Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Ápr 4.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról! Termékkód: 1062142308

Jelenlegi ár: 1.788 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 óra 53 perc
2020. Ápr. 04. 15:57

Minimális ajánlat: 1.788 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (366)

 Újszerű kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Kikiáltási ár: 1.788 Ft
Árverés kezdete: 2020. Ápr. 03. 15:57
Árverés vége: 2020. Ápr. 04. 15:57
Termék megtekintve: 636

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 27-es Akció, Debrecen

Bio hidegen s. ricinus olaj, 100 ml haj szempilla

Nyári narancs színű, csodás, flitteres felső, blúz Olcsó

Változz meg 21 nap alatt c. szuper könyv! AKCIÓ %%%

Dr. Punto Rosso olasz szandi cipő, Siesta minőség %%

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

Új, Nuk, BPA mentes tanuló pohár %%% AKCIÓ

Sugarbird Horváth Éva overall, AKCIÓ %%% 7;

Papucs zöld talppal, strandpapucs

Új, szexi padlizsánlila felső, Nézd! 3. 990 Ft h. Extra Akció!

Új rákocskás ezüst fülbevaló GYÖNYÖRŰ ZÖLD köves 8 mm KIÁRUSÍTÁS!

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!

Szürke színű, M-es szövet elegáns kabát

Új, Monochrome nyaklánc, szexi lila, Akció! Nézd!

Tibeti ezüst szív + nyíl T-kapocs

Mosószóda (nátrium-karbo nát) , 1 kg AKCIÓ ! ÖKO Környezetbarát

A tirrén-tengeri szigetek foglya Cesira Fiori

ÚJ, CSODASZÉP, VALÓDI EZÜST FÜLBEVALÓ CIRKÓNIA KÖVEKKE

Egyedi, kényelmes lila, valódi bőr, fa sarkú szandi 39

Újszerű, 1 x h. hárem farmer naci egyedi fazon AKCIÓ