Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Máj 13.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 22 óra
2024. Jún. 12. 03:18

800 Ft Villámár

  zozozozo (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 50
Pozitív minősítés: 50 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10606)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2024. Máj. 13. 03:18
Árverés vége: 2024. Jún. 12. 03:18
Termék megtekintve: 435

A Grenoble-i Gyors (Louis Lucien Rogger) 1989 (szétesik) 8kép+tartalom

Video Távirányító (RC37) sérült (teszteletlen& #41;

Nokia E51 (2007) Üres Doboz

A Nápolyi Testvérek (Franz Werfel) 1972 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Csapda a Ködben (Marian Babson) 1982 (5kép+tartalom )

Romana Széphistória 1994/1 A Szenvedély Rabságában (Mollie Ashton)

Júlia 37. Férfiképmás (Helena Dawson) v1 (2kép+Tartalom )

Disney Kifestőkönyv (No. 50 140/3)

Betyár (Móricz Zsigmond) 1970 (8kép+tartalom )

Az Aranyliba (Illés Béla) 1972 (7kép+tartalom )

Szép Lak 1998/6. szám Június (6kép+tartalom )

Otthon 2004/2. szám Február (tartalomjegyz ékkel)

Hajdanában Zambiában (Ignácz Rózsa) 1973 (4kép+tartalom )

Bianca 59. Jótékony Tündér (Andrea Davidson) v3 (2kép+tartalom )

Elemlámpa Fém Barna (kb. 1985) hiányos, sérült

Mérni a Mérhetetlent I. (Lengyel József) 1966 (7kép+tartalom )

386-os PC RAM (Ver. 4) 1db Panasonic (kb. 1992) teszteletlen

Színes UFO 1995/3 Március (16. szám) nyomdahibás nem hiányos

LEGO Leírás 619 (1977) (98868)

Mami 31. Hol Lakik a Boldogság ? (Eva-Maria Horn) 1995 (romantikus 1;