Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 15.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 óra 14 perc
2019. Szept. 16. 13:21

4.750 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (452)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2019. Szept. 15. 13:21
Árverés vége: 2019. Szept. 16. 13:21
Termék megtekintve: 715

Mindennapi arcápolás új állapotú könyv! %%% 7;% Alexandra kiadó

Új, tengerparti cipellő, átlátszó strand cipő 38/39

Új, függő tároló Szuper Akció!

Biola birs jázminpakócás krém BIO Szuper! Magyar termék! NÉzd!

Új, címkés fekete, nagyon csinos biopamut halász nadrág 7. 990 Ft helye

Változz meg 21 nap alatt szuper könyv szép állapotban! Akció!

Új rákocskás ezüst fülbevaló SZÉP FEHÉR köves 8 mm KIÁRUSÍTÁS!

Fekete valódi bőr különleges kényelmes cipellő 40

Változz meg 21 nap alatt c. szuper könyv! AKCIÓ %%%

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

KARRIMOR SPORT MELLTARTÓ - FUTÁS & EDZÉS - 80 % AKCIÓ FUTÓ FELSŐ

Új, átmeneti kabát, 38-as Akció! Nmá!

ESMARA ÖKOTEX (KÁROSANYAG MENTES, BEVIZSGÁLT! ) FEHÉR BUGYI PAMUT, L-ES

Új, bronz barna selyem hálóing szuper olcsón! NÉzd!

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

Természetes nádcukor gyanta ylang-ylanggal 300 g (Acorelle) BIO és EXT

Új, csodás arany bézs kötött boleró kardigán Mango

1 X H. LEOPÁRD MINTÁS CSIPKE RUHA AKCIÓ

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

100 % BIO PAMUT törölköző, arctörlő FAIR TRADE Ekcéma ell.