Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13626 találat

Lap  216 /  455    30 db/oldal   <<Előző   211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 Következő>>    oldalszám:
Eladó Azona PC Ház (2002) 48x19x44cm Azona PC Ház (2002) 48x19x44cm

Azona PC Ház (2002) 48x19x44cm nem hibátlan de komoly sérülést és oxidot nem láttam több helyen enyhén sérült hossz 48cm szélesség 19.4cm magasság 44cm és 7.3 kilós 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/74WU6SFI02 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.500 Ft 0 13 nap 22 óra 19 perc
Eladó Scart Kábel (Ver.10) 250cm (teszteletlen) Scart Kábel (Ver.10) 250cm (teszteletlen)

Scart Kábel (Ver.10) 250cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam kábel vastag teljes hossza 259cm és 196gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/k5KDSVXuiw minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   800 Ft 0 13 nap 22 óra 21 perc
Eladó Nokia 7260 (2004) Üres Doboz Nokia 7260 (2004) Üres Doboz

Nokia 7260 (2004) Üres Doboz tojástartó nincs benne jó állapotú teteje enyhén benyomódott és a főképen nem látszik egyik éle enyhén sérült kb.2cm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/HyWz8h8MFK minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 21 perc
Eladó Kábel Dugóval (Ver.3) 5m Kábel Dugóval (Ver.3) 5m

Kábel Dugóval (Ver.3) 5m sérülést nem láttam teljes hossza kb. 502cm és 136gramm dugó átmérő kb. 1.5 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/H3NltlqzDv minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 13 nap 22 óra 23 perc
Eladó Szépségkúra (1991) Nefelejcs Könyvek 5. (3kép+tartalom) Szépségkúra (1991) Nefelejcs Könyvek 5. (3kép+tartalom)

Szépségkúra (1991) Nefelejcs Könyvek sorozat 5.kötet szép állapotban van Kiadó : Kossuth Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1991 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 09 3517 1 , ISSN 1215-0150 Típus : egészség, szépségápolás, gasztromómia Oldalak száma : 116 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11 cm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (3920.66-12-2) Eredeti ára : 88.-Ft A tartalomból : Szépség és egészég ...
   800 Ft 0 13 nap 22 óra 23 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.21) 120cm (teszteletlen) RCA Kábel (Ver.21) 120cm (teszteletlen)

RCA Kábel (Ver.21) 120cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 126cm és 17gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/Xfaspods minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 13 nap 22 óra 25 perc
Eladó Small Pictures of Famous Paintings (1967) Minikönyv (Angol nyelvű) Small Pictures of Famous Paintings (1967) Minikönyv (Angol nyelvű)

Small Pictures of Famous Paintings (1967) Minikönyv (Angol nyelvű) kemény borítós, kihajtogathatós, megvan hozzá a pici műanyag tok 28db színes festmény jó állapotú és foltmentes műanyag védőtok kopottas fénykezéskor pókháló volt rajta Kiadó : Publishing House of Art Foundation , Budapest Kiadás Éve : 1967 Nyelve : csak Angol ! Azonosító : nincs neki Típus : művészet, festészet Oldalak száma : 2x31 oldal + a borító Mérete ...
   2.000 Ft 0 13 nap 22 óra 25 perc
Eladó Scart Kábel (Ver.9) Scart/4xRCA 120cm (teszteletlen) Scart Kábel (Ver.9) Scart/4xRCA 120cm (teszteletlen)

Scart Kábel (Ver.9) Scart/4xRCA 120cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 122cm és 87gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/qnQ907lVFo minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   600 Ft 0 13 nap 22 óra 27 perc
Eladó Riedl Frigyes Középiskolai Tanítása Kazinczy Ferencről (1931) 5kép+tar Riedl Frigyes Középiskolai Tanítása Kazinczy Ferencről (1931) 5kép+tar

Riedl Frigyes Középiskolai Tanítása Kazinczy Ferencről (1931) 1831-1931 Kazinczy Ferenc halálának századik évfordulójára gyorsírói feljegyzés alapján írta Hofbauer Aladár Kultuszminiszteri Számv. főtanácsos 3 fekete/fehér fényképpel és Riedl Frigyes utolsó levelének képével illusztrált belül jó állapotú és foltmentes borító viseltes-foltos Kiadó : Kalász Nyomda és Könyvkiadó Rt. , Budapest Kiadás Éve : 1931 Nyelve : Magyar Azonosító ...
   1.500 Ft 0 13 nap 22 óra 27 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.20) 120cm (teszteletlen) RCA Kábel (Ver.20) 120cm (teszteletlen)

RCA Kábel (Ver.20) 120cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 121cm és 14gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/zQha9FzT minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 13 nap 22 óra 29 perc
Eladó Antenna Kábel (Ver.8) Coax 150cm (teszteletlen) Antenna Kábel (Ver.8) Coax 150cm (teszteletlen)

Antenna Kábel (Ver.8) Coax 150cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 150cm és 62gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/IRxJiydsqq minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   200 Ft 0 13 nap 22 óra 31 perc
Eladó Legyező Nagy 100x60cm (nem hibátlan) Legyező Nagy 100x60cm (nem hibátlan)

Legyező Nagy 100x60cm (nem hibátlan) egy helyen biztos hibás a varrásnál lásd a hátuljáról készült képen felül 3-4 helyen rosszul csukódik össze úgy volt évekig becsukva és emlékszik rá dekorációnak de rendben használható is mérete csukva 61 x 7 x 4 cm , kinyitva 100 x 62 cm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/s0YKTuoxMc minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 31 perc
Eladó Antenna Kábel (Ver.7) Coax 130cm (teszteletlen) Antenna Kábel (Ver.7) Coax 130cm (teszteletlen)

Antenna Kábel (Ver.7) Coax 130cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 135cm és 53gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BnQAyVgUWz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   200 Ft 0 13 nap 22 óra 33 perc
Eladó Régi Harag I-II. (Ohnet György) kb.1913 (10kép+tartalom) Régi Harag I-II. (Ohnet György) kb.1913 (10kép+tartalom)

Régi Harag I-II. (Ohnet György) kb.1913 Egyetemes Regénytár sorozat IX. 1-2. kötet mindkét kötet egy könyben kiadású verzió és elvileg utánnyomás kemény borítós sok lap széle kis területen halványan foltos borító gerincén a ragasztás elengedett de nem esik szét mert kapcsos tűzésű borító kopottas, színe szép tűzpiros Kiadó : Singer és Wolfner Kiadása , Budapest Kiadás Éve : 1895 utáni de nincs benne kb.1913 forrás: oszk.hu Eredeti címe ...
   4.000 Ft 0 13 nap 22 óra 33 perc
Eladó Kezdetben Voltak a Legendák (Anatolij Varsavszkij) 1988 (9kép+tartalom Kezdetben Voltak a Legendák (Anatolij Varsavszkij) 1988 (9kép+tartalom

Kezdetben Voltak a Legendák (Anatolij Varsavszkij) 1988 24 oldal fekete-fehér fényképmelléklettel illusztrált kemény borítós szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam kiadó : Kozmosz Könyvek (Móra Könyvkiadó) , Budapest / Kárpáti Kiadó , Uzsgorod / Madách Kiadó , Bratislava kiadás éve : 1988 , 40.000 példány eredeti címe : V nacsale byli legendy (1982) nyelve : Magyar , fordította: Hotváth Z. Zoltán (1988) azonosító : ISBN 963 211 ...
   1.200 Ft 0 13 nap 22 óra 35 perc
Eladó A Vörös Szoba Álma I. (Cao Hszüe-csin) 1959 (7kép+tartalom) A Vörös Szoba Álma I. (Cao Hszüe-csin) 1959 (7kép+tartalom)

A Vörös Szoba Álma I. (Cao Hszüe-csin) 1959 csak az I.kötet A Világirodalom Klasszikusai sorozat kemény borítós (borító színe zöld) belül szép állapotú, egy lapon láttam egy enyhe halvány foltot kívül a felső lapélek halványan foltosak borító kissé kifakult Kiadó : Európa Könyvkiadó Kiadás Éve : 1959 , 10.450 példány Eredeti címe : a fordítás Franz Kuhn "Der Traum der roten Kammer" című rövidített német szövegéből készült Nyelve ...
   800 Ft 0 13 nap 22 óra 35 perc
Eladó Erdélyi Református Naptár 1999 (8kép+tartalom) Erdélyi Református Naptár 1999 (8kép+tartalom)

Erdélyi Református Naptár 1999 a kötetben a Kolozsvári, a Kolozsvár-külső egyházmegyei és a Marosvásárhely I. református templomok klenódiumait közöljük szerkesztette: Molnár János, szöveget gondozta: Hatházy Ferenc, fényképek: Szabó Tamás fekete-fehér fényképekkel gazdagon illusztrált külföldi kiadás jó állapotú egy lap széle halványan foltos, egy lap alja enyhén egy másik alsó sarka kissé sérült de a szöveget nem érinti kiadó : Erdélyi ...
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 37 perc
Eladó Kisebb Elbeszélések II. (Sienkievicz Henrik) 1905 (átkötött) 7kép+tart Kisebb Elbeszélések II. (Sienkievicz Henrik) 1905 (átkötött) 7kép+tart

