Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13626 találat

Lap  206 /  455    30 db/oldal   <<Előző   201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 Következő>>    oldalszám:
Eladó 3. Évezred 2017/7 Július (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/7 Július (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/7 Július főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 188gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3WLVYJy1Gc minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 46 perc
Eladó Solingen Elvira Körömreszelő Solingen Elvira Körömreszelő

Solingen Elvira Körömreszelő kissé kopott de meglepően jól használható a kosz rajta csak puha viasz rozsda nincs rajta mérete 18 x 1 cm és 25gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/u2jPAASFfv minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 13 nap  1 óra 48 perc
Eladó 3. Évezred 2017/8 Augusztus (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/8 Augusztus (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/8 Augusztus főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 186gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DsvIo8vL0P minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 48 perc
Eladó DIN-PS2 Billentyűzet Átalakító (Ver.2) új DIN-PS2 Billentyűzet Átalakító (Ver.2) új

DIN-PS2 Billentyűzet Átalakító (Ver.2) új PS2 dugó / PS2 aljzat + DIN aljzat új bontatlan termék teljes hossza 17.5cm és 30gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lRMOxIuKG5 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 13 nap  1 óra 49 perc
Eladó Nokia 3120 (Ver.16) 2004 (30-as) sérült Nokia 3120 (Ver.16) 2004 (30-as) sérült

Nokia 3120 (Ver.16) 2004 (30-as) sérült 3120 , RH-19 , 2004 , Made in Germany , IMEI: 356653/00/826898/5 előlap egyik hátsó füle törött de így is tartja a hátlapot rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül 30-as függő, Magyar menüs se akku se töltő nincs hozzá személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges 11db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9ec5rM2C43 minden külön fényképezve, ...
   8.000 Ft 0 13 nap  1 óra 50 perc
Eladó 3. Évezred 2017/9 Szeptember (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/9 Szeptember (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/9 Szeptember főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 189gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/NpE7sRBRBO minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 50 perc
Eladó Alcatel OT331 (2004) sérült, teszteletlen Alcatel OT331 (2004) sérült, teszteletlen

Alcatel OT331 (2004) sérült, teszteletlen OT331 elvileg , belül BG3 vagy BG32C , kb.2003 , Made in France hátlap oldalt hosszában repedt teszteletlen készülék kijelző épnek tűnik de garantálni nem tudom se akku se töltő nincs hozzá személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges postán bevállalós és nincs rá kártalanítás 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/G2w4lGzSzh minden külön fényképezve azt adom ami a ...
   3.000 Ft 0 13 nap  1 óra 52 perc
Eladó 3. Évezred 2017/10 Október (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/10 Október (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/10 Október főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 190gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/N34umLrG0q minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 53 perc
Eladó Telefonkártya 1998/02 - Otthon Telefonkártya 1998/02 - Otthon

Telefonkártya 1998/02 - Otthon "Otthon otthon van" Kiadás dátuma : 1998 Február Darabszám : 50.000 jó állapotú enyhén karcos 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0 13 nap  1 óra 54 perc
Eladó Földrajz 7. Munkafüzet (Brecsok Mária) 2017 Földrajz 7. Munkafüzet (Brecsok Mária) 2017

Földrajz 7. Munkafüzet (Brecsok Mária) 2017 jó állapotú belül foltokat nem láttam, 15 lapon van használat nyoma a többin nincs főleg grafitceruzás írogatás, pár lapon tollas pipálgatás, pár lapon színesceruzás jelölgetés könyvtári volt, borítón fólia volt kiadó : Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Eger kiadás éve : 2017 , 2.kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 978-963-328-348-6 , AP-071307 típus ...
   350 Ft 0 13 nap  1 óra 54 perc
Eladó 3. Évezred 2017/11 November (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/11 November (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/11 November főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 188gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Lr6UnhzAR6 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 54 perc
Eladó Telefonkártya 1997/10 - Visegrád Telefonkártya 1997/10 - Visegrád

Telefonkártya 1997/10 - Visegrád Magyar Várak Kastélyok - A Visegrádi Salamon Torony Kiadás dátuma : 1997 Október Darabszám : 300.000 jó állapotú enyhén karcos 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 13 nap  1 óra 56 perc
Eladó 3. Évezred 2017/12 December (10kép+tartalom) 3. Évezred 2017/12 December (10kép+tartalom)

3. Évezred 2017/12 December főszerkesztő: Molnár Gábor kiadó: IQ Media Kft. Budapest , nyomta: Europrint a.s. Praha ISSN 1785-5683 108 oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotú, nem hiányos mérete 27 x 20 x 0.3 cm és 188gramm 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/W8xPUPJcdm minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 56 perc
Eladó Telefonkártya 1997/11 - Egymás Közt (sérült) Telefonkártya 1997/11 - Egymás Közt (sérült)

Telefonkártya 1997/11 - Egymás Közt (sérült) "Az üzenet érték (Egymás közt)" Kiadás dátuma : 1997 November Darabszám : 300.000 el lett hajlítva függőlegesen 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   200 Ft 0 13 nap  1 óra 58 perc
Eladó A Rejtély Titka (Stephen Leacock) 1969 (8kép+tartalom) A Rejtély Titka (Stephen Leacock) 1969 (8kép+tartalom)

A Rejtély Titka (Stephen Leacock) 1969 Olcsó Könyvtár sorozat 649.kötet (szerkeszti: Szabó Ferenc) jó állapotú belül foltokat nem láttam, kötés megtört kívül a borító és a lapélek halványan foltosak, borító viseltes kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1969 , 41.100 példány nyelve : Magyar , fordította: Aczél János, Karinthy Frigyes, Szinnai Tivadar , utószó: Aczél János azonosító : Sz 1172-e-6970 típus ...
   1.000 Ft 0 13 nap  1 óra 58 perc
Eladó Telefonkártya 1997/09 - OTP Bank (sérült) Telefonkártya 1997/09 - OTP Bank (sérült)

Telefonkártya 1997/09 - OTP Bank (sérült) "OTP Telebank - Távolról sem lehetetlen - Mi mindig vonalban vagyunk" Kiadás dátuma : 1997 Szeptember Darabszám : 100.000 el lett hajlítva, karcos 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   100 Ft 0 13 nap  2 óra  0 perc
Eladó Nokia 6111 (2005) Üres Doboz Nokia 6111 (2005) Üres Doboz

Nokia 6111 (2005) Üres Doboz tojástartó nincs benne jó állapotú mérete 19 x 14 x 7 cm és 75gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/05l0WrMdsc minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 13 nap  2 óra  0 perc
Eladó Rotring Vonalzó (Art. 800 130) kb.1982 (Germany) Rotring Vonalzó (Art. 800 130) kb.1982 (Germany)

Rotring Vonalzó (Art. 800 130) kb.1982 (Germany) Made in Germany nem megkímélt komoly sérülést nem láttam 30 centis mérete 32.5 x 4 cm és 35gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BO8V0Kzjcg minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 13 nap  2 óra  2 perc
Eladó Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik) Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik)

Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik) dugó 3.5 jack rendben működik szép állapotú sérülést nem láttam nem néz ki használtnak csomagkész mérete kb. 12 x 5 x 2 cm , teljes hossza 97cm és 11gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kI8AzFE7Jz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 13 nap  2 óra  2 perc
Eladó Krokodil (talán Playmobil) műanyag Krokodil (talán Playmobil) műanyag

Krokodil (talán Playmobil) műanyag jó állapotú mérete 9 x 4.5 x 2.5 cm és 20gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/28j5E369V0 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 13 nap  2 óra  4 perc
Eladó Fiúk Évkönyve 1975 (6kép+tartalom) Fiúk Évkönyve 1975 (6kép+tartalom)

Fiúk Évkönyve 1975 kemény borítós jó állapotú belül foltokat nem láttam, borító enyhén foltos, díszborító nincs Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1974 , 70.800 példány Nyelve : Magyar , összeállította: Karádi Ilona , illusztrációk: Szecskó Tamás , Ábrák: Breznay Lívia és Varga Imre Azonosító : IF 2106-e-7577 Típus : ifjúsági Oldalak száma : 392+8 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   2.000 Ft 0 13 nap  2 óra  6 perc
Eladó Öregszünk, de Győzzünk! (Alfons Deeken) 1973 (6kép+tartalom) Öregszünk, de Győzzünk! (Alfons Deeken) 1973 (6kép+tartalom)

Öregszünk, de Győzzünk! (Alfons Deeken) 1973 jó állapotban van lapélek, előzéklapok és a tartalom oldal enyhén foltos Kiadó : Prugg-Verlag , Eisenstadt Kiadás Éve : 1973 Eredeti címe : Growing Old and How to Cope with it (1972) Nyelve : Magyar , fordította és átdolgozta: Sántha Máté Azonosító : nincs neki Típus : pszichológia egyházi jóváhagyással Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 12.5 x 1 cm ...
   1.000 Ft 0 13 nap  2 óra  8 perc
Eladó Matematika Gyakorló és Érettségire Felkészítő Feladatgyűjtemény II. Matematika Gyakorló és Érettségire Felkészítő Feladatgyűjtemény II.

