Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Nov 16.

 Termék kategóriája: Műszaki cikk»Házimozi, video, DVD

Videókazetta 8mm Sony MP 90 Japan Termékkód: 175849

Jelenlegi ár: 2.600 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 7 óra
2018. Nov. 18. 06:43
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 2.600 Ft

  galakxsi (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 55
Pozitív minősítés: 51 (92.7%)
Semleges minősítés: 3 (5.5%)
Negatív minősítés: 1 (1.8%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (82)

 Áru átadása: Örs vezér tér, postázást nem vállalok.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
Árverés kezdete: 2018. Okt. 19. 07:43
Árverés vége: 2018. Nov. 18. 06:43
Termék megtekintve: 697

Lőrincz L. László - A kicsik

Videókazetta VHS Sony E-240 "V"

S. S. van Dine - A titokzatos futó

18 Karat House 2 CD eredeti

Videókazetta VHS Sony E-195 "V"

Orszaczky Budget Orchestra - East Sydney Session MK

Kondenzátor bipolar 47uF - 100V - ROE

Red Band és Rácz Kati - Színarany palota MK

USA aljzat - konnektor dugó átalakító kettő tipusra

Charlie - Csak a zene van kazetta MK

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

Lőrincz L. László - A vérfarkas visszatér

L. L. Rogger - Három csepp vér

ITT dóm LPKM-130-50-120T 4 ohm 1185

Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel

BEAG HX 405 hangszóró kosár + membrán

BEAG HX 305 hangszóró kosár + membrán

Motor - Orion - FMV - 2S2-S1 - 110 V - 500 Hz

Nyákmaszkolók, chatpak, interplan