Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13622 találat

Lap  18 /  455    30 db/oldal   <<Előző   13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Következő>>    oldalszám:
Eladó Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő

Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő nem láttam sérülést kopott az aranycsík kb. 5 x 3.5 x 3 cm és 25gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mw3FnjCUqz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 1 nap  2 óra 38 perc
Eladó Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj

Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj sérülést nem láttam 9.5 x 9.5 x 2 cm és 75gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/42T6BiX0h7 csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   800 Ft 0 1 nap  2 óra 40 perc
Eladó Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980) Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980)

Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980) nagyon vékony falú sérülést nem láttam kb. 58 x 58 x 62 mm és 55gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Eu0ByeX0jg minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0 1 nap  2 óra 42 perc
Eladó Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar) Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar)

Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar) 9248351 1.1.6. , HANSPRINT/MAN06_05823/2006 , 9359983/6 , 9248714/1.kiadás 108 oldalas a borítóval együtt Magyar nyelvű borító és lapok hullámosak és halványan foltosak 17 x 12.5 x 1 cm és 90gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7JYcTkrAYJ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 1 nap  2 óra 44 perc
Eladó Nokia 100 (2011) Felhasználói Kézikönyv (Magyar nyelvű) Nokia 100 (2011) Felhasználói Kézikönyv (Magyar nyelvű)

Nokia 100 (2011) Felhasználói Kézikönyv (Magyar nyelvű) 9226851 , RRD/4455468/851/v.1.1/10:40:12 , B9359983/8 , 9226851-1.8. 40 oldalas a borítóval együtt jó állapotú 10.5 x 8.5 x 0.3 cm és 15gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3IluCCQy49 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 1 nap  2 óra 46 perc
Eladó Bűntény-variációk Hajókürtre (J.-F. Coatmeur) 1982 (5kép+tartalom) Bűntény-variációk Hajókürtre (J.-F. Coatmeur) 1982 (5kép+tartalom)

Bűntény-variációk Hajókürtre (J.-F. Coatmeur) 1982 Albatrosz Könyvek sorozat jó állapotú borító viseltes-foltos Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1982 Eredeti Címe : Les Sirénes de Minuit , 1976 Paris Nyelve : Magyar , fordította: Timár Judit (1981) Azonosító : ISBN 963 271 563 2 , ISSN 0324-3117 , MA 3968 , kiadványszám 4940 Típus : krimi Oldalak száma : 284 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x ...
   800 Ft 0 1 nap  2 óra 48 perc
Eladó Tűzoltó Autó Limitált Retro 1998 (sérült, hiányos) Tűzoltó Autó Limitált Retro 1998 (sérült, hiányos)

Tűzoltó Autó Limitált Retro 1998 (sérült, hiányos) limitált darabszámban gyártott játékautó, ez a 03448. darab Exxon Fire-Rescue Baton Rouge Refinery működik hang jó, lámpák jók kivéve a tetején a jobb oldalit hátsó rendszám és a tetején a villogók is sérültek hiányzik a jobb oldali visszapillantó 2db baby elemmel üzemel (LR14 , AM2) mérete 33 x 8 x 10.5 cm és 515gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/zUk0Vui3wi minden külön fényképezve ...
   3.000 Ft 0 1 nap  2 óra 50 perc
Eladó Üveg Ceruzatartó Parad Glass Hungary (Hand Made) Üveg Ceruzatartó Parad Glass Hungary (Hand Made)

Üveg Ceruzatartó Parad Glass Hungary (Hand Made) elvileg Parádsasvári Üvegmanufaktúra Kft. sérülést nem láttam 9 x 9 x 10 cm és 295gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/HLKHG7dKXo minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   2.000 Ft 0 1 nap  2 óra 52 perc
Eladó Nagy Biológia Feladatgyűjtemény (Szerényi Gábor) 2021 (8kép+tartalom) Nagy Biológia Feladatgyűjtemény (Szerényi Gábor) 2021 (8kép+tartalom)

Nagy Biológia Feladatgyűjtemény (Szerényi Gábor) 2021 gyakorló tematikus feladatok középszintű és emelt szintű érettségi vizsgához szép állapotú foltokat nem láttam, sok lapon van halvány grafitceruzás jegyzetelés és jelölgetés kiadó : Scolar Kiadó , Budapest kiadás éve : 2021 , 12.javított utánnyomás nyelve : Magyar , rajzok: Daday E. Hedvig azonosító : ISBN 978-963-9534-80-3 típus : tankönyv oldalak száma : 548 oldal a borítóval együtt mérete : ...
   2.200 Ft 0 1 nap  2 óra 54 perc
Eladó Nagy Biológia Feladatgyűjtemény Megoldások (Szerényi Gábor) 2021 (8kép Nagy Biológia Feladatgyűjtemény Megoldások (Szerényi Gábor) 2021 (8kép

