Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13640 találat

Lap  177 /  455    30 db/oldal   <<Előző   172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 Következő>>    oldalszám:
Eladó Amfora Pohár 13x7cm (kb.1977) Amfora Pohár 13x7cm (kb.1977)

Amfora Pohár 13x7cm (kb.1977) retro még Magyar gyártású sérülést nem láttam vékony falú, vastag talpú aranyozás a szájánál kopottas mérete 13.5 x 7 x 7 cm és 215gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/SRaZ3UbG9u minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   3.000 Ft 0 11 nap  2 óra 28 perc
Eladó Népszava Évkönyv 1971 (viseltes) Népszava Évkönyv 1971 (viseltes)

Népszava Évkönyv 1971 (viseltes) viseltes de rendben olvasható, nem hiányos borító foltos, az első pár lap és a 200.oldaltól kissé foltosak a lapok Kiadó : Népszava Lapkiadó Vállalat Kiadás Éve : 1971 , 100.000 példány Nyelve : Magyar Azonosító : nincs neki Típus : folyóirat évkönyv Oldalak száma : 260 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 14 x 1.5 cm és 240gramm Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (70.1823) Eredeti ...
   500 Ft 0 11 nap  2 óra 30 perc
Eladó Darwin-díjasok (Wendy Northcutt) 2001 (3kép+tartalom) Darwin-díjasok (Wendy Northcutt) 2001 (3kép+tartalom)

Darwin-díjasok (Wendy Northcutt) 2001 A Darwin-díj , Működésben az Evolúció kemény borítós szép állapotú Kiadó : Pécsi Direkt Kft. Alexandra Kiadója Kiadás Éve : 2001 Eredeti címe : The Darwin Awards (2000) Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 368 051 4 Oldalak száma : 392 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 14 cm Készítette : Alföldi Nyomda Rt. , Debrecen Eredeti ára : 1799.- Ft tartalom : Az evolúció atyjának, ...
   800 Ft 0 11 nap  2 óra 31 perc
Eladó Charles Thompson - Bob Hope (Angol) (1981) Portrait of a Superstar Charles Thompson - Bob Hope (Angol) (1981) Portrait of a Superstar

Charles Thompson - Bob Hope (Angol) (1981) Portrait of a Superstar (English version) Kiadó : Fontana (Great Britain) Kiadási Év : 1981 jó állapotú Angol nyelvű könyv 250 oldalas 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve , azt adom , ami a képeken van , nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 11 nap  2 óra 33 perc
Eladó Koronás Cukor-A Lekvárok Megkoronázása Koronás Cukor-A Lekvárok Megkoronázása

Koronás Cukor-A Lekvárok Megkoronázása Receptek saját készítésű lekvárokhoz, darabos dzsemekhez és zselékhez 16 oldalas, A5-ös formátumban jó állapotú 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 11 nap  2 óra 35 perc
Eladó Kettős Veszély (Colin Forbes) 2000 (3kép+tartalom) Kettős Veszély (Colin Forbes) 2000 (3kép+tartalom)

Kettős Veszély (Colin Forbes) 2000 I.P.C. Könyvek sorozat szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : I.P.C. Könyvek Kft. Kiadás Éve : 2000 Eredeti címe : Double Jeopardy (1982) Nyelve : Magyar , fordította: Fazekas László Azonosító : ISBN 963 635 186 4 Típus : kalandregény Oldalak száma : 364 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11 cm Készítette : MEGAPRESS 2000 Nyomda Eredeti ára : 990.- Ft tartalom : A nyolcvanas ...
   900 Ft 0 11 nap  2 óra 37 perc
Eladó Disznóságok Könyve (Frank Júlia) 1989 (foltmentes) 4kép+tartalom Disznóságok Könyve (Frank Júlia) 1989 (foltmentes) 4kép+tartalom

Disznóságok Könyve (Frank Júlia) 1989 Régi és Új Receptek 16 oldal színes képmelléklettel illusztrált kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : Corvina Kiadó Kiadás Éve : 1989 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 13 2589 X , CO 2591-h-8991 Típus : gasztronómia Oldalak száma : 96+16 oldal a borítóval együtt Mérete : 22 x 20 cm Készítette : Kossuth Nyomda , Budapest Eredeti ára : 150.- Ft tartalom : A ...
   1.500 Ft 0 11 nap  2 óra 39 perc
Eladó Köszönöm az Interjút (Szilágyi János) 1985 (3kép+tartalom) Köszönöm az Interjút (Szilágyi János) 1985 (3kép+tartalom)

Köszönöm az Interjút (Szilágyi János) 1985 jó állapotú Kiadó : Lapkiadó Vállalat Kiadás Éve : 1985 , 2.javított kiadás Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 02 3595 1 Típus : riport, interjú Oldalak száma : 256 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 11 cm Készítette : Révai Nyomda , Eger (85 0799) Eredeti ára : 70.- Ft riportalanyok: Darvas Iván , Novotny Zoltán , Gyarmati Dezső , Hernádi Gyula , Szegvári Kati ...
   800 Ft 0 11 nap  2 óra 41 perc
Eladó Tiszán Innen, Dunán Túl... (Szabó Pál) 1960 (viseltes) 8kép+tartalom Tiszán Innen, Dunán Túl... (Szabó Pál) 1960 (viseltes) 8kép+tartalom

Tiszán Innen, Dunán Túl... (Szabó Pál) 1960 (viseltes) kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a legtöbb lap foltos és sok nemcsak halványan, könyvtári volt kívül a borító és a lapélek foltosak, díszborító nincs Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1960 , 8000 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szántó Piroska Azonosító : nincs neki Típus : regény Oldalak száma : ...
   500 Ft 0 11 nap  2 óra 43 perc
Eladó Az Elhízás Eufénikai Megelőzése (1993) Az Elhízás Eufénikai Megelőzése (1993)

Az Elhízás Eufénikai Megelőzése (1993) jó állapotú minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   300 Ft 0 11 nap  2 óra 45 perc
Eladó Az Elbától Nyugatra (Vincze István) 1984 (4kép+tartalom) Az Elbától Nyugatra (Vincze István) 1984 (4kép+tartalom)

Az Elbától Nyugatra (Vincze István) 1984 Ország Világ sorozat 24 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel illusztrált kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : Kossuth Könyvkiadó Kiadás Éve : 1984 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 09 2371 8 , ISSN 0133 8730 Típus : útikalandok Oldalak száma : 180+24 oldal a borítóval együtt Mérete : 18.5 x 17 cm Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (83-2202) Eredeti ...
   1.000 Ft 0 11 nap  2 óra 47 perc
Eladó Kyra Kyralina (Panait Istrati) 1965 (megkímélt) 2kép+tartalom Kyra Kyralina (Panait Istrati) 1965 (megkímélt) 2kép+tartalom

Kyra Kyralina (Panait Istrati) 1965 Milliók Könyve sorozat szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1965 , 49.500 példány Eredeti címe : Kyra Kyralina (1924) Nyelve : Magyar Azonosító : EU 37-d-6567 Típus : regény Oldalak száma : 312 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 12.5 cm Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (4937/I) tartalom : "Regénye egy balkáni ...
   1.000 Ft 0 11 nap  2 óra 49 perc
Eladó Bátorságért 1982/83 (MH) 1983 (megkímélt) 8kép+tartalom Bátorságért 1982/83 (MH) 1983 (megkímélt) 8kép+tartalom

Bátorságért 1982/83 (MH) 1983 Évkönyv a Magyar Néphadsereg Személyi Állományának Kiemelkedő Helytállásáról 1982 / 83 összeállította: Pusztay Sándor írta: Bertalan István Béla, Havas Ervin, Kozma Tóth István, Orosz László, Pusztay Sándor, Szále László szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam, előzéklap és a hátsó borító ceruzával firkált Kiadó : Zrínyi Katonai Könyv- és Lapkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1983 Nyelve : ...
   5.000 Ft 0 11 nap  2 óra 51 perc
Eladó Kinek a Törvénye ? (Galgóczi Erzsébet) 1971 (sorszámozott) viseltes Kinek a Törvénye ? (Galgóczi Erzsébet) 1971 (sorszámozott) viseltes

Kinek a Törvénye? (Galgóczi Erzsébet) 1971 (sorszámozott) viseltes Nők Könyvespolca sorozat sorszámozott ez a 1082 számú példány kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok hullámosak és halványan foltosak nagy foltokkal kívül a borító a díszborító és a lapélek foltosak Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1971 , 2000 példány sorszámozva a Nők Könyvespolca Könyvklub tagjai ...
   500 Ft 0 11 nap  2 óra 53 perc
Eladó Messze Mindenkitől (Gerencsér Miklós) 1972 (8kép+tartalom) Messze Mindenkitől (Gerencsér Miklós) 1972 (8kép+tartalom)

