Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Dec 17.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Fülbevaló

Új rákocskás ezüst fülbevaló SZÉP LILA köves 8 mm KIÁRUSÍTÁS! Termékkód: 1062129648

Fixár: 580 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 40 perc 20 másodperc
2017. Dec. 17. 15:30
Eladó helye: Debrecen
Szállítási díj: 0 Ft

580 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (471)

 ÚJ, RÁKOCSKÁS EZÜST FÜLBEVALÓ SZÉPSÉGES LILA KŐVEL! 8 MM

KIÁRUSÍTÁS!

NÉZZ SZÉT NÁLAM, ÉRDEMES!!!

Eladó helye: Magyarország Debrecen (4032)
Szállítási díj: 0 Ft
Árverés kezdete: 2017. Dec. 15. 15:30
Árverés vége: 2017. Dec. 17. 15:30
Termék megtekintve: 101

Ezüst (925) karlánc 19 cm alkalmi áron

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Mosódió héj, próbacsomag, 25 g Mindenkinek!

Új, David Jones, egyedi és gyönyörű, 7. 980 Ft h. VÉGKIÁRUSÍTÁS

7 részes habzsák szett, új

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

ÚJ, FEKETE NEOPRÉM TABLET TARTÓ 23 X 16 CM ( 7 ")

Aventurin szívcsakra nyaklánc, eredeti Csodás

Új áll. csodaszép, műszőrme bunda, EXTRA AKCIÓ! Nézd!

ÚJ, KÉZMŰVES NAPKŐ + ÓNIX GYÖNYÖRŰ NYAKLÁNC

Új gyönyörű alkalmi ruha, nagyon csinos! Akció! Ekrü színben

Tiffany Angyal felhős Tükör + 12 kulcstartó EXTRA AKCIÓ

Jack&Jones férfi nadrág 34/XL

új, címkés Mango Penelope & M. Cruz maxi ruha fekete

Új, malackás ceruza hegyező 2 színben

Új, szép henna sablon tetoválás készítéshez.

Eredeti, újszerű Babyliss hajsütő behúzható tüsikkel

STEVIA POR, 20 G, 300 X ÉDESEBB A CUKORNÁL! 0 % KALÓRIA, 0 % GLI, %%%

Új, eredeti Aboriginal szegecses öv, AKCIÓ %%

Bio hidegen s. ricinus olaj, 100 ml haj szempilla