Kisebb Elbeszélések II. (Sienkievicz Henrik) 1905 (átkötött) kemény borítós , író neve helyesen: Sienkiewitz Henryk csak a II.kötet átkötött példány jó állapotú a korához képest sok lap halványan enyhén foltos de van pár ami erősebben de azok is halványak kívül a felső lapélek színezettek, oldalt és alul nagyon enyhén foltosak Kiadó : nincs benne de Budapest az igen Kiadás Éve : 1905 benne van Eredeti címe : nincs benne Nyelve : ...
   4.000 Ft 0 13 nap 22 óra 37 perc
Eladó Lányok Évkönyve 1965 (D. Nagy Éva) 8kép+tartalom Lányok Évkönyve 1965 (D. Nagy Éva) 8kép+tartalom

Lányok Évkönyve 1965 (D. Nagy Éva) összeállította: D. Nagy Éva, illusztrálta: Kondor Lajos, karikatúrák: Bérczi Ottó, ábrák: Varga Imre fekete-fehér fényképekkel gazdagon és 4 oldal színes képpel illusztrált kemény borítós jó állapotú belül több lap széle halványan foltos, kívül a borító foltos, díszborító nincs kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest kiadás éve : 1964 , 28.700 példány nyelve : Magyar azonosító ...
   1.200 Ft 0 13 nap 22 óra 39 perc
Eladó Aleksander Rodczenko (German Karginow) 1981 (Lengyel nyelvű) Aleksander Rodczenko (German Karginow) 1981 (Lengyel nyelvű)

Aleksander Rodczenko (German Karginow) 1981 (Lengyel nyelvű) Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe , Warszawa 1981 ISBN 963-13-1311-5 , Printed in Hungary kemény borítós Lengyel nyelvű kiadvány 272 oldal a borítóval együtt 27.5 x 21 x 2.5 cm és 1170gramm a könyv szép állapotú és foltmentes díszborító sérült a gerincénél és hátul kissé firkált de az is foltmentes 11db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/nCc15HEPgb minden külön fényképezve, azt adom ami ...
   3.000 Ft 0 13 nap 22 óra 39 perc
Eladó Mitisír a Hogyishívják? (Farkasházy Tivadar) 1988 (8kép+tartalom) Mitisír a Hogyishívják? (Farkasházy Tivadar) 1988 (8kép+tartalom)

Mitisír a Hogyishívják? (Farkasházy Tivadar) 1988 könyvújság (alcím) jó állapotú belül foltokat nem láttam, borító enyhén foltos kiadó : Kossuth Könyvkiadó (4492) kiadás Éve : 1988 nyelve : Magyar , illusztrálta: Brenner György azonosító : ISBN 963 09 3246 6 típus : humoreszkek oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt mérete : 18 x 11 x 1 cm és 140gramm készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (96.66-14-2) eredeti ...
   800 Ft 0 13 nap 22 óra 41 perc
Eladó Fanny Horoszkóp Magazin 2010/4.szám Fanny Horoszkóp Magazin 2010/4.szám

Fanny Horoszkóp Magazin 2010/4.szám Axel Springer-Budapest Kiadói Kft. , ISSN 1789-2929 4.évfolyam 4.szám 48-oldalas a borítóval együtt jó állapotú rejtvények nincsenek kitöltve mérete 27.5 x 20.5 cm és 80gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/nCPpILAid7 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 13 nap 22 óra 41 perc
Eladó Magyar Fakír (Nyerges András) 1988 (8kép+tartalom) Magyar Fakír (Nyerges András) 1988 (8kép+tartalom)

Magyar Fakír (Nyerges András) 1988 szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam kiadó : Kossuth Könyvkiadó (4429) kiadás Éve : 1988 nyelve : Magyar , illusztrálta: Hegedűs István azonosító : ISBN 963 09 3181 8 típus : humoreszkek oldalak száma : 220 oldal a borítóval együtt mérete : 18 x 11 x 1 cm és 189gramm készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (67.66-14-2) eredeti ára : 55.- Ft tartalom : "... - Tehát micsoda ...
   900 Ft 0 13 nap 22 óra 43 perc
Eladó A Rádiólokátor a Háború Szeme (Pálffy István) 1976 (6kép+tartalom) A Rádiólokátor a Háború Szeme (Pálffy István) 1976 (6kép+tartalom)

A Rádiólokátor a Háború Szeme (Pálffy István) 1976 Haditechnika Fiataloknak sorozat illusztrálta: Molnár Ottó Tartalom : Napjainkban, a korszerű technika korában és világában, a rádiólokáció és eszköze, a rádiólokátor igen széles körben elterjedt: felhasználása a különböző tudományos kísérleteknél, a repülésnél és a haditechnikában igen sokoldalú. Nagyságuk és típusaik igen változatosak, hordozhatóak és több tonna súlyúak is léteznek. MIndjárt ...
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 43 perc
Eladó Tarzan és az Oroszlánember (E.R. Burroughs) 1991 (8kép+tartalom) Tarzan és az Oroszlánember (E.R. Burroughs) 1991 (8kép+tartalom)

Tarzan és az Oroszlánember (E.R. Burroughs) 1991 Tarzan sorozat 17.kötet jó állapotú, foltokat nem láttam előzéklap sérült-hiányos, borító kopottas kiadó : Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó kiadás Éve : 1991 eredeti címe : Tarzan and the lion man (1933) nyelve : Magyar , fordította: Kádár Tamás (1991) , illusztrálta: Sarlós Endre azonosító : ISBN 963 423 073 3 típus : ifjúsági kalandregény oldalak száma : 292 oldal a borítóval ...
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 45 perc
Eladó Tengereken Hajók, Hajókon Repülőgépek (Nagyváradi Sándor) 1978 (6kép+t Tengereken Hajók, Hajókon Repülőgépek (Nagyváradi Sándor) 1978 (6kép+t

Tengereken Hajók, Hajókon Repülőgépek (Nagyváradi Sándor) 1978 Haditechnika Fiataloknak sorozat illusztrálta: Molnár Ottó Tartalom : "A hajózásra szükség van..." mondta több mint kétezer évvel ezelőtt a római Pompeius, ezzel fejezve ki, hogy Róma számára életfontosságú a Földközi-tengeren az Egyiptom és Itália közötti zavartalan hajózás, mert ha a gabonaszállító hajók nem érkeznek meg Ostia kikötőjébe, a főváros kenyér nélkül marad. Tehát a tengeri ...
Eladó Tarzan Fia (E.R. Burroughs) 1987 (8kép+tartalom) Tarzan Fia (E.R. Burroughs) 1987 (8kép+tartalom)

Tarzan Fia (E.R. Burroughs) 1987 Tarzan sorozat 4.kötet szép állapotú, foltokat nem láttam borító kopottas kiadó : Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó kiadás Éve : 1987 eredeti címe : The Son of Tarzan (1915) nyelve : Magyar , fordította: Erős László , illusztrálta: Fazekas Attila azonosító : ISBN 963 422 796 1 típus : ifjúsági kalandregény oldalak száma : 444 oldal a borítóval együtt mérete : 17.5 x 10.5 x 2.5 cm és 259gramm készítette ...
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 47 perc
Eladó Tarzan és a Gyémántok (E.R. Burroughs) 1987 (8kép+tartalom) Tarzan és a Gyémántok (E.R. Burroughs) 1987 (8kép+tartalom)

Tarzan és a Gyémántok (E.R. Burroughs) 1987 Tarzan sorozat 5.kötet megjelent "Tarzan és Opar kincsei" címmel is jó állapotú, foltokat nem láttam borító kopottas kiadó : Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó Vállalat kiadás Éve : 1987 eredeti címe : Tarzan and the jewels of opar (1916) nyelve : Magyar , fordította: Erős László , illusztrálta: Fazekas Attila azonosító : ISBN 963 422 867 4 , kiadványszám 87017/ILK típus : ifjúsági kalandregény oldalak ...
   1.000 Ft 0 13 nap 22 óra 49 perc
Eladó Háború a Kozmoszban (Nagy István György) 1977 (6kép+tartalom) Háború a Kozmoszban (Nagy István György) 1977 (6kép+tartalom)

Háború a Kozmoszban (Nagy István György) 1977 Haditechnika Fiataloknak sorozat illusztrálta: Forgács Miklós Tartalom : Korunk - az űrhajózás kora. Az ember lerázta magáról azokat a bilincseket, amelyek örök idők óta a Földhöz láncolták, és kilépett a világűrbe, a Kozmoszba. Új eszközeivel nemcsak a Hold, a bolygók, a Naprendszer, sőt az egész Világmindenség titkait fürkész, hanem mindinkább megismeri magát a Földet és kozmikus környezetét is. Korunknak ...
   1.500 Ft 0 13 nap 22 óra 49 perc
Eladó LEGO Leírás 565 (1990) (120073) LEGO Leírás 565 (1990) (120073)

LEGO Leírás 565 (1990) (120073) Printed in Germany by Frank Druck, Preetz/Holst. összeszerelési leírás az 565 készlethez 24-oldalas jó állapotú mérete 21 x 24 cm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DkfKgUktht minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   4.000 Ft 0 13 nap 22 óra 51 perc