Matematika Gyakorló és Érettségire Felkészítő Feladatgyűjtemény II. 2018 (1.kiadás) CD-vel Középszínt , Emelt Színt szerzők: Gerőcs László, Orosz Gyula, Paróczay József, Simon Judit szép újszerű állapotú firka- és foltmentes, CD bontatlan borítón átlátszó műanyag fólia van ragasztva Kiadó : Eszterházy Károly Egyetem , Eger Kiadás Éve : 2018 , 1.kiadás Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szűcs Édua Azonosító : ISBN 978-963-19-7610-6 ...
   1.500 Ft 0 13 nap  2 óra 10 perc
Eladó ViccElek 2016/001.szám ViccElek 2016/001.szám

ViccElek 2016/001.szám kiadó: Magenta Crystal Kft. Veresegyház, nyomta: Oláh Nyomda, ISSN 2498-6895, főszerkesztő: J. R. 64 oldalas a borítóval együtt szép állapotú foltokat és firkákat nem láttam mérete 21 x 15 x 0.3 cm és 45gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Tjs1NPCFbv minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 13 nap  2 óra 12 perc
Eladó Garfield 2013/November (284.szám) poszterrel Garfield 2013/November (284.szám) poszterrel

Garfield 2013/November (284.szám) poszterrel benne van a poszter (lásd az egyik képen) 36+4 oldalas a borítóval együtt jó állapotú mérete 26 x 17 x 0.5 cm és 60gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mXjx0w2ISl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 13 nap  2 óra 14 perc
Eladó Utazós Ébresztőóra (Szovjet) kb.1980 (hibás) Utazós Ébresztőóra (Szovjet) kb.1980 (hibás)

Utazós Ébresztőóra (Szovjet) kb.1980 (hibás) nem indul el de ébresztés működik az óra mechanikus és rúgósan kell felhúzni, teljesen felhúzott állapotban van, tekergetve mutatók mozognak ébresztés rész elemes (1db normál ceruza elem AA , LR6) komoly sérülést nem láttam de nem megkímélt mérete 8 x 5 x 2 cm és 65gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UdprKrXeY9 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás ...
   3.500 Ft 0 13 nap  2 óra 16 perc
Eladó Tarzan a Legyőzhetetlen (E.R. Burroughs) 1990 (8kép+tartalom) Tarzan a Legyőzhetetlen (E.R. Burroughs) 1990 (8kép+tartalom)

Tarzan a Legyőzhetetlen (E.R. Burroughs) 1990 Tarzan sorozat 14.kötet jó állapotú, foltokat nem láttam kiadó : Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó kiadás Éve : 1990 eredeti címe : Tarzan the invincible (1930) nyelve : Magyar , fordította: Tandori Dezső és Tandori Ágnes , illusztrálta: Mathesz Antal azonosító : ISBN 963 423 055 5 típus : ifjúsági kalandregény oldalak száma : 332 oldal a borítóval együtt mérete : 18 x 10.5 x 1.5 ...
   1.000 Ft 0 13 nap  2 óra 18 perc
Eladó Witch-Hogyan Legyen Vidám a Szünidő? (2007) újszerű (8kép+tartalom) Witch-Hogyan Legyen Vidám a Szünidő? (2007) újszerű (8kép+tartalom)

Witch-Hogyan Legyen Vidám a Szünidő? (2007) szöveg: Maviangela Accovis, Federico Taddia válogatott bosziságok szép újszerű állapotú és foltmentes kiadó : Egmont-Hungary Kft. , Budapest kiadás Éve : 2007 eredeti címe : Witch - 100 Witcheries to Have Fun on Holidays nyelve : Magyar , fordította: Kálmán Judit , illusztrálta: Simona Marzorati azonosító : ISBN 978-963-628-702-3 típus : ifjúsági szórakoztató írások oldalak száma : 100 ...
   2.500 Ft 0 13 nap  2 óra 20 perc
Eladó Történelem 6. Tankönyv (Horváth Péter-Hámori Péter) 2016 (6kép+tartalo Történelem 6. Tankönyv (Horváth Péter-Hámori Péter) 2016 (6kép+tartalo

Történelem 6. Tankönyv (Horváth Péter-Hámori Péter) 2016 belül foltokat nem láttam, legtöbb lapon van filces sorkiemelés és grafitceruzás vagy tollas jelölgetés és írkálás borítón fólia volt, nem hiányos kiadó : Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Budapest kiadás éve : 2016 , 1.kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 978-963-19-7954-1 , NT-11675/1 típus : tankönyv általános iskola 6.osztály oldalak száma : 196 oldal a ...
   350 Ft 0 13 nap  2 óra 20 perc
Eladó Az Üvegbura (Sylvia Plath) 1981 (8kép+tartalom) Az Üvegbura (Sylvia Plath) 1981 (8kép+tartalom)

Az Üvegbura (Sylvia Plath) 1981 külföldi kiadás jó állapotú belül foltokat nem láttam, kívül a borító viseltes, előzéklapot a korábbi tulaj dedikálta kiadó : Kriterion Könyvkiadó , Bukarest kiadás Éve : 1981 eredeti címe : The Bell Jar (1963) nyelve : Magyar , fordította: Tandori Dezső azonosító : ISBN 963 07 2458 8 típus : filmregény oldalak száma : 244 oldal a borítóval együtt mérete : 19 x 12 x 1.5 cm és 221gramm készítette ...
   2.800 Ft 0 13 nap  2 óra 22 perc