Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Nov 16.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 óra 30 perc
2018. Nov. 17. 13:45

4.750 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (504)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2018. Nov. 16. 13:45
Árverés vége: 2018. Nov. 17. 13:45
Termék megtekintve: 335

Újsz. eredeti Pink Loop fekete egyedi tunika top

Profi, 800 W-os, gyümölcscentrifuga jó áron eladó! AKCIÓ ! SOS

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

100 % BIO PAMUT törölköző, arctörlő FAIR TRADE Ekcéma ell.

Új, kiwi színű szép top, kiváló minőség, Extra Akció! 4. 500. -h.

Új, gyönyőrű medál méz. cirkóniával!

Új, szürke, pamut, húzott, divatos és szexi térdfix 1. 190. - h.

Új, Hatékony ház napok Nyisson Ön is! Ajándékba

Fekete valódi bőr különleges kényelmes cipellő 40

Tchibo Cafissimo Mini Classy White eszpresszó, 1500 W, 650 ml, Espress

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

GYÖNYÖRŰ, FINOM, VÉKONY KIS EZÜST KARLÁNC AKCIÓ

Eredeti Keyo fekete felső csillogú felirattal CSERE

Új, H&M, 38-as csodálatos ciklámen selyem ruha! 7. 990. -h

Új, gyönyörű vegán szőrme gyönyörű kabát, eredeti Mango 45. 000 Ft h. %

Nagyon szép, vajszínű nadrág, alkalomra is Akciós áron!

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Pink szürke gyapjú garbó pulóver Ausztriából egyedi!

DR. PUNTO R. MOTOROS SZANDI HARÁNTEMELŐVEL, 24-ES

Új 38-as Norah műanyag cipő tengerparti , strand cipellő 6. 999 Ft h