Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13628 találat

Lap  130 /  455    30 db/oldal   <<Előző   125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 Következő>>    oldalszám:
Eladó Legyen az Egyik Feleségem (G. Szabó Judit) 1969 (8kép+tartalom) Legyen az Egyik Feleségem (G. Szabó Judit) 1969 (8kép+tartalom)

Legyen az Egyik Feleségem (G. Szabó Judit) 1969 Útikalandok sorozat 87.kötet 48 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel illusztrált kemény borítós nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül sok lap széle enyhén foltos, sok lap teteje hullámos és halványan foltos kívül a borító és a lapélek kissé foltosak, díszborító nincs, könyvtári volt Kiadó : Táncsics Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1969 , 20.900 példány Nyelve ...
   900 Ft 0 7 nap 19 óra 25 perc
Eladó Goya (Lion Feuchtwanger) 1964 (viseltes) 8kép+tartalom Goya (Lion Feuchtwanger) 1964 (viseltes) 8kép+tartalom

Goya (Lion Feuchtwanger) 1964 (viseltes) A Megismerés Gyötrelmes Útja A Világirodalom Remekei sorozat kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok széle enyhén foltos de van pár ami erősen, egy lap sérült de a szöveget nem érinti kívül a borító és a lapélek kissé foltosak, könyvtári volt Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1964 , 4.kiadás , 68.000 példány Eredeti címe : Goya oder der ...
   600 Ft 0 7 nap 19 óra 27 perc
Eladó A Diadalív Árnyékában (Erich Maria Remarque) 1979 (viseltes) 8kép+tart A Diadalív Árnyékában (Erich Maria Remarque) 1979 (viseltes) 8kép+tart

A Diadalív Árnyékában (Erich Maria Remarque) 1979 (viseltes) viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok enyhén foltosak de van sok ami erősebben, több lap sérült de a tartalmat nem érinti kívül a borító sérült-hiányos, gerinc javított, lapélek sérültek-foltosak, könyvtári volt Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1979 , 148.000 példány Eredeti címe : Arc de Triomphe (1945) Nyelve : Magyar , fordította: ...
   350 Ft 0 7 nap 19 óra 29 perc
Eladó Tékozló Szív (Francois Mauriac) 1979 (viseltes) 8kép+tartalom Tékozló Szív (Francois Mauriac) 1979 (viseltes) 8kép+tartalom

Tékozló Szív (Francois Mauriac) 1979 (viseltes) Horizont Könyvek sorozat kemény borítós külföldi kiadás viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét kötés az előzéklapnál szétnyílt, belül megtört, könyvtári volt belül a legtöbb lap széle enyhén foltos de van pár ami erősebben kívül a borító enyhén foltos, lapélek kissé foltosak, díszborító nincs Kiadó : Kriterion Könyvkiadó , Bukarest (Magyar / Román közös kiadás) Kiadás ...
   600 Ft 0 7 nap 19 óra 31 perc
Eladó A Sátán Kutyája (Sir Arthur Conan Doyle) 1980 (foltmentes) 5kép+tartal A Sátán Kutyája (Sir Arthur Conan Doyle) 1980 (foltmentes) 5kép+tartal

A Sátán Kutyája (Sir Arthur Conan Doyle) 1980 szép állapotú és foltmentes Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1980 , 3.kiadás , 100.000 példány Eredeti címe : The Hound of the Baskervilles Nyelve : Magyar , fordította: Árkos Antal (1966) , illusztrálta: Hegedüs István Azonosító : ISBN 963 11 2150 X , IF 3869 Típus : ifjúsági krimi Oldalak száma : 212 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x ...
   1.000 Ft 0 7 nap 19 óra 33 perc
Eladó Paranoid-Sziget (A. Colony) 1991 (6kép+tartalom) Paranoid-Sziget (A. Colony) 1991 (6kép+tartalom)

Paranoid-Sziget (A. Colony) 1991 jó állapotú néhány lap enyhén foltos, borító kopottas Kiadó : Perl Kft. , Kaposvár Kiadás Éve : 1991 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 7989 01 3 Típus : kalandregény Oldalak száma : 148 oldal a borítóval együtt Mérete : 18.5 x 11.5 x 1 cm és 160gramm Készítette : Perl Nyomda Eredeti ára : 160.- Ft (forrás: oszk.hu) Tartalom : Létezik-e a Loch Ness-i szörny? Mi az oka a hajók ...
   800 Ft 0 7 nap 19 óra 35 perc
Eladó Alaklélektan (Kardos Lajos) 1974 (10kép+tartalom) Alaklélektan (Kardos Lajos) 1974 (10kép+tartalom)

Alaklélektan (Kardos Lajos) 1974 válogatta, szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Kardos Lajos fordította: V. Binét Ágnes, Czigler István, Pléh Csaba, Vándor Ferenc, Várkonyi Zsuzsa kemény borítós jó állapotú belül foltokat és firkákat nem láttam, kötés megtört kívül a borító és a lapélek foltosak, díszborító sérült-javított-foltos kiadó : Gondolat Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1974 , 5000 példány nyelve : Magyar azonosító ...
   900 Ft 0 7 nap 19 óra 37 perc
Eladó Tapadókorongos Tartó Állítható Új (talán autóhoz) Tapadókorongos Tartó Állítható Új (talán autóhoz)

Tapadókorongos Tartó Állítható Új (talán autóhoz) új termék mérete 7 x 6.5 x 7 cm és 70gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/68czSo8EL8 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   400 Ft 0 7 nap 19 óra 39 perc
Eladó Suzuki CD Kiváló Technikusi Program EPI (jogtiszta) teszteletlen Suzuki CD Kiváló Technikusi Program EPI (jogtiszta) teszteletlen

Suzuki CD Kiváló Technikusi Program EPI (jogtiszta) teszteletlen teszteletlen enyhén karcos 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/wVFr2tZ3 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen CD-kre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 7 nap 19 óra 42 perc
Eladó Suzuki CD Kiváló Technikusi Program Elektromosság (teszteletlen) Suzuki CD Kiváló Technikusi Program Elektromosság (teszteletlen)

Suzuki CD Kiváló Technikusi Program Elektromosság (teszteletlen) teszteletlen jogtiszta, enyhén karcos 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/yOsMP1HO minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen CD-kre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 7 nap 19 óra 43 perc
Eladó A Világ Legszebb Meséi - Hófehérke és Más Mesék (1995) 5kép+tartalom A Világ Legszebb Meséi - Hófehérke és Más Mesék (1995) 5kép+tartalom

A Világ Legszebb Meséi - Hófehérke és Más Mesék (1995) A Világ Legszebb Meséi sorozat szép állapotban van Kiadó : Black & White Kiadó Kiadás Éve : 1995 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 85 380 3 1 Típus : mesekönyv 10db mesével Oldalak száma : 212 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 14 cm Készítette : Nyírségi Nyomda Üzeme Eredeti ára : 415.-Ft Tartalom : A szép mese mindig fontos szerepet játszott ...
   1.000 Ft 0 7 nap 19 óra 45 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.1) 13816 (2008) McDonald's Játék (Ver.1) 13816 (2008)

McDonald's Játék (Ver.1) 13816 (2008) szép állapotú sérülést nem láttam elemes része nem működik, elem van-e benne nem tudom mérete kb. 9 x 7 x 4 cm és 35gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/g6I4RkHAuN minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 7 nap 19 óra 47 perc
Eladó Franco Solo 24. Hajtóvadászat (1991) 6kép+tartalom Franco Solo 24. Hajtóvadászat (1991) 6kép+tartalom

Franco Solo 24. Hajtóvadászat (1991) Franco Solo - Egyedül a Maffia Ellen sorozat szép állapotú foltokat nem láttam kiadó : Expomédia Kft. , Budapest kiadás Éve : 1991 eredeti címe : Treibjagd auf den Mafia-Boss nyelve : Magyar , fordította: nincs benne azonosító : ISSN 0865-6029 típus : krimi oldalak száma : 60 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 14 x 0.5 cm és 55gramm készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (91-3154) eredeti ...
   800 Ft 0 7 nap 19 óra 47 perc
Eladó Franco Solo 21. A Fejvadász (1991) 6kép+tartalom Franco Solo 21. A Fejvadász (1991) 6kép+tartalom

Franco Solo 21. A Fejvadász (1991) Franco Solo - Egyedül a Maffia Ellen sorozat (Florida Magazin Regényújság) jó állapotú előzéklap teteje és ugyanott a következő halványan foltos kiadó : Expomédia Kft. , Budapest kiadás Éve : 1991 eredeti címe : Kopfgeldjager der Mafia nyelve : Magyar , fordította: nincs benne azonosító : ISSN 0865-6029 típus : krimi oldalak száma : 60 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 14 x 0.5 cm ...
   800 Ft 0 7 nap 19 óra 49 perc
Eladó Walker Felügyelő 19. Gyilkossági Rt. (1991) 6kép+tartalom Walker Felügyelő 19. Gyilkossági Rt. (1991) 6kép+tartalom

Walker Felügyelő 19. Gyilkossági Rt. (1991) Walker Felügyelő Krimisorozat (Florida Magazin Regényújság) jó állapotú foltokat nem láttam kiadó : Expomédia Kft. , Budapest kiadás Éve : 1991 eredeti címe : Die MordExport GmbH. nyelve : Magyar , fordította: nincs benne azonosító : ISSN 0865-6010 típus : krimi oldalak száma : 60 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 14 x 0.5 cm és 55gramm készítette : Szikra Lapnyomda , ...
   800 Ft 0 7 nap 19 óra 51 perc
Eladó A Sivatag Titka (P. C. Wren) 1990 (8kép+tartalom) A Sivatag Titka (P. C. Wren) 1990 (8kép+tartalom)

A Sivatag Titka (P. C. Wren) 1990 jó állapotú első pár lap alja halványan foltos, borító kopottas kiadó : Zrínyi Nyomda Kiadója kiadás Éve : 1990 eredeti címe : Beau Sabreur nyelve : Magyar , fordította: Kortsmárossy Tibor , illusztrálta: Hampel József azonosító : ISBN 963-02-7518-x típus : regény oldalak száma : 268 oldal a borítóval együtt mérete : 20.5 x 14.5 x 1 cm és 272gramm készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest ...
   700 Ft 0 7 nap 19 óra 53 perc
Eladó Játék Figura (Ver.7) kiscica (hiányos) Játék Figura (Ver.7) kiscica (hiányos)

Játék Figura (Ver.7) kiscica (hiányos) hiányzik az elemtartó fedél komoly sérülést nem láttam elemes része működik és egy motort pörget be ha lenyomjuk a halat mérete kb. 10 x 6 x 8 cm és 86gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/yoxgLlBWZl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 7 nap 20 óra  3 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.2) 2009 McDonald's Játék (Ver.2) 2009

McDonald's Játék (Ver.2) 2009 szép állapotú sérülést nem láttam karok és lábak kihúzhatók mérete kb. 9 x 5 x 5 cm és 44gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kTnmYcReqk minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 7 nap 20 óra 13 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.3) Nintendo (2016) McDonald's Játék (Ver.3) Nintendo (2016)

McDonald's Játék (Ver.3) Nintendo (2016) szép állapotú sérülést nem láttam elemes része nem működik, elem van-e benne nem tudom mérete kb. 9 x 7 x 6 cm és 43gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/YfmoAmnyfe minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 7 nap 20 óra 32 perc
Eladó Házasság Párizsi Módra (Christiane Rochefort) 1981 (8kép+tartalom) Házasság Párizsi Módra (Christiane Rochefort) 1981 (8kép+tartalom)

Házasság Párizsi Módra (Christiane Rochefort) 1981 Európa Zsebkönyvek sorozat 226.kötet szép állapotú foltokat nem láttam kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest kiadás éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány eredeti címe : Les stances a Sophie (1963) nyelve : Magyar , fordította: Réz Pál (1969) azonosító : ISBN 963 07 2424 3 , HU ISSN 0324-2722 típus : regény oldalak száma : 168 oldal a borítóval együtt mérete : 19.5 x ...
   900 Ft 0 7 nap 20 óra 39 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.4) Macska (2016) McDonald's Játék (Ver.4) Macska (2016)

McDonald's Játék (Ver.4) Macska (2016) szép állapotú sérülést nem láttam elemes része nem működik, elem van-e benne nem tudom mérete kb. 10 x 6 x 5 cm és 41gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/n4eUM9H9b8 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 7 nap 20 óra 45 perc
Eladó Autó Motor 1991/8 (10kép+tartalom) poszter: Daihatsu Autó Motor 1991/8 (10kép+tartalom) poszter: Daihatsu

Autó Motor 1991/8 1991. április 9. 44.évfolyam 8.szám (megjelenik havonta kétszer) főszerkesztő: Nádasi Antal kiadó: Hírlapkiadó Vállalat Budapest , nyomta: Athenaeum Nyomda Budapest (91.0071!) HU ISSN 0005-0792 , Index 25180 64 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27.5 x 20 x 0.3 cm és 90gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3RgSZ2nW3a minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken ...
   1.000 Ft 0 7 nap 21 óra  0 perc
Eladó Játék Figura (Ver.8) UFO (MAXX Disney Pixar) Játék Figura (Ver.8) UFO (MAXX Disney Pixar)

Játék Figura (Ver.8) UFO (MAXX Disney Pixar) egyik űrlény kiesett a helyéről plexi enyhén sérült más sérülést nem láttam felhúzós része működik de gyenge mérete kb. 10 x 10 x 7 cm és 101gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/sF4wop0BkN minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 7 nap 21 óra  3 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.5) Disneyland Paris (2001) McDonald's Játék (Ver.5) Disneyland Paris (2001)

McDonald's Játék (Ver.5) Disneyland Paris (2001) jó állapotú sérülést nem láttam kézibáb mérete kb. 16 x 18 x 7 cm és 25gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/2LZcCAF9j2 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 7 nap 21 óra 15 perc
Eladó Autó Motor 1991/9 (10kép+tartalom) poszter: Yamaha (Indian 101) Autó Motor 1991/9 (10kép+tartalom) poszter: Yamaha (Indian 101)

Autó Motor 1991/9 1991. április 22. 44.évfolyam 9.szám (megjelenik havonta kétszer) főszerkesztő: Nádasi Antal kiadó: Hírlapkiadó Vállalat Budapest , nyomta: Athenaeum Nyomda Budapest (91.0073) HU ISSN 0005-0792 , Index 25180 64 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos borító viseltes-foltos, pár lap széle enyhén foltos mérete 27.5 x 20 x 0.3 cm és 94gramm 10db képet töltöttem fel róla ...
   800 Ft 0 7 nap 21 óra 20 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.6) Hupikék Törpike (2000) McDonald's Játék (Ver.6) Hupikék Törpike (2000)

McDonald's Játék (Ver.6) Hupikék Törpike (2000) nem hibátlan de komoly sérülést nem láttam mérete kb. 10 x 9 x 5 cm és 13gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/s15vHN16z3 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 7 nap 21 óra 29 perc
Eladó Autó Motor 1991/10 (10kép+tartalom) poszter: Seat Autó Motor 1991/10 (10kép+tartalom) poszter: Seat

Autó Motor 1991/10 1991. május 10. 44.évfolyam 10.szám (megjelenik havonta kétszer) főszerkesztő: Nádasi Antal kiadó: Hírlapkiadó Vállalat Budapest , nyomta: Athenaeum Nyomda Budapest (91.0074) HU ISSN 0005-0792 , Index 25180 64 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27.5 x 20 x 0.3 cm és 92gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/nO8NyDy4HN minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken ...
   1.000 Ft 0 7 nap 21 óra 38 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.7) Hupikék Törpike (2000) McDonald's Játék (Ver.7) Hupikék Törpike (2000)

McDonald's Játék (Ver.7) Hupikék Törpike (2000) jó állapotú rúgómotor működik sérülést nem láttam pár helyen enyhén foltos mérete kb. 10 x 7 x 6 cm és 32gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/S1fExC39oJ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 7 nap 21 óra 42 perc
Eladó McDonald's Játék (Ver.8) Hupikék Törpike (2000) McDonald's Játék (Ver.8) Hupikék Törpike (2000)

McDonald's Játék (Ver.8) Hupikék Törpike (2000) szép állapotú rugómotor rendben működik sérülést és foltot nem láttam mérete kb. 8 x 8 x 9 cm és 32gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/XNNBMRw7jJ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 7 nap 21 óra 57 perc
Eladó Autó Motor 1991/11 (10kép+tartalom) poszter: Mercedes (BMW R-57) Autó Motor 1991/11 (10kép+tartalom) poszter: Mercedes (BMW R-57)

Autó Motor 1991/11 1991. május 21. 44.évfolyam 11.szám (megjelenik havonta kétszer) főszerkesztő: Nádasi Antal kiadó: Hírlapkiadó Vállalat Budapest , nyomta: Athenaeum Nyomda Budapest (91.0449) HU ISSN 0005-0792 , Index 25180 64 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos borító viseltes mérete 27.5 x 20 x 0.3 cm és 93gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/0nBkZKJXTf minden külön fényképezve, azt ...
   1.000 Ft 0 7 nap 21 óra 58 perc