Nagy Biológia Feladatgyűjtemény Megoldások (Szerényi Gábor) 2021 szép állapotú két lap széle enyhén halványan foltos, firkákat nem láttam kiadó : Scolar Kiadó , Budapest kiadás éve : 2021 , 12.javított utánnyomás nyelve : Magyar , rajzok: Daday E. Hedvig azonosító : ISBN 978-963-9534-81-0 típus : tankönyv oldalak száma : 100 oldal a borítóval együtt mérete : 24 x 17 x 0.7 cm és 181gramm készítette : Korrekt Nyomdaipari ...
   1.200 Ft 0 1 nap  2 óra 56 perc
Eladó Pokoltanya Új Sátánja (Anton Hansen Tammsaare) 1959 (viseltes) 10kép+t Pokoltanya Új Sátánja (Anton Hansen Tammsaare) 1959 (viseltes) 10kép+t

Pokoltanya Új Sátánja (Anton Hansen Tammsaare) 1959 (viseltes) 8 oldal illusztrációt tartalmaz kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét lapok hullámosak és halványan foltosak de nem enyhén, borító kívül-belül foltos díszborító sérült-javított-foltos kiadó : Kossuth Könyvkiadó kiadás éve : 1959. IV. 20-án , 10.200 példány eredeti címe : Porgupohja Uus Vanapagan (1954) nyelve : Magyar , fordította: Lavotha ...
   700 Ft 0 1 nap  4 óra 51 perc
Eladó ASPA TUR-2 Meghajtókészlet Varrógéphez (Használati utasítás) 1975 ASPA TUR-2 Meghajtókészlet Varrógéphez (Használati utasítás) 1975

ASPA TUR-2 Típusú Meghajtókészlet a Háztartási-varrógéphez (Használati utasítás) WPM "WEMA" , Warszawa 1975. Wyd. I. Zam. 51/75/F Zaklady Typograficzne Lodz, zam. 284/75 csak Magyar nyelvű 12 oldal a borítóval együtt jó állapotú mérete 19.5 x 10.5 x 0.2 cm és 20gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/vf9r9hn1dM minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  6 óra  4 perc
Eladó Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (215cm) teszteletlen Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (215cm) teszteletlen

Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (215cm) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   300 Ft 0 1 nap  6 óra  4 perc
Eladó Az Elvarázsolt Herceg I. (Leonyid Szolovjov) 1960 (7kép+tartalom) Az Elvarázsolt Herceg I. (Leonyid Szolovjov) 1960 (7kép+tartalom)

Az Elvarázsolt Herceg I. (Leonyid Szolovjov) 1960 Vidám Könyvek sorozat csak az I.kötet (a mű két kötetes) jó állapotú belül szép foltmentes, lapélek kívül enyhén foltosak (borító a gerincnél fényképezéskor koszos volt de már nincs rajta) Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1960 , 40.000 példány Nyelve : Magyar , fordította: Gellért György Azonosító : kiadványszám 2945 Típus : regény Oldalak száma : ...
   800 Ft 0 1 nap  6 óra  6 perc
Eladó Hálózati Táp 12V 700mA Uniross (rendben működik) Hálózati Táp 12V 700mA Uniross (rendben működik)

Hálózati Táp 12V 700mA Uniross (rendben működik) Uniross AAA00025, EG-48 rendben működik dugó méretét nem tudom jó nehéz 430gramm személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/uUm0xQ5zwB minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 1 nap  6 óra  6 perc
Eladó Autó Kettő 2001/6 Június (Maserati 75 éves) 10kép+tartalom Autó Kettő 2001/6 Június (Maserati 75 éves) 10kép+tartalom

Autó Kettő 2001/6 Június 9.évfolyam 6.szám (megjelenik havonta) főszerkesztő: Surányi Péter kiadó: Auto News Kft. , nyomta: Révai Nyomda Budapest ISSN 1217-5404 76 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos középső lap kijött a tűzésből mérete 28 x 21.5 x 0.5 cm és 142gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/2a1dX3oLYk minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes ...
   1.000 Ft 0 1 nap  6 óra  9 perc
Eladó Baccarat II. (Malot Hector) 1927 (9kép+tartalom) Baccarat II. (Malot Hector) 1927 (9kép+tartalom)

Baccarat II. (Malot Hector) 1927 Világkönyvtár sorozat kemény borítós és fém kapcsokkal tűzött példány csak a II.kötet (a mű két kötetes) nem hibátlan de rendben olvasható, nem esik szét, nem hiányos pár lap enyhén halványan foltos, borító kezd leválni kívül a lapélek foltosak, gerince sérült, borító viseltes Kiadó : Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.-T. kiadása , Budapest Kiadás Éve : 1927 de nincs benne forrás: http://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/2897970 Eredeti ...
   800 Ft 0 1 nap  6 óra  9 perc
Eladó Piezós Öngyújtó (teszteletlen) Piezós Öngyújtó (teszteletlen)

