Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 17.

 Termék kategóriája: Műszaki cikk»Házimozi, video, DVD

Videókazetta 8mm Sony MP 90 Japan Termékkód: 175849

Jelenlegi ár: 2.674 Ft
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 15 óra
2019. Okt. 14. 07:47
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 2.674 Ft

  galakxsi (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 56
Pozitív minősítés: 51 (91.1%)
Semleges minősítés: 4 (7.1%)
Negatív minősítés: 1 (1.8%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (53)

Új, eredeti csomagolásában.

 Áru átadása: Örs vezér tér, postázást nem vállalok.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 2.674 Ft
Árverés kezdete: 2019. Szept. 14. 07:47
Árverés vége: 2019. Okt. 14. 07:47
Termék megtekintve: 770

Hangszóró Tesla ARN 568 - 8 ohm 10 Watt D=160 mm

Canon AC adapter K30246

Elvis' - Gold Records

Faipari tűzőgép kapcsok 23, 28, 30, 32 mm hosszúságokban

BEAG HT 200 tölcsér + meghajtófej

BEAG - HT 101-16 ohm tölcsér pár 2 db együtt - AlNiCo mágnessel

BEAG HX 401 hangszóró membrán bontásból

BEAG HX 405 hangszóró - kitt

Orion közép dóm javító készlet 4 ohm kék membrános

Videókazetta VHS Sony E-240 "V"

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

Potenciométer toló - Unitra - 47 kohm A x 2

Hangszóró védőszövet fekete 1, 38 méter széles

Nyákmaszkolók, chatpak, interplan

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)

Csoportkábel 16 ér közös árnyékolt, szürke

Red Band és Rácz Kati - Színarany palota MK

Nagy zeneszerzők és műveik

Orszaczky Budget Orchestra - East Sydney Session MK

Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel