Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13637 találat

Lap  150 /  455    30 db/oldal   <<Előző   145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 Következő>>    oldalszám:
Eladó Gyilkosság a Fegyházban (VA) 1985 (8kép+tartalom) Gyilkosság a Fegyházban (VA) 1985 (8kép+tartalom)

Gyilkosság a Fegyházban (VA) 1985 nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül pár lap enyhén foltos, pár erősebben kívül a borító kissé foltos kiadó : Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat kiadás Éve : 1985 nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963 316 057 X típus : krimi, bűnügyi elbeszélések oldalak száma : 292 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 12 x 1.5 cm és 175gramm készítette ...
   700 Ft 0 9 nap  4 óra 42 perc
Eladó Ideál Magazin 2003/Március (női magazin) Ideál Magazin 2003/Március (női magazin)

Ideál Magazin 2003/Március 14.évfolyam jó állapotú közepe kiesett a tűzésből minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 43 perc
Eladó Gyilkolni Könnyű (Werner Toelcke) 1982 (8kép+tartalom) Gyilkolni Könnyű (Werner Toelcke) 1982 (8kép+tartalom)

Gyilkolni Könnyű (Werner Toelcke) 1982 Albatrosz Könyvek sorozat belül szép állapotú, foltokat nem láttam kívül a borító kopottas-firkált-foltos kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1982 eredeti címe : Töten ist so leicht (1979) nyelve : Magyar , fordította: Beck Péter (1982) azonosító : ISBN 963 271 650 7 , ISSN 0324-3117 , kiadványszám 4951 típus : krimi oldalak száma : 380 oldal a borítóval együtt mérete ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 44 perc
Eladó Földrengés (Joseph Delmont) 1933 (sérült-viseltes) (9kép+tartalom) Földrengés (Joseph Delmont) 1933 (sérült-viseltes) (9kép+tartalom)

Földrengés (Joseph Delmont) 1933 (sérült-viseltes) kemény borítós sérült és viseltes de nem hiányos sok lap kiesik, lapok foltosak és sok helyen nemcsak enyhén két lap széle kissé sérült de a szöveget nem érinti kötés megnyílt és megtört több helyen lapélek sérültek, borító és lapélek kissé foltosak, borító sérült kiadó : Nova Irodalmi Intézet , Budapest kiadás Éve : 1933 eredeti címe : Erdbeben nyelve : Magyar , fordította: ...
   600 Ft 0 9 nap  4 óra 45 perc
Eladó Ikon Magazin 2012/Tél (4kép+tartalom) Ikon Magazin 2012/Tél (4kép+tartalom)

Ikon Magazin 2012/Tél Westend Magazin 56 oldalas borítóval együtt tartalmát lásd a képek közt jó állapotú 4db képet is töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 9 nap  4 óra 46 perc
Eladó Modern Komédia II. (John Glasworthy) 1970 (10kép+tartalom) Modern Komédia II. (John Glasworthy) 1970 (10kép+tartalom)

Modern Komédia II. (John Glasworthy) 1970 Röpke Találkozás / Hattyúdal csak a II.kötet (a mű négy kötetes) kemény borítós szép megkímélt állapotú belül foltokat nem láttam kívül a lapélek enyhén foltosak kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Forum Lap- és Könyvkiadó , Novi Sad kiadás Éve : 1970 , 61.350 példány eredeti címe : The Forsyte Saga (1948) nyelve : Magyar , fordította: Szabó Magda és Szobotka Tibor azonosító : nincs ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 46 perc
Eladó Magánnyomozás (Szita György) 1987 (8kép+tartalom) Magánnyomozás (Szita György) 1987 (8kép+tartalom)

Magánnyomozás (Szita György) 1987 Albatrosz sorozat belül szép állapotú, foltokat nem láttam kívül a borító kopottas-sérült és enyhén foltos kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1987 nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963 14 1024 2 , ISSN 0324-3117 , MA 5193 , kiadványszám 5487 típus : krimi oldalak száma : 236 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 11 x 1 cm és 128gramm készítette : Szikra Lapnyomda ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 46 perc
Eladó Informatika 2000/December Informatika 2000/December

Informatika 2000/December borító sérült, első két lap kissé foltos minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 9 nap  4 óra 47 perc
Eladó Őserdők Mélyén (Németh Imre) 1955 (8kép+tartalom) Őserdők Mélyén (Németh Imre) 1955 (8kép+tartalom)

Őserdők Mélyén (Németh Imre) 1955 Magyar László regényes életrajza kemény borítós jó állapotú belül pár lap széle enyhén foltos, előzéklapot a korábbi tulaj dedikálta kívül a borító kopottas, lapélek foltosak kiadó : Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1955 , 3.kiadás , 15.000 példány nyelve : Magyar , előszó: Vajda László , illusztrálta: Szecskó Tamás azonosító : nincs neki típus : ifjúsági regényes ...
   1.000 Ft 0 9 nap  4 óra 48 perc
Eladó Az Országúti Rém (Robert Destanque) 1980 (8kép+tartalom) Az Országúti Rém (Robert Destanque) 1980 (8kép+tartalom)

Az Országúti Rém (Robert Destanque) 1980 Albatrosz Könyvek sorozat pár lap enyhén foltos, borító kopottas-sérült és enyhén foltos kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1980 eredeti címe : Le serpent a lunette (1978) nyelve : Magyar , fordította: Arató János (1980) azonosító : ISBN 963 271 218 8 , ISSN 0324-3117 , MA 3665 , kiadványszám 4437 típus : krimi oldalak száma : 276 oldal a borítóval együtt mérete ...
   700 Ft 0 9 nap  4 óra 48 perc
Eladó Internet Kalauz 1999/11.szám November (2kép+tartalom) Internet Kalauz 1999/11.szám November (2kép+tartalom)

Internet Kalauz 1999/11.szám November 4.évfolyam 11.szám 68 oldalas jó állapotú tartalom : imgbox.com/FKrX3bnp 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/VsPDKLk0Tn minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 49 perc
Eladó Elixír Füzetek 2. Egy Óra a Gyilkossal (1990) 6kép+tartalom Elixír Füzetek 2. Egy Óra a Gyilkossal (1990) 6kép+tartalom

Elixír Füzetek 2. Egy Óra a Gyilkossal (1990) Elixír Füzetek 2.szám (főszerkesztő: Ruttkay Levente) megjelenik havonta jó állapotú pár lap széle enyhén foltos kiadó : Interim Kft. , Budapest kiadás Éve : 1990 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/484337 nyelve : Magyar azonosító : ISSN 0865-8153 típus : kisregény oldalak száma : 52 oldal a borítóval együtt mérete : 20.5 x 15 x 0.4 cm és 61gramm készítette ...
   3.000 Ft 0 9 nap  4 óra 50 perc
Eladó Halál és Drágakő (Julian Szemjonov) 1982 (8kép+tartalom) Halál és Drágakő (Julian Szemjonov) 1982 (8kép+tartalom)

Halál és Drágakő (Julian Szemjonov) 1982 Célgömb sorozat jó állapotú belül foltokat nem láttam, kötés megtört, kívül a lapélek és a borító enyhén foltos kiadó : Zrínyi katona Könyv- és Lapkiadó , Budapest kiadás Éve : 1982 eredeti címe : Ogareva, 6 (1973) nyelve : Magyar , fordította: Havas Ervin (1982) azonosító : ISBN 963 326 812 5 , 20(443) Zi 742-i-8384 típus : krimi oldalak száma : 268 oldal a borítóval együtt mérete ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 50 perc
Eladó Meglepetés 2000/31. szám (2kép+tartalom) Meglepetés 2000/31. szám (2kép+tartalom)

Meglepetés 2000/31. szám 48 oldalas jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/FWWF8JpAbp minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 51 perc
Eladó Ki Fog Repülni? (Cserhalmi Imre) 1986 (8kép+tartalom) Ki Fog Repülni? (Cserhalmi Imre) 1986 (8kép+tartalom)

Ki Fog Repülni? (Cserhalmi Imre) 1986 események, beszélgetések, tűnődések a földön és felette jó állapotú, belül foltokat nem láttam borító és lapélek enyhén foltosak kiadó : Kossuth Könyvkiadó (4242) kiadás Éve : 1986 nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963 09 2890 6 típus : dokumentumregény oldalak száma : 356 oldal a borítóval együtt mérete : 21.5 x 14.5 x 1.5 cm és 371gramm készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 52 perc
Eladó Panzió a Tengerparton (J. Edigey) 1981 (8kép+tartalom) Panzió a Tengerparton (J. Edigey) 1981 (8kép+tartalom)

Panzió a Tengerparton (J. Edigey) 1981 Célgömg sorozat belül foltokat nem láttam kívül a borító és a lapélek kissé foltosak kiadó : Zrínyi Katonai Kiadó , Budapest kiadás Éve : 1981 eredeti címe : Pensjonat na Strandvagen (1969) nyelve : Magyar , fordította: Varsányi Mária (1981) azonosító : ISBN 963 326 791 9 , 4(509) Zi 704-i-8283 típus : krimi oldalak száma : 214 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 12 x 1 cm és 173gramm készítette ...
   700 Ft 0 9 nap  4 óra 52 perc
Eladó Kerékvilág Extra 2003/9.szám (4kép+tartalom) Kerékvilág Extra 2003/9.szám (4kép+tartalom)

Kerékvilág Extra 2003/9.szám a Népszabadság autós melléklete 6.évfolyam 9.szám 32 oldalas jó állapotú tartalom : - Szépek és Gazdagon Felszereltek - Szalonkrónika - Leleplezés Előtt - Ezüstláz - Jogkanyar - Kötbér Helyett - Gránit Alapokon - Téli Anziksz - Magyar Ötlet a Cseh Gyárban - A Kocka El Van Vetve (Tanulmányautók) - Ismerős Látomás - Japán Nyelvlecke (Mitsubishi Tanulmányautó) - Végjáték az Aszfaltokon (Rali) - A Sebességláz Vége ...
   600 Ft 0 9 nap  4 óra 53 perc
Eladó Jézus Király (Robert Graves) 1969 (9kép+tartalom) Jézus Király (Robert Graves) 1969 (9kép+tartalom)

Jézus Király (Robert Graves) 1969 kemény borítós a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam díszborító sérült-javított-hiányos kiadó : Gondolat Kiadó , Budapest kiadás Éve : 1969 , 2.kiadás , 35.000 példány eredeti címe : King Jesus (1966) nyelve : Magyar , fordította: Terényi István azonosító : nincs neki típus : történelmi regény oldalak száma : 596 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 14 x 3 cm és 592gramm készítette ...
   900 Ft 0 9 nap  4 óra 54 perc
Eladó És Lesz a Kutyáknak Szárnyuk a Mennyországban? (1988) 8kép+tartalom És Lesz a Kutyáknak Szárnyuk a Mennyországban? (1988) 8kép+tartalom

És Lesz a Kutyáknak Szárnyuk a Mennyországban? (Heidi és Jörg Zink) 1988 belül szép újszerű és foltmentes borító enyhén kopottas kiadó : ????? Kiadó , Bécs kiadás Éve : 1988 eredeti címe : Kriegt ein Hund im Himmel Flügel? (1972) nyelve : Magyar , fordította: Andrényi Klára azonosító : nincs neki típus : vallás oldalak száma : 156 oldal a borítóval együtt mérete : 19 x 11 x 1 cm és 132gramm készítette : nincs ...
   800 Ft 0 9 nap  4 óra 54 perc
Eladó Kerékvilág Extra 2003/5.szám (4kép+tartalom) Kerékvilág Extra 2003/5.szám (4kép+tartalom)

Kerékvilág Extra 2003/5.szám a Népszabadság autós melléklete 6.évfolyam 5.szám 24 oldalas jó állapotú tartalom : - Mostoha kilátás - matricák helyett kontinentális fizetőrendszer - Átlátszó történet - Profi profilok - Gyalogáldozat helyett kívül belül légzsákok - Száz év Harley (Motorkerékpár történet) - Dobozosok reneszánsza - A művészet nem elég - Két Szisz egy győzelem-A Magyar bajnok és aki névazonosságát kihasználta - Az utca sportautója ...
   600 Ft 0 9 nap  4 óra 55 perc
Eladó Philips Univerzális Táv (SBCRU520) rendben működik Philips Univerzális Táv (SBCRU520) rendben működik

Philips Univerzális Táv (SBCRU520) rendben működik rendben működik használati utasítás nincs hozzá 2db kis méretű ceruza elemmel üzemel (AAA , LR03) mérete 19 x 5 x 2.5 cm és 100gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7Yy93u49Hg minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.000 Ft 0 9 nap  4 óra 56 perc
Eladó Pécs, Harkány, Siklós, Villány, Baranya Megye (térkép) 2014 Pécs, Harkány, Siklós, Villány, Baranya Megye (térkép) 2014

Pécs, Harkány, Siklós, Villány, Baranya Megye (térkép) 2014 várostérkép-sorozat Cartographia Kft. Budapest , 2014 , 352689-08 ISBN 978-963-352-689-7 , sokszorosította: Keskeny és Társai 2001 Kft. szép állapotú foltokat és sérülést nem láttam mérete csukva 20 x 9.5 cm , kinyitva 60 x 85 cm és 53gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DiRAE0x9oD minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 9 nap  4 óra 56 perc
Eladó Lóerő 2006/4 (146.szám) autós magazin Lóerő 2006/4 (146.szám) autós magazin

Lóerő 2006/4 (146.szám) 7.évfolyam 4.szám 80 oldalas , (A5-ös) jó állapotú minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 9 nap  4 óra 57 perc
Eladó Zirci Ciszterci Apátság Látogatóközpönt Programfüzet 2015 Zirci Ciszterci Apátság Látogatóközpönt Programfüzet 2015

Zirci Ciszterci Apátság Látogatóközpönt Programfüzet 2015 szép állapotú mérete csukva 21 x 10 cm , kinyitva 21 x 29.5 cm és 7gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/U02RxmLT58 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 9 nap  4 óra 58 perc
Eladó Mick Jagger (Christopher Sandford) 1994 (6kép+tartalom) Mick Jagger (Christopher Sandford) 1994 (6kép+tartalom)

Mick Jagger (Christopher Sandford) 1994 24 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált szép állapotú kötés megtört Kiadó : Gulliver Könyvkiadó Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Mick Jagger Primitive Cool (1993) Nyelve : Magyar , fordította: Berényi Gábor Azonosító : ISBN 963 7447 99 7 Típus : életrajz, interjúk Oldalak száma : 340 oldal a borítóval együtt Mérete : 23.5 x 16 x 2 cm (550gramm) Készítette : Kinizsi ...
   1.000 Ft 0 9 nap  4 óra 59 perc
Eladó Kincskereső 1987/4 Április (5kép+artalom) Kincskereső 1987/4 Április (5kép+artalom)

Kincskereső 1987/4 Április A Magyar Úttörők Szövetségének Irodalmi Művészeti Kulturális Folyóirata 10-14 Éveseknek 14.évfolyam 4.szám jó állapotú Kiadó : Csongrád Megyei Lapkiadó Vállalat Szeged Kiadás Éve : 1987 , 4.szám Nyelve : Magyar Azonosító : HU ISSN 0133-3755 Oldalak száma : 52 oldal a borítóval együtt Mérete : 23 x 16.5 cm Eredeti ára : 8.-Ft Készítette : Szegedi Nyomda tartalom : imgbox.com/ZPcvZosB 5db képet ...
   800 Ft 0 9 nap  5 óra  0 perc
Eladó Internethez ISDN DSL Splitter Ver.2 (teszteletlen) Internethez ISDN DSL Splitter Ver.2 (teszteletlen)

Internethez ISDN DSL Splitter Ver.2 (teszteletlen) elvileg ez egy D-Link DSL-39SP ISDN Splitter de matrica nincs rajta teszteletlen komoly sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 6 x 4.5 x 2.5 cm és 45gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ThBzEOTH16 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen ...
   350 Ft 0 9 nap  5 óra  0 perc
Eladó Siklósi Vár Gyermek Belépőjegy (2015) Siklósi Vár Gyermek Belépőjegy (2015)

Siklósi Vár Gyermek Belépőjegy (2015) szép állapotú mérete 19 x 7.5 cm és 2gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/W4RKQihCag minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 9 nap  5 óra  0 perc
Eladó Lóerő 2006/3 (145.szám) autós magazin Lóerő 2006/3 (145.szám) autós magazin

Lóerő 2006/3 (145.szám) 7.évfolyam 3.szám 80 oldalas , (A5-ös) jó állapotú minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 9 nap  5 óra  1 perc
Eladó Pókember (DVD kétlemezes) 2002 (hibás) jogtisza Pókember (DVD kétlemezes) 2002 (hibás) jogtisza

Pókember (DVD kétlemezes) 2002 (hibás) jogtisza duplalemezes extra változat a film lemeze karcmentes de PC nem ismerte fel (no disc error) bármi hibája lehet az extra lemez enyhén karcos de rendben lejátszható (a képeken a fekete lemez az) mérete 19 x 13.5 x 1.5 cm és 140gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Wy2wmQHg3J minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás DVD lemezekre nincs utólag kártalanítás
   450 Ft 0 9 nap  5 óra  2 perc