Messze Mindenkitől (Gerencsér Miklós) 1972 kemény borítós jó állapotú belül pár lap széle enyhén foltos, előzéklapon ragasztva van a fülszöveg kívül a borító foltos, lapélek enyhén foltosak, díszborító nincs, könyvtári volt Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1972 Nyelve : Magyar Azonosító : SZ 1697-l-7273 Típus : regény és elbeszélések Oldalak száma : 368 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   800 Ft 0 11 nap  2 óra 55 perc
Eladó The Name of the Game... (Matheidesz Mária) 1982 (tankönyv) 8kép+tartal The Name of the Game... (Matheidesz Mária) 1982 (tankönyv) 8kép+tartal

The Name of the Game... (Matheidesz Mária) 1982 Nyelvi Játékok az Angol Nyelv Tanításához kemény borítós jó állapotú belül foltokat nem láttam, kívül a borító és a lapélek kissé foltosak Kiadó : Tankönyvkiadó Vállalat , Budapest Kiadás Éve : 1982. március , 23.800 példány Nyelve : Magyar , ábrákat rajzolta: Kaján Tibor Azonosító : ISBN 963 17 6137 1 , raktári szám 56 158 , TA 3363-C/20-b-8284 Típus : tankönyv, nyelvkönyv Oldalak ...
   800 Ft 0 11 nap  2 óra 57 perc
Eladó Fogalmazás 3. Munkafüzet (Kompetenciaalapú) 2013 (6kép+tartalom) Fogalmazás 3. Munkafüzet (Kompetenciaalapú) 2013 (6kép+tartalom)

Fogalmazás 3. Munkafüzet (Kompetenciaalapú) 2013 szerzők: Fülöp Mária, Szilágyi Ferencné jó állapotú pár lap teteje nagyon enyhén foltos, 5 lapon van grafitceruzás töltögetés a feladatokban több lapon enyhe grafitceruzás jelölgetés és aláhúzás kiadó : Apáczai Kiadó , Celldömölk kiadás éve : 2013 , 20.átdolgozott kiadás nyelve : Magyar , illusztrálta: Somorjai Éva azonosító : ISBN 978-963-465-116-1 , AP-030402 típus : tankönyv ...
   800 Ft 0 11 nap  3 óra  6 perc
Eladó Szöveges Matematikafeladatok 1. o. (2005) 6kép+tartalom Szöveges Matematikafeladatok 1. o. (2005) 6kép+tartalom

Szöveges Matematikafeladatok 1. o. (2005) szerzők: Kurucz Istvánné, Varga Lívia szép újszerű állapotú folt és firkamentes kiadó : Apáczai Kiadó Kft. , Celldömölk kiadás éve : 2005 , 3.kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963 464 772 3 , AP-159/3 típus : tankönyv általános iskola 1.osztály oldalak száma : 44 oldal a borítóval együtt mérete : 29 x 20.5 x 0.5 cm és 119gramm készítette : Gutenberg Press Nyomdaüzeme eredeti ...
   900 Ft 0 11 nap  3 óra 27 perc
Eladó Szövegértést Fejlesztő Gyakorlatok 3. (2013) 6kép+tartalom Szövegértést Fejlesztő Gyakorlatok 3. (2013) 6kép+tartalom

Szövegértést Fejlesztő Gyakorlatok 3. (2013) szerzők: Burai Lászlóné, Faragó Attiláné szép újszerű állapotú folt és firkamentes, előzéklapot a korábbi tulaj dedikálta ceruzával, könyvtári volt kiadó : Apáczai Kiadó Kft. , Celldömölk kiadás éve : 2013 , 11.átdolgozott kiadás nyelve : Magyar , illusztrálta: Dános Judit azonosító : ISBN 978-963-464-994-6 , AP-030121 típus : tankönyv általános iskola 3.osztály oldalak száma ...
   900 Ft 0 11 nap  4 óra  4 perc
Eladó GamePad (Ver.6) Genius MaxFire G-08 (sérült, teszteletlen) GamePad (Ver.6) Genius MaxFire G-08 (sérült, teszteletlen)

GamePad (Ver.6) Genius MaxFire G-08 (sérült, teszteletlen) gombok érzetre jók dugó és kábel hiányzik más sérülést nem láttam mérete 17 x 15 x 6 cm 151gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/dORQF06Fyf minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 11 nap  4 óra 46 perc
Eladó Joystick (Ver.4) Noname (sérült, hiányos, teszteletlen) Joystick (Ver.4) Noname (sérült, hiányos, teszteletlen)

