Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról! Termékkód: 1062142308

Jelenlegi ár: 1.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 45 perc
2026. Jan. 07. 19:09

Minimális ajánlat: 1.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1791)

 Újszerű kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Kikiáltási ár: 1.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 06. 19:09
Árverés vége: 2026. Jan. 07. 19:09
Termék megtekintve: 2282

Új katicás papír szatyor táska nagy méret! Akció

Új, édes bélyegző kreatív célokra - dupla szív

Neville Goddard: A Tudatosság hatalma Vetés és aratás

Új csodaszép zöld kozmetikai csillámpor Akció %% csillám tetoválás **

Új PVC különleges ablak fólia v. dekoráció 2 m x 90 cm

Új Vivess minőségi úti okmány tartó mappa AKCIÓ

7. 500 Ft h. AKCIÓ %% Új gyönyörű halvány lila orgona sz. body szuper c

Kis Márta Gazdasági matematika I. Analízis

Bézs-pinkt táska, új, szuper! Csere ?

Új Ecozim újrahasznosított szemetes zsák 10 l 25 db

Új, pihe-puha plüss kacsa NÉZD! %%%

Új fekete nyomott mintás harisnya

Új fekete csipkés gyönyörű Triumph hálóing

Pumut csipkés, eredeti Skiny melltartó 80 B

Új ólom Horgász súly Dániából

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

100 % len nadrág, gyönyörű kidolgozás %%

Új, pihe-puha plüss hód szuper cuki!

Bio spirulina alga ~500 db Szupertáplálék! Bio multivitamin

Dyras hajvasaló, hajsimító újszerű ! %%%