Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Febr 20.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Egyéb ékszer

Új,gyönyőrű medál méz. cirkóniával! Termékkód: 1062142087

Jelenlegi ár: 1.988 Ft
Villámár: 2.450 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 5 óra
2020. Febr. 21. 23:32

Minimális ajánlat: 1.988 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (440)

 Új, 925 ezüst medál mézsárga cirkónia drága kővel.

Méretek: medál 14mm x 10mm

Utolsó ár!

Ne hagyd ki!:)

Kikiáltási ár: 1.988 Ft
Árverés kezdete: 2020. Febr. 18. 23:32
Árverés vége: 2020. Febr. 21. 23:32
Termék megtekintve: 496

Új, nagyon szép kék színű, extra csinos farmer nadrág, 28-as

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal

Marks & Spencer újsz. karcsúsított fazonú blúz S/M

Kötött női mellény, L/XL-es Olcsón! %%

SANITAL L. GYÓGY / BIO PAPUCS, 38 AKCIÓ! OLASZ

Szürke színű, M-es szövet elegáns kabát

100 % biopamut lány rózsaszín pizsama, új! 80-as AkciÓ

Csini, szuper kényelmes cipellő, 38-as EXTRA AKCIÓ 7. 490. - h.

Új szuper divatos nyakkendő SMOG

ÚJ, csak kipróbált ConCorde Vezetékes telefon, fekete színű

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

RUBINVÖRÖS, PIROS SZIVECSKÉS FEHÉRNEMŰ TOP, M

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

Eileen Spinelli: Kutyusok

Új, fekete bőr hatású öv, vajpuha AKCIÓ

ÚJ, AMISU 36-OS SHORT / RÖVID NADRÁG ALKALMI ÁRON %%%

Új, imádnivaló Rénszarvas Neked! , 2. 490. - h. Akció!

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Rocco Jeans farmer, újszerű, SZuper akciós ár!