Joystick (Ver.4) Noname (sérült, hiányos, teszteletlen) teszteletlen dugó és kábel hiányzik joy instabil és lötyög, gombok érzetre nem jók kissé viseltes de komoly sérülést nem láttam mérete 12.5 x 9 x 17 cm és 169gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BGx1gjidfG minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 11 nap  6 óra 18 perc
Eladó Játékkonzol Kiegészítő (Ver.3) sérült, teszteletlen Játékkonzol Kiegészítő (Ver.3) sérült, teszteletlen

Játékkonzol Kiegészítő (Ver.3) sérült, teszteletlen teszteletlen gombok érzetre jók dugó és kábel nagy része hiányzik más sérülést nem láttam mérete 21 x 14.5 x 7 cm és 137gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/4ACOaVmCaH minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 11 nap  6 óra 30 perc
Eladó Hajvágógép (Ver.1) First HA-5678 25W (működik, teszteletlen) Hajvágógép (Ver.1) First HA-5678 25W (működik, teszteletlen)

Hajvágógép (Ver.1) First HA-5678 25W (működik, teszteletlen) teszteletlen iszonyat hangosan működik sérülést nem láttam se a burkolaton se a pengéket levéve személyes átvétel esetén tesztelgetheti a kedves vevő áram van postán bevállalós mérete 19 x 7 x 5.5 cm , kábelhossz 168cm és 441gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9RJvO7Wqey minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre ...
   1.000 Ft 0 11 nap  6 óra 50 perc
Eladó Remington WPG-2500 Elemes Szemöldökvágó (hibás) Remington WPG-2500 Elemes Szemöldökvágó (hibás)

Remington WPG-2500 Elemes Szemöldökvágó (hibás) nem működik viseltes de sérülést nem láttam 1db kisméretű ceruzaelem való bele (LR03 , AAA) mérete 13.5 x 1.5 x 1.5 cm és 17gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/1iUm0BW5by minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás készülékre nincs utólag kártalanítás
   200 Ft 0 11 nap  7 óra  6 perc
Eladó Sat Távirányító (Ver.4) rendben működik Sat Távirányító (Ver.4) rendben működik

Sat Távirányító (Ver.4) rendben működik rendben működik sérülést és elemfolyást nem láttam 4db kisméretű ceruzaelemmel üzemel (LR03 , AAA) mérete 18.5 x 6.5 x 2 cm 107gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/vZADVIsYCj minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 11 nap  7 óra 23 perc
Eladó Sony TV Táv (RM-833) TV+Video (rendben működik) Sony TV Táv (RM-833) TV+Video (rendben működik)

Sony TV Táv (RM-833) TV+Video (rendben működik) gyári Sony kétoldalas tokos táv rendben működik sérülést és elemfolyást nem láttam 1db normál méretű ceruzaelemmel üzemel (LR6 , AA) mérete 22.5 x 6.5 x 2 cm 171gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/HAep7knwGH minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   4.500 Ft 0 11 nap  7 óra 38 perc
Eladó National Geographic Magyarország 2011/6 Június (viseltes) 10kép+tartal National Geographic Magyarország 2011/6 Június (viseltes) 10kép+tartal

National Geographic Magyarország 2011/6 Június (viseltes) 9.évfolyam 6.szám főszerkesztő: Schlosser Tamás kiadó: Sanoma Media Budapest Zrt. , nyomta: Quad/Winkowski Sp. HU ISSN 1589-3669 148 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak, borító sérült mérete 25.5 x 17.5 x 0.5 cm és 247gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/qG51VmAPdz minden külön ...
   350 Ft 0 11 nap  7 óra 43 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.46) 20cm (teszteletlen) RCA Kábel (Ver.46) 20cm (teszteletlen)

RCA Kábel (Ver.46) 20cm (teszteletlen) 2xRCA dugó / RCA aljzat , aranyozott teszteletlen szép állapotú, sérülést nem láttam teljes hossza 23cm és 17gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/NuJfBHZGA6 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 11 nap  7 óra 57 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.47) 150cm (új) RCA Kábel (Ver.47) 150cm (új)

RCA Kábel (Ver.47) 150cm (új) RCA dugó / 3.5 jack dugó , zavarszűrős új termék bontott csomagolásban teljes hossza 150cm és 39gramm 2db képet töltöttem fel róla : disk.yandex.com/d/RMe2GdPdPfBDHA minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   450 Ft 0 11 nap  8 óra 13 perc
Eladó Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.21 (150cm) tesztelve Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.21 (150cm) tesztelve

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.21 (150cm) tesztelve rendben töltötte a tesztkészüléket sérülést nem láttam teljes hossza 159cm és 46gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/si323fNgN1 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 11 nap  8 óra 28 perc