Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13619 találat

Lap  188 /  454    30 db/oldal   <<Előző   183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 Következő>>    oldalszám:
Eladó Kábel Vonalas Telefonhoz (Ver.31) 2-eres 150cm (teszteletlen) Kábel Vonalas Telefonhoz (Ver.31) 2-eres 150cm (teszteletlen)

Kábel Vonalas Telefonhoz (Ver.31) 2-eres 150cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam nem néz ki használtnak teljes hossza 157cm és 18gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/gGjPiddzCI minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 12 nap  3 óra 41 perc
Eladó Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.22 (150cm) tesztelve Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.22 (150cm) tesztelve

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.22 (150cm) tesztelve zavarszűrős rendben töltötte a tesztkészüléket sérülést nem láttam teljes hossza 157cm és 61gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9kSFIDckR9 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 12 nap  4 óra  3 perc
Eladó Internet Kábel (Ver.10) UTP 1m (új) Internet Kábel (Ver.10) UTP 1m (új)

Internet Kábel (Ver.10) UTP 1m (új) új termék kb. 1 méteres és 43gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/It9cKTeicU minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   400 Ft 0 12 nap  4 óra 33 perc
Eladó Autós Adapter 12V Direktben (Ver.5) 3.7m (teszteletlen) Autós Adapter 12V Direktben (Ver.5) 3.7m (teszteletlen)

Autós Adapter 12V Direktben (Ver.5) 3.7m (teszteletlen) teszteletlen szép állapotú sérülést nem láttam nem tűnik használtnak személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha visz magával ami szükséges postán bevállalós teljes hossza 379cm és 111gramm dugó méretét nem tudom 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/gvGRTzmOoM minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen ...
   1.200 Ft 0 12 nap  4 óra 48 perc
Eladó Scart Kábel (Ver.16) 1m (teszteletlen) Scart Kábel (Ver.16) 1m (teszteletlen)

Scart Kábel (Ver.16) 1m (teszteletlen) teszteletlen vastag sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós teljes hossza 120cm és 115gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/0mHlL146A5 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   800 Ft 0 12 nap  5 óra 12 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.48) 120cm (teszteletlen) RCA Kábel (Ver.48) 120cm (teszteletlen)

RCA Kábel (Ver.48) 120cm (teszteletlen) 3xRCA dugó / 3xRCA dugó teszteletlen szép állapotú sérülést nem láttam teljes hossza 124cm és 41gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/8xMtaVAp minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 12 nap  5 óra 30 perc
Eladó Jack Kábel (Ver.9) 60cm (teszteletlen) Jack Kábel (Ver.9) 60cm (teszteletlen)

Jack Kábel (Ver.9) 60cm (teszteletlen) aranyozott 3.5 jack dugó / elvileg 2.5 jack dugó de tolómérő híján nem garantált teszteletlen szép állapotú sérülést nem láttam nem tűnik használtnak teljes hossza 61cm és 9gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/kpz4k26A minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 12 nap  5 óra 42 perc
Eladó Autós Adapter 12V Direktben (Ver.6) 160cm (teszteletlen) Autós Adapter 12V Direktben (Ver.6) 160cm (teszteletlen)

Autós Adapter 12V Direktben (Ver.6) 160cm (teszteletlen) teszteletlen szép állapotú sérülést nem láttam személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha visz magával ami szükséges postán bevállalós teljes hossza 160cm és 31gramm dugó méretét nem tudom 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/cCQ1LJz5N3 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 12 nap  5 óra 54 perc
Eladó Stoppal Mallorcára (Chris Williams) 1994 (8kép+tartalom) Stoppal Mallorcára (Chris Williams) 1994 (8kép+tartalom)

Stoppal Mallorcára (Chris Williams) 1994 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Meggyesi Éva) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Mallorca, Insel Meiner Liebe Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1993) Azonosító : ISBN 963 8133 19 8 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi Nyomda , ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra  1 perc
Eladó Álmaim Nyomában (Barbara Clement) 1994 (8kép+tartalom) Álmaim Nyomában (Barbara Clement) 1994 (8kép+tartalom)

