Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Nov 21.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 23 óra 6 perc
2019. Nov. 22. 16:11

4.750 Ft Villámár

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (219)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2019. Nov. 21. 16:11
Árverés vége: 2019. Nov. 22. 16:11
Termék megtekintve: 744

Új, nagyon szép f-f blúz, M-es. ÓRIÁSI AKCIÓ! + INGYEN POSTA

Újsz. j, Bershka piros meggy rubin színű mini szoknya S-es

1 X H. RIVER ISLAND GYÖNYÖRŰ SMARAGDZÖLD MINI RUHA ALKALMI ÁRON ELADÓ!

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Férfi boxer alsónadrág boxeralsó Biopamut BIO Organic

Új, szexi pink hálóing, eredeti Tenezis

Új, szép henna sablon tetoválás készítéshez.

Új, Hatékony ház napok Nyisson Ön is! Ajándékba

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

Toshiba Satellite L50 Notebook AkciÓ Újszerű + ajándék laptop táska

Szuper torta fűrész Szuper kedvezménnyel! Új!

Kika - 3 részes teáscsésze - Bögre - szilvás AKCIÓ

1 x használt. gyönyörű piros ezüst csillogású pulcsi INGYEN POSTA CS. A

Újszerű, egyedi, csinos, nőcis felső, M-es méret.

ÚJ, KÖNNYŰ NYÁRI LEOPÁRD SZOKNYA L/XL 19, 99 EURÓ H. EXTRA AKCIÓ !

Új, tengerparti cipellő, átlátszó strand cipő 38/39

Fehérítő- és folttisztító só / Nátrium perkarbonát, 500 g

KARRIMOR SPORT MELLTARTÓ - FUTÁS & EDZÉS - 80 % AKCIÓ FUTÓ FELSŐ

Sugarbird Horváth Éva overall, AKCIÓ %%% 7;

CSODASZÉP, ÓRIÁSI, SWAROVSKI KÖVES EZÜST GYŰRŰ, %% AKCIÓ