Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Szept 27.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb

Régi dió/mogyorótörő Termékkód: 1062130143

Fixár: 4.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 14 óra
2020. Okt. 24. 16:26

4.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (2214)

Eladó a képen látható

régi dió/mogyorótörő

16 cm  hosszú

a száron a zöld burkolat sérült

kora: kb.1900-tól

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2020. Szept. 24. 13:11
Árverés vége: 2020. Okt. 24. 16:26
Termék megtekintve: 365

# Moletti Rózsaszín rövid ujjú póló XL-es

## Szürke színű kötött garbó pulóver M-es

*MARCA Mellényes ujjatlan blúz 46-os

*HEAVY feliratos rövid ujjú fiúpóló 110-es

Réz-üveg dísztálca

*SMALLBONE&SCO T piros halász lánynadrág 164-es

**ESPRIT Türkíz zöld rövid ujjú galléros kötött pulóver kb. M-es

DOCKERS Drapp vászon férfinadrág kb. M-es

# Rozsdabarna kötött meleg rojtos sál 176x22

**Fehér Alakformáló száras bugyi kb. 38-40

Kronester Bavaria porcelán cukortartó

# 33-as INFLUX tépőzáras szandálcipő

Diplomata táska fekete

Salzburg felíratú régi gomb alul füles 1 db

*29-es ÚJ! !! ! JELA vászon sportcipő

*Proline mályva sinadrág 164-es

LEVI'S farmer férfinadrág 30/32

**Türkíz rövid ujjú hálóing kb. 46-os

*Csíkos fekete-fehér 3/4-es ujjú felső 44-es

# Kiwizöld 2:1-ben felső 42/44-es