Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 16.
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Befejezés dátuma
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin k
VISSZAVONÁSIG!
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin kristálygömb.
"Kapcsoloat a túlvilággal"
Tapasztalja meg Arthur király világának varázsát ezzel a remek - antik - Merlin kristálygömbbel .
A ... |
55.000.000 Ft |
0 |
14 óra 10 perc (2026.01.17. 11:50) |
Vadkacsák. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Műtermi áron! Művész hagyatékából! A művész által dedikált.
Kép mérete: 33 cm széles. 39 cm magas.
Eredeti Tiffany 3 Dimenziós fali kép a készítő Üvegművész hagyatékából! Rendkívüli akció keretében műtermi áron!
Tündöklően szép, megható, gyönyörűséges ... |
185.328 Ft |
0 |
4 nap 18 óra 15 perc (2026.01.21. 15:55) |
Óriás méretű, teljes mértékben élethű megjelenésű, 2 db. Plüss tigris,
Óriás méretű, teljes mértékben élethű megjelenésű, 2 db. Plüss tigris, (168 cm!). Újnak mondható, féláron! Hibátlan! Baráti áron eladó!
Külön-külön, ... |
65.985 Ft |
0 |
4 nap 18 óra 17 perc (2026.01.21. 15:57) |
Ismeretlen! Állkapocs a Balatonból. 1943-ból.(UFÓ?) (ALIEN?)
FIGYELEM! Az igazság itt olvasható!
FIGYELEM! A valóság itt olvasható (amint azt Mi, ismerhetjük!)!
Ismeretlen! "Állkapocs?" (vagy nem?) a Balatonból. 1943-ból. (Talán "UFO"?) ("ALIEN"?)
Az "állkapcsot?" 1943-ban találtuk (nagyszüleim találták) a Balatonban. E témában szakértők azt is elképzelhetőnek tartják, ... |
25.000.000 Ft |
0 |
4 nap 18 óra 19 perc (2026.01.21. 15:59) |
Antik Eredeti Restaurált 37 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus az: 1620
Kivételes ajánlat! CSAK VISSZAVONÁSIG!
Antik Eredeti Restaurált 42 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus az: 1620-1917. év.
Antik, Eredeti, Restaurált, 42 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus, egyedülálló gyűjtemény az: 1620-1917. évekből!
Rendkívül ritka, GRANDIÓZUS ajánlat! Ez tényleg párját ritkítóan ... |
34.814.000 Ft |
0 |
4 nap 18 óra 24 perc (2026.01.21. 16:04) |
12. Elefántcsont Krisztus Kora: 1917. január. 28. (103 év). IGAZOLÁSSA
RÉGI ÁR: 1620000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 540000 Ft
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET ... |
540.000 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 2 perc (2026.01.22. 07:42) |
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es a
RÉGI ÁR: 238998 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es aranyozott keretben az 1910-es évekből.
Értékét ezen fenséges és/vagy különleges antik műtárgynak: vitathatatlan különlegessége, ritkasága, jó állapota, aprólékos kidolgozottsága, ... |
79.855 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 4 perc (2026.01.22. 07:44) |
16.) Antik,ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!),
RÉGI ÁR: 711999 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 359000 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
16.) Antik, ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!), 35 cm-es feszület, impozáns méretek, nagyon, nagyon aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! Hibátlan állapotban! Lélegzet elállító antik alkotás!
Eredeti ... |
359.000 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 7 perc (2026.01.22. 07:47) |
38.. Antik ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 16 cm, 34 cm-es aranyozott fesz
RÉGI ÁR: 598100 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 199366 Ft.
199.366 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 10 perc (2026.01.22. 07:50) |
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas fesz
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! 1780.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket ... |
113.333 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 11 perc (2026.01.22. 07:51) |
24.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 10 cm, 29 cm-es aranyozott talpas fes
Értékálló, elegáns, szemet (szívet) gyönyörködtető, antik, eredeti - restaurált - műtárgy. Minden nappali, iroda, hálószoba, szálloda, templom, kegyhely, meghatározó ékessége lehet, rendkívül kedvezményes áron!
Eredeti csont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), ... |
80.000 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 12 perc (2026.01.22. 07:52) |
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel faragott feszület, kereszt, korpusz. aprólékos, hibátlan művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, ... |
413.333 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 14 perc (2026.01.22. 07:54) |
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozá
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz, egyedi, művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető ... |
299.400 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 16 perc (2026.01.22. 07:56) |
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns m
RÉGI ÁR: 679000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 326000 Ft.
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns méretek,
326.000 Ft |
0 |
5 nap 10 óra 18 perc (2026.01.22. 07:58) |
Pegazus. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 69 cm széles. 57 cm magas.
566.352 Ft |
0 |
6 nap 15 óra 28 perc (2026.01.23. 13:08) |
Kép mérete: 34.5 cm széles. 41 cm magas.
203.688 Ft |
0 |
6 nap 15 óra 30 perc (2026.01.23. 13:10) |
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű színjátszó Opállal.
Átmérő: 7-8 cm.
A karkőtő rendkívül mutatós, csillogós, színjátszó egyedi, értékes, kézi készítésű, bájos darab, felnőtt Női kézre való, állítható méretű.
Olcsón eladó, több darabot is ... |
19.655 Ft |
0 |
6 nap 20 óra 5 perc (2026.01.23. 17:45) |
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
Jelen akciónk visszavonásig érvényes!
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
Az antik Elefántagyarak CITES kereskedelmi ... |
4.930.000 Ft |
0 |
6 nap 20 óra 7 perc (2026.01.23. 17:47) |
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1940- es évek.
5.250.000 Ft |
0 |
6 nap 20 óra 9 perc (2026.01.23. 17:49) |
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1945-évek.
5.430.000 Ft |
0 |
6 nap 20 óra 11 perc (2026.01.23. 17:51) |
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.145- évek.
3.325.000 Ft |
0 |
6 nap 20 óra 13 perc (2026.01.23. 17:53) |
Mária...Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 47.5 cm széles. 58 cm magas.
396.720 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 4 perc (2026.01.25. 15:44) |
Rózsacsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 46.5 cm széles. 47.5 cm magas.
Tündöklően szép, megható, ... |
318.060 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 6 perc (2026.01.25. 15:46) |
Szentcsalád.. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 54.5 cm széles. 61 cm magas.
478.728 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 8 perc (2026.01.25. 15:48) |
Kép mérete:53.5 cm széles. 45 cm magas.
346.688 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 10 perc (2026.01.25. 15:50) |
Virágcsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 36.5 cm széles. 51.5 cm magas.
270.684 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 12 perc (2026.01.25. 15:52) |
Kép mérete: 42 cm széles. 52 cm magas.
434.496 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 14 perc (2026.01.25. 15:54) |
Kép mérete: 50 cm széles. 61 cm magas.
439.200 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 16 perc (2026.01.25. 15:56) |
Kép mérete: 38.5 cm széles. 44.4 cm magas.
246.708 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 19 perc (2026.01.25. 15:59) |
62 db. Eredeti 3D. 4D. Tiffany fali képek akció (akciós műtermi áron!)
60 db. Eredeti 3D. 4D. Tiffany fali képek akció (akciós műtermi áron!)
Örökségönket (Peák István és Peák Ádám) értékesítjük itt idős Pek István üvegművész (1930-2012) hagyatékából, hagyatékát.
A képek darabonként is (akciós árakon) megtalálhatóak és megvásárolhatók, feltöltött termékeim között megtalálhatók!
Világon (is!) egyedülálló 3D, 4D, Tiffany képek!
Akciós Műtermi áron! Művész hagyatékából!
A művész által dedikált. Szinte ... |
38.530.000 Ft |
0 |
8 nap 18 óra 20 perc (2026.01.25. 16:00) |