Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 22.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 óra 13 perc
2019. Febr. 23. 12:31

4.750 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (469)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2019. Febr. 22. 12:31
Árverés vége: 2019. Febr. 23. 12:31
Termék megtekintve: 453

ÚJ, M-ES MANGO LEOPÁRD RUHA 13. 995 FT EXTRA AKCIÓ %%% 7;%

Cuki kutyulis alvós top, piros fehér csíkos

Új, malackás ceruza hegyező 2 színben

Idegenek Kis zöld emberkék köröttünk Sol Schulman

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Új, XL-es rozsdabarnás elegáns pulóver, márkás

MINŐSÍTETT BIO HENNA, 100 G V. INDIGÓ POR 100 % NATÚR KIVÁLÓ

Új Sencor napelemes számológép AKCIÓ 2. 230 Ft h.

Atmosphere arany, csillogó flitteres gyönyörű party top

A gyógyító kód c. könyv NÉZD! Gyógyulj meg! Csodás!

Újszerű, egyedi, csinos, nőcis felső, M-es méret.

Afrika . Magyar Ferenc: VadÁszat Kudu-FÖldÖn C. KÖnyv AfrikÁrÓl Új

Új, eredeti Retro Jeans színes egyedi muszlin top NÉZD

Újszerű, világoskék, Fishbone hosszú farmerkabi, M

Ezüst-színváltós ajándékdoboz AKCIÓ! Szépséges

Új, egyedi és vidám szuper anyagú felső M/L AKCIÓ!

MINI SÜTŐ, MINI KONYHA, GRILL KÖLTÖZÉS MIATT ELADÓ ELTA MB 200

BIO Ricinusolaj, 500 ML, Szempilla És Haj NÖvesztÉs STB. AkciÓ!

Új nyeles tea v. fűszertojás. Tea szűrő Fűszer labda

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó!