Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13630 találat

Lap  108 /  455    30 db/oldal   <<Előző   103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 Következő>>    oldalszám:
Eladó Játék Figura talán McDonald's Játék Figura talán McDonald's

Játék Figura talán McDonald's jó állapotú ennyi van ráírva : MPG , C-302 , Disney/Pixar 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 12 perc
Eladó Különös Ember (Zalka Miklós) 1982 (6kép+tartalom) Különös Ember (Zalka Miklós) 1982 (6kép+tartalom)

Különös Ember (Zalka Miklós) 1982 kemény borítós jó állapotú néhány lap enyhén foltos, díszborító enyhén sérült Kiadó : Zrínyi Katonai Könyv- és Lapkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1982 , 3.kiadás Nyelve : Magyar , illusztrálta: Zsoldos Vera Azonosító : ISBN 963 326 807 9 , 109(705) Zi-h-8283 Típus : regény Oldalak száma : 192 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 13 x 1 cm és 190gramm Készítette : Alföldi ...
   900 Ft 0 6 nap 12 óra 12 perc
Eladó Leonard Bernstein 2 Zenemű (1980) kazetta (jogtiszta) teszteletlen Leonard Bernstein 2 Zenemű (1980) kazetta (jogtiszta) teszteletlen

Leonard Bernstein 2 Zenemű (1980) kazetta (jogtiszta) teszteletlen Rhapsody in Blue (Columbia Szimfonikus Zenekar) A-oldal Egy Amerikai Párizsban (New York-i Filharmonikusok Zenekar) B-oldal Zongorázik és vezényel: Leonard Bernstein Hungaroton, MKL 12191 jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szalag épnek néz ki személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 14 perc
Eladó Kémek Könyve (Richard Haack) 1994 (foltmentes) 5kép+tartalom Kémek Könyve (Richard Haack) 1994 (foltmentes) 5kép+tartalom

Kémek Könyve (Richard Haack) 1994 Igaz Történetek a Kémek Világából... szerző: Nemere István = Richard Haack (forrás: oszk.hu) szép állapotú és foltmentes Kiadó : AMON Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Spy and Spy (!?) Nyelve : Magyar , fordította: Dávid Attila Norbert (!?) Azonosító : ISBN 963 8106 05 Típus : dokumentumregény Oldalak száma : 300 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 12 x 2 cm ...
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 14 perc
Eladó Kutyabajok (Szinák János-Veress István) 1991 (foltmentes) 6kép+tartalo Kutyabajok (Szinák János-Veress István) 1991 (foltmentes) 6kép+tartalo

Kutyabajok (Szinák János-Veress István) 1991 Állat-egészségügyi Kalauz szép állapotú és foltmentes Kiadó : ORIGO-PRESS Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 1991 Nyelve : Magyar , lektorálta: Bíró Andor Azonosító : ISBN 963 740 563 1 Típus : állattartás, állatgyógyászat Oldalak száma : 172 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 14 x 1 cm és 205gramm Készítette : Franklin Nyomda (91/0130) Eredeti ára : 240.-Ft Tartalom ...
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 16 perc
Eladó Eldobható Örömlányok (Henry Whitecrow) 1991 (viseltes) 6kép+tartalom Eldobható Örömlányok (Henry Whitecrow) 1991 (viseltes) 6kép+tartalom

Eldobható Örömlányok (Henry Whitecrow) 1991 (viseltes) EroTéka sorozat viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak sok helyen nemcsak enyhén, előzéklap sérült, lapélek foltosak Kiadó : Editorg Kiadó Kiadás Éve : 1991 Eredeti címe : nincs benne Nyelve : Magyar , fordította: nincs benne Azonosító : ISBN 963 7438 05X , ISSN 0866-3246 Típus : erotikus regény Oldalak száma : 148 oldal a borítóval ...
   500 Ft 0 6 nap 12 óra 16 perc
Eladó BlackBerry 8700g (Ver.15) 2006 (30-as) BlackBerry 8700g (Ver.15) 2006 (30-as)

BlackBerry 8700g (Ver.15) 2006 (30-as) 8700g (IC 2503A-RAT40GW) , 2006 , Made in Mexico , IMEI: 357646003611869 kijelző krómozása felül és a hátlap kopottas rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül 30-as függő, Magyar menüs, görgő jó, jelszó nincs se akku se töltő nincs hozzá személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UGaT86S1Ch minden külön ...
   10.000 Ft 0 6 nap 12 óra 18 perc
Eladó Holtvágányon 1950-1956 (Szakasits Klára) 1987 (5kép+tartalom) Holtvágányon 1950-1956 (Szakasits Klára) 1987 (5kép+tartalom)

Holtvágányon 1950-1956 (Szakasits Klára) 1987 szép állapotú Kiadó : Könyvértékesítő Vállalat , Budapest Kiadás Éve : 1987 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 02 4947 2 Típus : visszaemlékezések Oldalak száma : 340 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 11.5 x 2 cm és 265gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (3537-66-19-2) Eredeti ára : 98.- Ft Tartalom : A Holtvágányon (1950-1956), Schifferné Szakasits ...
   900 Ft 0 6 nap 12 óra 18 perc
Eladó Természetismeret 6. Tankönyv (2014) 6kép+tartalom Természetismeret 6. Tankönyv (2014) 6kép+tartalom

Természetismeret 6. Tankönyv (2014) szerzők: Kropog Erzsébet, Láng György, Mándics Dezső, Molnár Katalin, Visi Judit szép állapotú foltokat nem láttam, előzéklap kissé firkált garfitceruzával, belül 8 lapon van enyhe írkálás grafitceruzával borítón védőfólia volt kiadó : Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Budapest kiadás éve : 2014 , 1.kiadás nyelve : Magyar , illusztrálta: Jécsai Zoltán azonosító : ISBN 978-963-682-768-7 , ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 20 perc
Eladó Sharp B 19 Karóra (kb.1992) sérült, teszteletlen Sharp B 19 Karóra (kb.1992) sérült, teszteletlen

Sharp B 19 Karóra (kb.1992) sérült, teszteletlen teszteletlen plexi sérült, szíj hiányos tekerőjét lehet ki/be tolni és mozgatja a mutatóit 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen órákra nincs utólag kártalanítás
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 20 perc
Eladó Kis Asztali Óra (hibásan működik) Kis Asztali Óra (hibásan működik)

Kis Asztali Óra (hibásan működik) hol megindul hol leáll elemek kifolytak nem ébresztős komoly sérülést nem láttam 1db normál AA ceruzaelemmel üzemel mérete: 11cm x 9cm x 4.5cm 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibásan működő órákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 22 perc
Eladó Női Mini Retro Divat LCD Karóra (KS) kb.1975 (teszteletlen) Női Mini Retro Divat LCD Karóra (KS) kb.1975 (teszteletlen)

Női Mini Retro Divat LCD Karóra (KS) kb.1975 (teszteletlen) hátuljára ezek vannak írva : Shockproof Antimagnetic Quartz teszteletlen kijelző épnek néz ki de nem garantált hossza 38mm 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen órákra nincs utólag kártalanítás
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 24 perc
Eladó Női Retro Divat Karóra (Ver.2) teszteletlen Női Retro Divat Karóra (Ver.2) teszteletlen

Női Retro Divat Karóra (Ver.2) teszteletlen teszteletlen tekergetve a mutatói mozognak szíj hiányos teljes hossza 16.5cm 4db képet töltöttem fel hozzá minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen órákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 26 perc
Eladó Női Retro Divat Karóra (Ver.3) sérült, hibás Női Retro Divat Karóra (Ver.3) sérült, hibás

Női Retro Divat Karóra (Ver.3) sérült, hibás tekerője nem mozdul óraház kissé oxidos, számlap repedezett teljes hossza kb.20cm 4db képet töltöttem fel hozzá minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült órákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 28 perc
Eladó Sunrex SX-100VCR Video (kb.1984) hibás, teszteletlen Sunrex SX-100VCR Video (kb.1984) hibás, teszteletlen

Sunrex SX-100VCR Video (kb.1984) hibás, teszteletlen teszteletlen, táv nincs kábel levágva, kazetta benne van 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   5.000 Ft 0 6 nap 12 óra 30 perc
Eladó Számológép (sérült) Számológép (sérült)

Számológép (sérült) sérült és teszteletlen 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   200 Ft 0 6 nap 12 óra 32 perc
Eladó Számológép CD-402 (sérült, hiányos) teszteletlen Számológép CD-402 (sérült, hiányos) teszteletlen

Számológép CD-402 (sérült, hiányos) teszteletlen teszteletlen több helyesn sérült, elem érintkezők rozsdásak hiányzik az elemtartó fedél 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   100 Ft 0 6 nap 12 óra 34 perc
Eladó A Szűz és a Cigány (D.H. Lawrence) 1986 (5kép+tartalom) A Szűz és a Cigány (D.H. Lawrence) 1986 (5kép+tartalom)

A Szűz és a Cigány (D.H. Lawrence) 1986 Négy Kisregény szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Árkádia , Budapest Kiadás Éve : 1986 Eredeti címe : The Short Novels I-II. Nyelve : Magyar , fordította: Göncz Árpád (1968), Pap Mária (1986),Sarlós Zsuzsa (1986), Vályi Nagy Ervin (1965) Azonosító : ISBN 963 307 075 9 Típus : kisregények Oldalak száma : 292 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 14 x 1.5 cm és 265gramm Készítette ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 35 perc
Eladó Taksun TS-518C Számológép (kb.1997) sérült, teszteletlen Taksun TS-518C Számológép (kb.1997) sérült, teszteletlen

Taksun TS-518C Számológép (kb.1997) sérült, teszteletlen teszteletlen csavarok rozsdásak, elemek kifolytak és még benne vannak mérete : 10cm x 9cm x 1cm nyitva , 5cm x 9cm x 1.5cm csukva 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 6 nap 12 óra 36 perc
Eladó Csillagjóslás Legenda és Valóság (Csaba György) 1986 (5kép+tartalom) Csillagjóslás Legenda és Valóság (Csaba György) 1986 (5kép+tartalom)

Csillagjóslás Legenda és Valóság (Csaba György) 1986 szép állapotú Kiadó : Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó / Minerva (eng. szám: 47855) Kiadás Éve : 1986 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 223 415 4 Típus : asztrológia, ezotéria Oldalak száma : 276 oldal a borítóval együtt Mérete : 20.5 x 13.5 x 1.5 cm és 265gramm Készítette : Széchenyi Nyomda , Győr (86. K-690) Eredeti ára : 69.- Ft Tartalomjegyzék : Tartalom 5 A ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 37 perc
Eladó Taksun TS-528 Számológép (kb.1999) hibás, hiányos Taksun TS-528 Számológép (kb.1999) hibás, hiányos

Taksun TS-528 Számológép (kb.1999) hibás, hiányos erős csippantó hangot hallat, kijelző nem mutat semmit elemtartó fedél hiányzik 2db normál ceruzaelemmel üzemel mérete: 16.5cm x 11.5cm x 3.5cm 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás készülékre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 6 nap 12 óra 38 perc
Eladó Pompeji Utolsó Napjai (Edward Bulwer-Lytton) 1987 (5kép+tartalom) Pompeji Utolsó Napjai (Edward Bulwer-Lytton) 1987 (5kép+tartalom)

Pompeji Utolsó Napjai (Edward Bulwer-Lytton) 1987 szép állapotú Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1987 , 63.000 példány Eredeti címe : The Last Days of Pompeii (1879) Nyelve : Magyar , fordította: Kaposi Tamás (1987) , versbetéteket fordította: Tandori Dezső Azonosító : ISBN 963 07 4333 7 Típus : történelmi regény Oldalak száma : 444 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 14 x 2.5 cm és 390gramm Készítette ...
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 39 perc
Eladó Video Távirányító (RC37) sérült (teszteletlen) Video Távirányító (RC37) sérült (teszteletlen)