Álmaim Nyomában (Barbara Clement) 1994 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Meggyesi Éva) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Einmal Riviéra-Und Nie Mehr Zurück Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1994) Azonosító : ISBN 963 8133 20 1 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi Nyomda ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra  2 perc
Eladó Ébredő Szenvedély (Monique Dubois) 1993 (8kép+tartalom) Ébredő Szenvedély (Monique Dubois) 1993 (8kép+tartalom)

Ébredő Szenvedély (Monique Dubois) 1993 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Kisbán Gyula) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1993 Eredeti címe : Ich Denke Nur Nach Jean-Marc Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1993) Azonosító : ISBN 963 8133 09 0 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi Nyomda Rt. ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra  4 perc
Eladó Aki Igazán Szeret (Linda Hudson) 1993 (8kép+tartalom) Aki Igazán Szeret (Linda Hudson) 1993 (8kép+tartalom)

Aki Igazán Szeret (Linda Hudson) 1993 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Kisbán Gyula) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1993 Eredeti címe : Ihre Chefin Liebt Man Nicht Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1993) Azonosító : ISBN 963 8133 11 2 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi Nyomda Rt. , ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra  7 perc
Eladó Ragyogó Csillagok (Linden Grierson) 1994 (8kép+tartalom) Ragyogó Csillagok (Linden Grierson) 1994 (8kép+tartalom)

Ragyogó Csillagok (Linden Grierson) 1994 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Meggyesi Éva) szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Zartliches Intermezzo Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1994) Azonosító : ISBN 963 8133 41 4 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra  9 perc
Eladó Portugál Nyár (Nathalie Schuler) 1994 (8kép+tartalom) Portugál Nyár (Nathalie Schuler) 1994 (8kép+tartalom)

Portugál Nyár (Nathalie Schuler) 1994 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Meggyesi Éva) szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1994 Eredeti címe : Eine Portugiesische Affare Nyelve : Magyar , fordította: Király Ilona (1994) Azonosító : ISBN 963 8133 21 X , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 95gramm Készítette : Alföldi ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 10 perc
Eladó Samsung Adatkábel (APCBS10BSE) Ver.1 (80cm) tesztelve Samsung Adatkábel (APCBS10BSE) Ver.1 (80cm) tesztelve

Samsung Adatkábel (APCBS10BSE) Ver.1 (80cm) tesztelve egy G800 készülékkel lett tesztelve sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán nem teljes hossza 83cm és 21gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/xWxKF9k3Hr minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 10 perc
Eladó Bolondulok a Szerelemért (Jan Hudson) 1993 (8kép+tartalom) Bolondulok a Szerelemért (Jan Hudson) 1993 (8kép+tartalom)

Bolondulok a Szerelemért (Jan Hudson) 1993 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Kisbán Gyula) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1993 Eredeti címe : Heiss auf Liebe Nyelve : Magyar , fordította: Gábor András (1992) Azonosító : ISBN 963 7716 66 1 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (8341.66-14-2) Eredeti ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 12 perc
Eladó Samsung Headset (Ver.2) hibásan működik Samsung Headset (Ver.2) hibásan működik

Samsung Headset (Ver.2) hibásan működik egyik hangszóró szól de a másik kábelja kontakthibás hol szól-hol nem kábelei kissé merevek 25gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/F1cPBuyFmd minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   100 Ft 0 12 nap  6 óra 14 perc
Eladó Szép Lak 2004/4.szám Április (6kép+tartalom) Szép Lak 2004/4.szám Április (6kép+tartalom)

Szép Lak 2004/4.szám Április Lakberendezés, Ökológia, Környezetkultúra (megjelenik havonta) 9.évfolyam 4.szám , főszerkesztő: Berényi János , kiadó: Környezetkultúra Kiadói Kft. Budapest HU ISSN 1416-1540 , nyomás: Offszet és Játékkártya Nyomda Rt. szép megkímélt állapotú és foltmentes 100 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt mérete 29.5 x 22.5 x 0.5 cm és 250gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/2jWYtx7iki minden ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 16 perc
Eladó Szép Lak 2004/7.szám Július (6kép+tartalom) Szép Lak 2004/7.szám Július (6kép+tartalom)

