaló GYÖNYÖRŰ ZÖLD köves 8 mm KIÁRUSÍTÁS! Termékkód: 1062129473

Jelenlegi ár: 498 Ft
Villámár: 688 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 18 óra
2019. Jan. 25. 15:19

Minimális ajánlat: 498 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (330)

 ÚJ, RÁKOCSKÁS EZÜST FÜLBEVALÓ SZÉP ZÖLD cseh kristállyal! 8 MM

KIÁRUSÍTÁS!

NÉZZ SZÉT NÁLAM, ÉRDEMES!!!

Kikiáltási ár: 498 Ft
Árverés kezdete: 2019. Jan. 18. 15:19
Árverés vége: 2019. Jan. 25. 15:19
Termék megtekintve: 301

Sztereó fülhallgató v. headset, swarovski kr. , új! AKCIÓ %%% 7;

Fekete Atmosphere karcsúsított ing

CSODASZÉP EREDETI LUMINARC KANCSÓ KIÖNTŐ, 2 L, ÚJSZERŰ AKCIÓ

Természetes méhviasz mécses. gyertya Teamécses

Új Mosdó lefolyó dugó szív minta AKCIÓ Love

Gyönyörű gyémánt csillogású medál láncon

Új, fekete, asszimetrikus szoknya, 40-es Akár SZUPER Akció

KAGYLÓ, ZÖLDES SZÍNŰ FÜLBEVALÓ AJÁNDÉKBA 1000 FT FELETT

Új, különleges, kézzel készített fülbevaló Ausztriából.

Új, rózsaszín, szexi, szatén, 3. 990 Ft h. ÓRIÁSI AKCIÓ! S-es

Go Green LED izzó dekoratív üveggel, szuper hangulatvilágítás Akció

Barna csíkos, eredeti S. Oliver nadrág, 38-as

Warehouse divatos zöld fodros ruha (38/40). Hibátlan, újsz. !

Újszerű, egyedi, csinos, nőcis felső, M-es méret.

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ

Új, Dr. Punto Rosso olasz kislány csizma, lila padlizsán

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Tiffany Angyal felhős Tükör + 12 kulcstartó EXTRA AKCIÓ

Új, nagyon szép fehér egyedi elegáns felső. Extra AKCIÓ

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal