Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13628 találat

Lap  126 /  455    30 db/oldal   <<Előző   121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Következő>>    oldalszám:
Eladó Szegény Sápadtarcú (Stan Steiner) 1985 (8kép+tartalom) Szegény Sápadtarcú (Stan Steiner) 1985 (8kép+tartalom)

Szegény Sápadtarcú (Stan Steiner) 1985 a vadnyugat romantika nélkül Szivárvány sorozat (sorozatszerkesztő: Szuhay-Havas Ervin) jó állapotú pár lap széle enyhén foltos, kötés megtört, borító kopottas és enyhén foltos kiadó : Kossuth Könyvkiadó (3168) kiadás Éve : 1985 eredeti címe : The vanishing white man (1976) nyelve : Magyar , fordította: Barabás Zoltán (1985) azonosító : ISBN 963 09 2598 2 típus : történelem oldalak ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra  0 perc
Eladó A Fenevad Bélyege (Peter és Paul Lalonde) 1995 (8kép+tartalom) A Fenevad Bélyege (Peter és Paul Lalonde) 1995 (8kép+tartalom)

A Fenevad Bélyege (Peter és Paul Lalonde) 1995 szép újszerű állapotú és foltmentes kiadó : a Hit Gyülekezete , Budapest kiadás Éve : 1995 eredeti címe : The mark of the beast nyelve : Magyar , fordította: Matusik Gyula azonosító : ISBN 963 7453 38 5 típus : vallás oldalak száma : 292 oldal a borítóval együtt mérete : 18.5 x 12.5 x 1.5 cm és 254gramm készítette : Borsodi Nyomda Kft. , Miskolc eredeti ára : ???.- Ft tartalom ...
   900 Ft 0 7 nap 16 óra  2 perc
Eladó Magányos Így a Nyeregben, amióta Meghalt a Ló (2006) 5kép+tartalom Magányos Így a Nyeregben, amióta Meghalt a Ló (2006) 5kép+tartalom

Magányos Így a Nyeregben, amióta Meghalt a Ló (Salamon Gábor-Zalotay Melinda) 2006 Angolszász Humor Idézetekben szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Pécsi Direkt Kft. Alexandra Kiadója , Pécs Kiadás Éve : 2006 Nyelve : Magyar , illusztrációk: Erdély Dániel Azonosító : ISBN 963 370 054 X Típus : idézetek Oldalak száma : 212 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 12.5 cm Készítette : Kinizsi Nyomda ...
   1.500 Ft 0 7 nap 16 óra  4 perc
Eladó Ördögszekér (Makkai Sándor) 1981 (Ver.2) viseltes (8kép+tartalom) Ördögszekér (Makkai Sándor) 1981 (Ver.2) viseltes (8kép+tartalom)

Ördögszekér (Makkai Sándor) 1981 (Ver.2) viseltes kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem esik szét, nem hiányos lapok a közepétől felül hullámosak és halványan foltosak, borító ragasztása belül elengedett és levált borító foltos belül is, díszborító nincs Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1981 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 15 1938 4 , Sz 3495-d-8183 Típus : regény Oldalak száma : 380 oldal ...
   500 Ft 0 7 nap 16 óra  6 perc
Eladó MT Floppy Drive (FD-235HG) for Compaq (teszteletlen) MT Floppy Drive (FD-235HG) for Compaq (teszteletlen)

MT Floppy Drive (FD-235HG) for Compaq (teszteletlen) Compaq házba való ezért nincs első panelja teszteletlen sérülést és oxidot nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 14.5 x 10 x 2.5 cm és 341gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/O7QZBpJJuG minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra  7 perc
Eladó Lélekvándorlások Hiteles Történetei (1990) 9kép+tartalom Lélekvándorlások Hiteles Történetei (1990) 9kép+tartalom

Lélekvándorlások Hiteles Történetei (1990) Beszámolók a Világ Minden Tájáról készült Stevenson Ian esetleírásai alapján Mannhardt András "Parapszichológia és lélekvándorlás" című bevezetőjével szerkesztette: Haas László, Telkes József jó állapotban van belül a borító kissé foltos kívül a lapélek enyhén foltosak valaki dedikálta Kiadó : Jaguár Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 1990 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 02 ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra  8 perc
Eladó Pöttyös Panni - Zsákbamacska (Szepes Mária) 2010 (8kép+tartalom) Pöttyös Panni - Zsákbamacska (Szepes Mária) 2010 (8kép+tartalom)

Pöttyös Panni - Zsákbamacska (Szepes Mária) 2010 Pöttyös Panni sorozat 12.kötet (sorozatszerkesztő: Dian Viktória) kemény borítós szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó Zrt. , Budapest kiadás éve : 2010 , 2.kiadás nyelve : Magyar , illusztrálta: F. Győrffy Anna azonosító : ISBN 978 963 11 8728 1 típus : mesekönyv oldalak száma : 72 oldal a borítóval együtt mérete : 29 ...
   2.200 Ft 0 7 nap 16 óra  9 perc
Eladó Canon Digital IXUS 40 (2004) Üres Doboz Canon Digital IXUS 40 (2004) Üres Doboz

Canon Digital IXUS 40 (2004) Üres Doboz jó állapotú mérete 22 x 16 x 6 cm és 105gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/EcNqqmzAoe minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 7 nap 16 óra 10 perc
Eladó Ezermester Kiskönyvtára 17. Ügyes Kézzel (1978) 8kép+tartalom Ezermester Kiskönyvtára 17. Ügyes Kézzel (1978) 8kép+tartalom

Ezermester Kiskönyvtára 17. Ügyes Kézzel (Nemcsak Nőknek!) 1978 szerkeszti: Szűcs József fekete/fehér és színes képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált szép állapotú és foltmentes Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat Kiadás Éve : 1978 Nyelve : Magyar Azonosító : nincs neki Típus : hobbi, barkács, kézimunka Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 14 x 0.6 cm és 150gramm Készítette : Athenaeum ...
Eladó Átokvölgye / Nikola Suhaj (Ivan Olbracht) 2005 (7kép+tartalom) Átokvölgye / Nikola Suhaj (Ivan Olbracht) 2005 (7kép+tartalom)

Átokvölgye / Nikola Suhaj (Ivan Olbracht) 2005 Nagy siker volt sorozat Márai Sándor recenziójával kemény borítós szép állapotú alakja deformált, kötés megtört Kiadó : General Press Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 2005 de nincs benne (forrás: oszk.hu) Eredeti címe : Golet v Údolí (1937) / Nikola Suhaj Loupezník (1933) Nyelve : Magyar , fordította Zádor András Azonosító : ISBN 963 9598 52 6 , ISSN 1586-7064 Típus : regények Oldalak ...
   1.500 Ft 0 7 nap 16 óra 12 perc
Eladó Ezermester Kiskönyvtára 20. Korszerűbb Otthont SK. (1982) 8kép+tartalo Ezermester Kiskönyvtára 20. Korszerűbb Otthont SK. (1982) 8kép+tartalo

Ezermester Kiskönyvtára 20. Korszerűbb Otthont SK. (1982) szerkeszti: Szűcs József fekete/fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált szép állapotú és foltmentes Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat Kiadás Éve : 1982 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963-422-504-7 , ISSN 0324-4369 Típus : otthon, hobbi, barkács Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 14 x 1 cm és 155gramm Készítette : Zrínyi ...
   1.000 Ft 0 7 nap 16 óra 12 perc
Eladó Égtájak 1975 - Öt Világrész Elbeszélései (1975) 7kép+tartalom Égtájak 1975 - Öt Világrész Elbeszélései (1975) 7kép+tartalom

Égtájak 1975 - Öt Világrész Elbeszélései (1975) kemény borítós szép állapotú és foltmentes nyomdahibás: a 352.oldal után újból a 337.oldal jön innen újra 352-ig de utána a 369 ezért Peter Rosei: Alben, a mi falunk c. elbeszéléséből csak az első és utolsó oldala van benne a könyvben Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1975 , 25.800 példány Nyelve : Magyar Azonosító : nincs neki Típus : elbeszélések Oldalak ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 14 perc
Eladó Ezermester Kiskönyvtára 5. Családi Ház, Hétvégi Ház (1963) 8kép+tartal Ezermester Kiskönyvtára 5. Családi Ház, Hétvégi Ház (1963) 8kép+tartal

Ezermester Kiskönyvtára 5. Családi Ház, Hétvégi Ház (1963) szerkeszti: Várhelyi Tamás , írták: Fekete György, Józsa György, Schneemann József, Szűcs József fekete/fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat Kiadás Éve : 1963 Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szenes Róbert Azonosító : nincs neki Típus : kert, ház, otthon, barkács, szabadidő Oldalak ...
   1.500 Ft 0 7 nap 16 óra 14 perc
Eladó Dolly Roll - Vakáció-ó-ó (1983) kazetta (teszteletlen) Dolly Roll - Vakáció-ó-ó (1983) kazetta (teszteletlen)

Dolly Roll - Vakáció-ó-ó (1983) kazetta (teszteletlen) Pepita, MK 17816, Made in Hungary jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szallag épnek néz ki személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 64gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/qKy9qY0dHp minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 16 perc
Eladó Streisand - Guilty (kazetta) teszteletlen Streisand - Guilty (kazetta) teszteletlen

Streisand - Guilty (kazetta) teszteletlen King jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szallag épnek néz ki személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 64gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/xetjhEcTtt minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 18 perc
Eladó Filmslágerek Magyarul (kazetta) teszteletlen Filmslágerek Magyarul (kazetta) teszteletlen

Filmslágerek Magyarul (kazetta) teszteletlen NTCA 013 jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szallag épnek néz ki borító nem teljes személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 68gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/xIIYH6EnPt minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 20 perc
Eladó Jack Kábel (Ver.1) 3m (teszteletlen) Jack Kábel (Ver.1) 3m (teszteletlen)

Jack Kábel (Ver.1) 3m (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza kb. 305cm és 79gramm jack dugó elvileg 6.3 de nem garantált, másik dugó kb. 15mm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/yMMX5bLRzE minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 7 nap 16 óra 20 perc
Eladó SISQÓ - Unleash the Dragon (1999) kazetta (teszteletlen) SISQÓ - Unleash the Dragon (1999) kazetta (teszteletlen)

SISQÓ - Unleash the Dragon (1999) kazetta (teszteletlen) Def Soul, Dragon Records, 546 816-4 (Hip-Hop, Funk) jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szallag épnek néz ki személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 58gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/KEtzfAM7EQ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 22 perc
Eladó Hálózati Kábel Dugóval (Ver.1) 240cm Hálózati Kábel Dugóval (Ver.1) 240cm

Hálózati Kábel Dugóval (Ver.1) 240cm sérülést nem láttam teljes hossza kb. 240cm és 105gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/SKwgEjQZ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 7 nap 16 óra 22 perc
Eladó Mr. Mister - Welcome to the Real World (1985) kazetta (teszteletlen) Mr. Mister - Welcome to the Real World (1985) kazetta (teszteletlen)

Mr. Mister - Welcome to the Real World (1985) kazetta (teszteletlen) RCA Records, PK 89647, Made in West Germany jogtiszta gyári magnókazetta teszteletlen szallag épnek néz ki személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 64gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Z9vV3ZLrd0 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre ...
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 24 perc
Eladó Csatlakozó (Ver.1) retro Csatlakozó (Ver.1) retro

Csatlakozó (Ver.1) retro sérülést nem láttam mérete kb. 2 x 2.5 x 4.5cm és 16gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/eOwQio1RrD minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   250 Ft 0 7 nap 16 óra 24 perc
Eladó ALPS Floppy Drive (DF354H168G) teszteletlen ALPS Floppy Drive (DF354H168G) teszteletlen

ALPS Floppy Drive (DF354H168G) teszteletlen teszteletlen sérülést és oxidot nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 14.5 x 10 x 2.5 cm és 404gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/4cO2FmD6yX minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 7 nap 16 óra 25 perc
Eladó TV Táv (Ver.11) US0383 (kb.1982) hiányos (rendben működik) TV Táv (Ver.11) US0383 (kb.1982) hiányos (rendben működik)

TV Táv (Ver.11) US0383 (kb.1982) hiányos (rendben működik) rendben működik hiányzik az elemtartó fedél mérete 15.5 x 6 x 2 cm és 73gramm 2db normál méretű ceruzaelemmel üzemel (LR6 , AA) 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/JYDspGTr8u minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 7 nap 16 óra 26 perc
Eladó Scart Kábel (Ver.6) vastag 150cm (teszteletlen) Scart Kábel (Ver.6) vastag 150cm (teszteletlen)

Scart Kábel (Ver.6) vastag 150cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 168cm és 153gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/aRj8ionllq minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   700 Ft 0 7 nap 16 óra 26 perc
Eladó Nakimura TV Táv (sérült, hiányos) rendben működik Nakimura TV Táv (sérült, hiányos) rendben működik

Nakimura TV Táv (sérült, hiányos) rendben működik rendben működik gombok sérültek hiányzik az elemtartó fedél mérete 19 x 5 x 2 cm és 65gramm 2db normál méretű ceruzaelemmel üzemel (LR6 , AA) 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/IgL6x1eTXw minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült távokra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 7 nap 16 óra 28 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.12) 3xRCA/3xRCA (120cm) teszteletlen RCA Kábel (Ver.12) 3xRCA/3xRCA (120cm) teszteletlen

RCA Kábel (Ver.12) 3xRCA/3xRCA (120cm) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 122cm és 44gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/nFxSB9cX minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 7 nap 16 óra 28 perc
Eladó HQ Univerzális Táv (RC Univers22) hiányos (rendben működik) HQ Univerzális Táv (RC Univers22) hiányos (rendben működik)

HQ Univerzális Táv (RC Univers22) hiányos (rendben működik) leírás nincs hozzá rendben működik hiányzik az elemtartó fedél elemek nem esnek ki mert passzosan ülnek egyik alsó gomb sérült mérete 18 x 5.5 x 3 cm és 75gramm 2db normál méretű ceruzaelemmel üzemel (LR6 , AA) 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/XedXDDjDss minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 7 nap 16 óra 30 perc
Eladó Scart Kábel (Ver.5) 1m (teszteletlen) Scart Kábel (Ver.5) 1m (teszteletlen)

Scart Kábel (Ver.5) 1m (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 110cm és 94gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/0v8GWYXKnC minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   500 Ft 0 7 nap 16 óra 30 perc
Eladó Philips Táv (UR52EC1202) TV+Video (rendben működik) Philips Táv (UR52EC1202) TV+Video (rendben működik)

Philips Táv (UR52EC1202) TV+Video (rendben működik) rendben működik sérülést nem láttam mérete 20.5 x 6 x 2.5 cm és 95gramm 2db normál méretű ceruzaelemmel üzemel (LR6 , AA) 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Ji5CNFMn3A minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.500 Ft 0 7 nap 16 óra 32 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.10) 3xRCA/DIN+RCA (120cm) teszteletlen RCA Kábel (Ver.10) 3xRCA/DIN+RCA (120cm) teszteletlen

RCA Kábel (Ver.10) 3xRCA/DIN+RCA (120cm) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossz 121cm és 46gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/MkUXege6iL minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 7 nap 16 óra 32 perc