Piezós Öngyújtó (teszteletlen) rozsdás szikrát ad komoly sérülést nem láttam 3db képet töltöttem fel róla személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   100 Ft 0 1 nap  6 óra  9 perc
Eladó Harc a Szalamandrákkal II. (Karel Capek) 1961 (7kép+tartalom) Harc a Szalamandrákkal II. (Karel Capek) 1961 (7kép+tartalom)

Harc a Szalamandrákkal II. (Karel Capek) 1961 Olcsó Könyvtár sorozat (szerkeszti: Szabó Ferenc) csak a II.kötet (a mű két kötetes) jó állapotú belül a 6.oldalig van egy pici halvány folt, borító viseltes és enyhén foltos Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1961 , 43.000 példány Eredeti címe : Valka s Mloky Nyelve : Magyar , fordította: Szekeres László (forrás: oszk.hu) , illusztrálta: Molnár Ágnes , utószó: Zádor András Azonosító ...
   800 Ft 0 1 nap  6 óra 10 perc
Eladó Tomica No.68 Post Van (Suzuki Every) 1:57 (2016) új Tomica No.68 Post Van (Suzuki Every) 1:57 (2016) új

Tomica No.68 Post Van (Suzuki Every) 1:57 (2016) új Gyártó : Takara Tomy , Tomica Típus : Post Van (Suzuki Every) Méretaránya = 1:57 Gyártási év : 2016 a doboz hátulján (az alján 2009, mert a típus akkor jött ki) Anyaga : Fém és műanyag Made in Vietnam új termék tulajdonképpen ez a Japán Matchbox 12db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/R3Hn2DUSmg minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   5.000 Ft 0 1 nap  6 óra 10 perc
Eladó Embervásár Mexikóban II. (B. Traven) 1962 (7kép+tartalom) Embervásár Mexikóban II. (B. Traven) 1962 (7kép+tartalom)

Embervásár Mexikóban II. (B. Traven) 1962 Olcsó Könyvtár sorozat 392.kötet (szerkeszti: Szabó Ferenc) csak a II.kötet (a mű két kötetes) nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok széle halványan foltos nemcsak enyhén, kívül a lapélek és a borító foltos Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1962 , 30.000 példány Eredeti címe : Regierung Nyelve : Magyar , fordította: Szegő István , illusztrálta: ...
   600 Ft 0 1 nap  6 óra 12 perc
Eladó A Tamtamdobtól az Űrtáviratig (Juliusz J. Herlinger) 1981 (8kép+tartal A Tamtamdobtól az Űrtáviratig (Juliusz J. Herlinger) 1981 (8kép+tartal

A Tamtamdobtól az Űrtáviratig (Juliusz J. Herlinger) 1981 kemény borítós szép állapotú, belül két lapon láttam egy-egy pici halvány foltot kívül a lapélek enyhén foltosak van benne egy szép iskolai ajándékozási bejegyzés pecséttel és aláírásokkal 1985-ből Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1981 , 15.000 példány Eredeti címe : Zaklety Dzwiek (1976) Nyelve : Magyar , fordította: Fejér Irén , illusztrálta: ...
   1.000 Ft 0 1 nap  6 óra 12 perc
Eladó MHS Rádióamatőr Füzetei 80. A Tranzisztor Működése Képekben II. (1964) MHS Rádióamatőr Füzetei 80. A Tranzisztor Működése Képekben II. (1964)

MHS Rádióamatőr Füzetei 80. A Tranzisztor Működése Képekben II. (1964) szerző: Kovács Ferenc , illusztrálta: Jálics Gyula Magyar Honvédelmi Sportszövetség Rádióamatőr Füzetei 80.szám szép állapotú, belül foltokat nem láttam csak a hátsó borítón lapok hullámosak de csak össze volt tekerve, nincs belefirkálva Kiadó : MHS Rákóczi Lapkiadó Kiadás Éve : 1964 , 12.270 példány Nyelve : Magyar , ábrák száma: 116 Azonosító : nincs ...
   3.000 Ft 0 1 nap  6 óra 14 perc
Eladó Csak Kétszer Halhatsz Meg (Nemere István) 1987 (7kép+tartalom) Csak Kétszer Halhatsz Meg (Nemere István) 1987 (7kép+tartalom)

Csak Kétszer Halhatsz Meg (Nemere István) 1987 szép állapotú és belül foltmentes utolsó 14-oldalát hibásan ragasztották be a nyomdában annyi hogy félig van beragasztva és ferdén vágták, szöveget nem érinti, nem esik szét és csak a tartalomjegyzéktől borítón van egy enyhe folt Kiadó : Népszava Lap- és Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1987 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 322 413 6 Típus : krimi Oldalak száma : 214 ...
   700 Ft 0 1 nap  6 óra 14 perc
Eladó Univerzum 1987/3 (360.kötet) Ismeretlen a Családban (6kép+tartalom) Univerzum 1987/3 (360.kötet) Ismeretlen a Családban (6kép+tartalom)