Szép Lak 2004/7.szám Július Lakberendezés, Ökológia, Környezetkultúra (megjelenik havonta) 9.évfolyam 7.szám , főszerkesztő: Berényi János , kiadó: Környezetkultúra Kiadói Kft. Budapest HU ISSN 1416-1540 , nyomás: Offszet és Játékkártya Nyomda Rt. szép megkímélt állapotú és foltmentes 100 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt mérete 29.5 x 22.5 x 0.5 cm és 250gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/R9QXxv4y94 minden ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 18 perc
Eladó Univerzum 1961/8 (54.kötet) A Szépség és a Korszellem (6kép+tartalom) Univerzum 1961/8 (54.kötet) A Szépség és a Korszellem (6kép+tartalom)

Univerzum 1961/8 (54.kötet) A Szépség és a Korszellem a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő 46.200 példány, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (614894/1) 100 oldalas a borítóval együtt jó állapotú, nem hiányos borító enyhén újjlenyomatfoltos tartalomjegyzék : Tartalom 1 A szépség és a korszellem 3 Az 1960. évi tudományos Nobel-díjak 14 Indokínai állatok 17 A francia gyarmatosítás múltjából 25 A világ tetején virul ...
   1.500 Ft 0 12 nap  6 óra 20 perc
Eladó Univerzum 1961/9 (55.kötet) A Titokzatos Sorscsapás: A Sáska (6kép+tar Univerzum 1961/9 (55.kötet) A Titokzatos Sorscsapás: A Sáska (6kép+tar

Univerzum 1961/9 (55.kötet) A Titokzatos Sorscsapás: A Sáska a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő 46.200 példány, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (614894/1) ! 100 oldalas a borítóval együtt szép állapotú, nem hiányos tartalomjegyzék : Tartalom 1 A titokzatos sorscsapás: a sáska 3 Az aranymetszet és a piramisok rejtélye 11 Újabb megállapítás a galaktika magjáról 30 A szovjet bathyscaphe 23 Óriások 25 Kutatások a bibliai ...
   1.500 Ft 0 12 nap  6 óra 22 perc
Eladó Univerzum 1961/11 (57.kötet) Az Elefántok Iskolája (6kép+tartalom) Univerzum 1961/11 (57.kötet) Az Elefántok Iskolája (6kép+tartalom)

Univerzum 1961/11 (57.kötet) Az Elefántok Iskolája a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő 45.300 példány, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (616215/1) 100 oldalas a borítóval együtt jó állapotú, nem hiányos borító enyhén foltos tartalomjegyzék : Tartalom 1 Az elefántok iskolája 3 Horezm 6 A legnagyobb sebességek felé 17 Az elefánt története 30 Odüsszeia az űrben (folytatás) 41 A medve... az őskor háziálllata 52 Szervezetünk ...
   1.500 Ft 0 12 nap  6 óra 25 perc
Eladó Furcsa Találkozás (Nora Cade) 1992 (8kép+tartalom) Furcsa Találkozás (Nora Cade) 1992 (8kép+tartalom)

Furcsa Találkozás (Nora Cade) 1992 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Kisbán Gyula) szép állapotú Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1992 Eredeti címe : Wenn Rote Lippen So Süss Locken... Nyelve : Magyar , fordította: Gábor András (1992) Azonosító : ISBN 963 7716 30 8 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 105gramm Készítette : Alföldi Nyomda ...
   800 Ft 0 12 nap  6 óra 26 perc
Eladó Univerzum 1961/5 (51.kötet) A Tűzoltás Művészete (6kép+tartalom) Univerzum 1961/5 (51.kötet) A Tűzoltás Művészete (6kép+tartalom)

Univerzum 1961/5 (51.kötet) A Tűzoltás Művészete a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő 45.900 példány, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (612319/2) 100 oldalas a borítóval együtt szép állapotú, nem hiányos tartalomjegyzék : Tartalom 1 A tűzoltás művészete 3 Afrika néprajzának néhány kérdéséről 16 Hetvenöt dolláros próféták 31 A látás regénye 40 Műtét a nyitott szíven 53 Ballada a csillagokról I. 67 A teljesítmény ...
   1.500 Ft 0 12 nap  6 óra 28 perc
Eladó Jégkorszak 1. és 2. DVD (2002,2006) jogtiszta (kissé karcos) Jégkorszak 1. és 2. DVD (2002,2006) jogtiszta (kissé karcos)

