Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Szept 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 óra 10 perc
2018. Szept. 23. 17:36
Eladó helye: Győr

4.750 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (529)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Eladó helye: Magyarország Győr (9024)
Árverés kezdete: 2018. Szept. 22. 17:36
Árverés vége: 2018. Szept. 23. 17:36
Termék megtekintve: 280

EREDETI PUMA TÁSKA, TENISZ TÁSKA, NAGY (ÚJ ÁRA 21. 990 FT VOLT ! ) AKCIÓ

EGyedi szuper kényelmes bokacsizma, szürke, 39-es

Naturtex Öko textil tanusítványú (káros anyagoktól mentes, bevizsgált!

GYÖNYÖRŰ ÉS EGYEDI FEHÉR KÖNNYŰ PROMOD SZOKNYA 38-AS/M

ÚJ, H&M KORALL-PINK SZÍNŰ VÁLLPÁNTOS OVERÁL, M-ES

Új, címkés, fekete csipke ujjú felső Csere is!

Szódabikarbóna, 1 kg, környezetbarát tisztítószer Szuper!

Eredeti Op-Art narancs színű ruha olcsón

Nagyon vékony gyűrt anyagú, Principles felső XS-es

Szuper torta fűrész Szuper kedvezménnyel! Új!

Újsz. Vivamax ózonos bőrtisztító Akció! 18. 990 Ft h.

ÚJSZERŰ, EREDETI ISABELL KRISTENSEN BLÉZER, L-ES 94, 95 EURÓ HELYETT! %

Új, varrás nélküli, görög vállas top olcsón eladó! %%

Új, fekete, asszimetrikus szoknya, 40-es Akár SZUPER Akció

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Gyönyörű, barna antikolt h. Sebastiano csizma

ÚJ, 1 X pr. CRISS CROSS CIPŐ AKCIÓ 10. 000 Ft h.

Aventurin szívcsakra nyaklánc, eredeti Csodás

Dynamic Joga Ashtanga JÓGA DVD

Ezüst-színváltós ajándékdoboz AKCIÓ! Szépséges