Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Ápr 9.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Nadrág

Vanília sárga eredeti Soul nadrág 40-es Termékkód: 1062129946

Jelenlegi ár: 700 Ft
Villámár: 998 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 3 óra
2020. Ápr. 10. 18:30

Minimális ajánlat: 700 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (431)

 Vanília sárga eredeti Soul nadrág 40-es.

Jó hosszú szára van, így akkor is jó lesz, ha magas vagy:)

Használt, de jó állapotú.

Kikiáltási ár: 700 Ft
Árverés kezdete: 2020. Ápr. 07. 18:30
Árverés vége: 2020. Ápr. 10. 18:30
Termék megtekintve: 525

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Új, édes kis párna kispárna AKCIÓ

Újszerű szexi rubin piros selyem fehérnemű - top

Eredeti színes turmalin gyönyörű nyaklánc NÉZD AKCIÓ %%

Warehouse divatos zöld fodros ruha (38/40). Hibátlan, újsz. !

Új, Nemesacél gyűrű, egyedi darab, Árzuhanás! Nézd!

Új, bronz barna selyem hálóing szuper olcsón! NÉzd!

Piros hosszú gyertya AKCIÓ %%% 7;

Szürke színű, M-es szövet elegáns kabát

ÚJSZERŰ, GYÖNYÖRŰ, MÁRKÁS, EREDETI MONSOON NŐI RUHA

Kutyulis fekete szuper kis top M-es Vagány!

Új, szexi padlizsánlila felső, Nézd! 3. 990 Ft h. Extra Akció!

Szép állapotú, különleges, leopárd mintás csini felső

Új, különleges, kézzel készített fülbevaló Ausztriából.

Pasztelzöld blézer, M-es, szép állapotban, alkalmi ár!

Csinos fekete cipő kiváló min. 7. 490 Ft h. AKCIÓ %%% 7;

ÚJ, EREDETI LA SENZA SZABADIDŐ NADRÁG, NAGYON PUHA PAMUT :) AKCIÓ

Clatronic ZP 3066 citrusprés, új! AKCIÓ!

Új, divatos szín összeállítású lazac fekete-fehér sál kendő

EGyedi szuper kényelmes bokacsizma, szürke, 39-es