Univerzum 1987/3 (360.kötet) Ismeretlen a Családban a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő Miklós, Hevesi Endréné ISSN 0502-6784, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (87.2544/20-03) 100 oldalas a borítóval együtt szép állapotú, nem hiányos tartalomjegyzék : Tartalom 1 Ismeretlen a családban - a macska 3 Rejtvények a romokban. Az asanázik (2.) 10 Galápagos (2.) 24 1485 - Európa határain kívül (2.) 38 A rubin 48 Víz alatti pöfékelők 58 El ...
   1.200 Ft 0 1 nap  6 óra 16 perc
Eladó 77 Magyar Rémmese (Czakó Gábor-Banga Ferenc) 1988 (7kép+tartalom) 77 Magyar Rémmese (Czakó Gábor-Banga Ferenc) 1988 (7kép+tartalom)

77 Magyar Rémmese (Czakó Gábor-Banga Ferenc) 1988 kemény borítós belül pár lap széle nagyon halványan foltos borító kopottas-sérült Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1988 Nyelve : Magyar , illusztrálta: Banga Ferenc (forrás: oszk.hu) Azonosító : ISBN 963 15 3453 7 , Sz 4548-l-8889 Típus : szatirikus történetek Oldalak száma : 172 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 14.5 x 2 cm és 330gramm Készítette ...
   800 Ft 0 1 nap  6 óra 16 perc
Eladó Föld és Ég 1969/5 Szeptember/Október (6kép+tartalom) Föld és Ég 1969/5 Szeptember/Október (6kép+tartalom)

Föld és Ég 1969/5 Szeptember/Október a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Csillagászati-Űrkutatási és Földrajz- Földtan- Geofizikai Szakosztályainak folyóirata 4.évfolyam 5.szám Egyetemi Nyomda Budapest (69.2926) 36 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek között jó állapotú belül a lapok alja halványan foltos, borító hátul foltos mérete 24 x 17 x 0.3 cm és 55gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/oek7shombh minden ...
   800 Ft 0 1 nap  6 óra 19 perc
Eladó Univerzum 1976/5 (230.kötet) Az Apokalipszis Világából (viseltes) 6kép Univerzum 1976/5 (230.kötet) Az Apokalipszis Világából (viseltes) 6kép

Univerzum 1976/5 (230.kötet) Az Apokalipszis Világából (viseltes) a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő Miklós, Hevesi Endre Kossuth Könyvkiadó, 61.000 példány, indexszám: 25.839, Zrínyi Nyomda (76.2544/2-05) 100 oldalas a borítóval együtt viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok foltosak főleg csak halványan, borító levált-foltos-sérült tartalomjegyzék : Tartalom 1 Az Apokalipszis bűvköre 3 Régi műtárgyak - új ...
   500 Ft 0 1 nap  6 óra 20 perc
Eladó Univerzum 1975/5 (218.kötet) Az Ezer Isten Völgye (viseltes) 6kép+tart Univerzum 1975/5 (218.kötet) Az Ezer Isten Völgye (viseltes) 6kép+tart

Univerzum 1975/5 (218.kötet) Az Ezer Isten Völgye (viseltes) a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő Miklós, Hevesi Endre Kossuth Könyvkiadó, 63.200 példány, indexszám: 25.839, Zrínyi Nyomda (75.2544/2-05) 100 oldalas a borítóval együtt viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok foltosak sok helyen erősen, borító foltos és sérült tartalomjegyzék : Tartalom 1 Az ezer isten völgye I. 3 Anya és gyermeke II. 13 A nyálkagombák 17 Az ...
   500 Ft 0 1 nap  6 óra 23 perc
Eladó Univerzum 1974/6 (207.kötet) A Louvre (6kép+tartalom) Univerzum 1974/6 (207.kötet) A Louvre (6kép+tartalom)

Univerzum 1974/6 (207.kötet) A Louvre a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő Miklós, Hevesi Endre Kossuth Könyvkiadó, 60.000 példány, indexszám: 25.839, Zrínyi Nyomda (74.2544/2-06) 100 oldalas a borítóval együtt jó állapotú több lap halványan foltos de szövegbe nem ér bele, borító foltos-sérült, nem hiányos tartalomjegyzék : Tartalom 1 A Louvre, Franciaország legnagyobb műgyűjteménye 3 A lőtér 13 A cintányér karrierje 21 A ...
   1.000 Ft 0 1 nap  6 óra 24 perc