Vlaicu Bárna: VARGA KATALIN REGÉNYE | Termékkód: 468699 |
Kiadó: Albatrosz, 1977Fordító: Korda István
A népdalokat Veress Zoltán fordította.
Kötés, állapot: papírvédő kopottas, különös tekintettel az élekre. A kiadói egészvászon kötés és a beltartalom teljesen új, újszerű, megkímélt állapotban. A képek a könyvről készültek.
Terjedelem: 290 o.
Tömeg: 423 gr.
3552_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 03. 13:27 Termék megtekintve: 506 |