Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Febr 29.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 óra 57 perc
2020. Febr. 29. 11:15

4.750 Ft Villámár

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (437)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2020. Febr. 28. 10:33
Árverés vége: 2020. Febr. 29. 11:15
Termék megtekintve: 776

A. Dumas Monte Cristo grófja I-III.

Daniel P. Mannix Fekete elefántcsont

Új, bronz, csillámló szuper jó party táska.

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, pink, szandál, 29-es, virágos

Álomszép rubin színű, eredeti Palmers fürdő köntös AKCIÓ %%

ÚJ, CÍMKÉS, M-ES MANGO EGYEDI PULÓVER 9. 995 FT HELYETT AKCIÓ

Újszerű, korall színátmenetes felső M/L BIO pamut ! ! NÉzd!

Újsz. j, Bershka piros meggy rubin színű mini szoknya S-es

Új, H&M, 38-as csodálatos ciklámen selyem ruha! 7. 990. -h

SPEECHLESS IN GREECE? NO THANKS! GÖRÖG - ANGOL KÖNYV NYELVKÖNYV

Bézs-pinkt táska, új, szuper! Csere ?

Új, pihe-puha plüss hód szuper cuki!

Eileen Spinelli: Kutyusok

Egyedi, csini, barna pulcsi, M-es

Meseszép horgolások - 18 horgolt tárgy a tündérmesék birodalmából

Új, fehér, bőr hatású extra egyedi öv Szinte ingyen! !

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó!

Új, Srtadivarius fekete arany szegecses szoknya

Egymás szemében - Pártatlanul a párkapcsolatokról