Jégkorszak 1. és 2. DVD (2002,2006) jogtiszta (kissé karcos) mindkét animációs filmet tartalmazza, két DVD lemezes kiadás InterCom Budapest , FL-SHU 29065 , FE-SHU 29980 mindkét lemez kissé karcos nem mély karcokkal az első lemez(a mamutos) a gyűrűnél sérült DVD5 egy rétegű, 5.1 Magyar szinkron , képarány 16:9, 77 perc DVD9 dupla rétegű, 5.1 Magyar szinkron , képarány 16:9, 86 perc amerikai animációs film 4.34GB (extra van) 7.18GB (extra van) PC-n rendben ...
   700 Ft 0 12 nap  6 óra 30 perc
Eladó Univerzum 1961/10 (56.kötet) Kőkorszakbeli Emberek Között (6kép+tartal Univerzum 1961/10 (56.kötet) Kőkorszakbeli Emberek Között (6kép+tartal

Univerzum 1961/10 (56.kötet) Kőkorszakbeli Emberek Között a kötetet összeállították: Székely Sándor, Rezső Margit, Nagy Ernő 44.650 példány, Kossuth Könyvkiadó, Zrínyi Nyomda (615391/1) 100 oldalas a borítóval együtt szép állapotú, nem hiányos tartalomjegyzék : Tartalom 1 Kőkorszakbeli emberek között 3 Norbert Wiener látogatása a "Voproszi Filoszofiji" szerkesztőségében 15 A 80 éves Picasso 21 Lehetséges-e az összeköttetés más bolygók értelmes ...
   1.500 Ft 0 12 nap  6 óra 30 perc
Eladó Sabrina a Tini Boszorkány DVD (jogtiszta) hibás Sabrina a Tini Boszorkány DVD (jogtiszta) hibás

Sabrina a Tini Boszorkány DVD (jogtiszta) hibás hibás, PC-n nem volt lejátszható data error 23%-nál a lemez erősen karcos de nem mély karcokkal mérete 19 x 13.5 x 1.5 cm és 100gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Ayll7cQxPm minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg hibás DVD lemezekre nincs kártalanítás
   100 Ft 0 12 nap  6 óra 31 perc
Eladó Tűzoltó Palack (Ver.2) Porral Oltó (1999) Tűzoltó Palack (Ver.2) Porral Oltó (1999)

Tűzoltó Palack (Ver.2) Porral Oltó (1999) van-e benne gáz fogalmam nincs rozsda csak felületi adatait lásd a képek közt akár barkács célokra magassága 50cm, átmérő 14.5cm és kb.10-15 kilós 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ajDHniDERJ minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   3.000 Ft 0 12 nap  6 óra 32 perc
Eladó Júlia 1995/5 Júniusi Különszám (v2) 2kép+tartalom Júlia 1995/5 Júniusi Különszám (v2) 2kép+tartalom

Júlia 1995/5 Júniusi Különszám v2 Liz Ireland - Csattan a Csapda Diana Palmer - Áldásom Rátok ! Linda Varner - A Tábortűz Fénye Tartalom (Csattan a Csapda) : Elege van a csavargásból, a vándoréletből Gladys Henrynek, gyermekkorában épp elég utazgatásban volt része anyja oldalán. Felnőttként arra törekszik, hogy biztos otthont, állandó környezetet alakítson ki magának. Elképzeléseit azonban fölrúgja Homer Ludlum, akit a lánynak a cége megbízásából ...
   900 Ft 0 12 nap  6 óra 33 perc
Eladó Junost 401B TV kb.1979 (hiányos, teszteletlen) Junost 401B TV kb.1979 (hiányos, teszteletlen)

Junost 401B TV kb.1979 (hiányos, teszteletlen) hiányos és teszteletlen hiányzik az elejéről jobb oldalt a burkolat, hálózati kábel nincs, csavarok hiányoznak a hátlapból képcső benne van de zsákbamacska mérete 37 x 28 x 32 cm , képátló 31cm és kb.8kilós 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZAV1nKkD5A minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   3.000 Ft 0 12 nap  6 óra 34 perc