Video Távirányító (RC37) sérült (teszteletlen) teszteletlen egyik elem érintkező kissé rozsdás 2db kisméretű ceruzaelem való bele (LR03 , AAA) mérete kb. 16cm x 5cm x 2cm 4db képet töltöttem fel hozzá minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült teszteletlen távokra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 40 perc
Eladó Szélhámosok - Kalandorok (Frank László) 1966 (8kép+tartalom) Szélhámosok - Kalandorok (Frank László) 1966 (8kép+tartalom)

Szélhámosok - Kalandorok (Frank László) 1966 Strassnoff Ignác / Trebitsch-Lincoln Ignác / Jellinek Morton / Horváth Menyhért kemény borítós jó állapotú díszborító nincs, lapok halványan foltosak főleg a felül, a szövegben nem láttam foltokat Kiadó : Gondolat Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 1966 , 20.000 példány Nyelve : Magyar Azonosító : GO-371-f-6668 Típus : dokumentumregény, történelem Oldalak száma : 168 oldal a borítóval ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 41 perc
Eladó Corgi Cameo Bedford Bus "River Valley" 1:76 (1993) új Corgi Cameo Bedford Bus "River Valley" 1:76 (1993) új

Corgi Cameo Bedford Bus "River Valley" 1:76 (1993) új Made in Great Britain új termék 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   5.000 Ft 0 6 nap 12 óra 43 perc
Eladó Casio Használati Utasítás 2012 (Magyar nyelvű) Casio Használati Utasítás 2012 (Magyar nyelvű)

Casio Használati Utasítás 2012 (Magyar nyelvű) Casio Magyar nyelvű használati utasítás 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 43 perc
Eladó Corgi Cameo Bedford Bus "Dorothy" 1:76 (1993) új Corgi Cameo Bedford Bus "Dorothy" 1:76 (1993) új

Corgi Cameo Bedford Bus "Dorothy" 1:76 (1993) új Dorothy Holbrook and Her All Ladies Harmony Hussars 1:76 , Made in Great Britain új termék 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   5.000 Ft 0 6 nap 12 óra 45 perc
Eladó Férfi Műanyag Karóra (sérült, teszteletlen) Férfi Műanyag Karóra (sérült, teszteletlen)

Férfi Műanyag Karóra (sérült, teszteletlen) teszteletlen és sérült jó a szíj és a csatt is teljes hossza 24.5cm 3db képet töltöttem fel hozzá minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen órákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 6 nap 12 óra 45 perc
Eladó Motorola C450 vagy C350 Burkolat + Gombsor (új) Motorola C450 vagy C350 Burkolat + Gombsor (új)

Motorola C450 vagy C350 Burkolat + Gombsor (új) új termék elvileg C450 vagy C350-eshez való 4db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve , azt adom , ami a képeken van , nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 6 nap 12 óra 46 perc
Eladó A Puha Diktatúrától a Kemény Demokráciáig (1994) 5kép+tartalom A Puha Diktatúrától a Kemény Demokráciáig (1994) 5kép+tartalom

A Puha Diktatúrától a Kemény Demokráciáig (1994) szerkesztette: Bodzabán István, Szalay Antal szerzők: Aczél Endre, Ács Zoltán, Bodzabán István, Demény Dóra, Horváth Gábor, Kertész György, Kéri J. Tibor , Kovács Zoltán, Ránki Péter, R. Hahn Veronika, Schmidt Attila, Szalay Antal, Szerető Szabolcs, Ungár Péter, Zeley László szép állapotú Kiadó : Pelikán Kiadó Kiadás Éve : 1994 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 8095 16 4 Típus ...
   800 Ft 0 6 nap 12 óra 47 perc