Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13626 találat

Lap  218 /  455    30 db/oldal   <<Előző   213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 Következő>>    oldalszám:
Eladó Sony Ericsson W300i (2006) Üres Doboz Sony Ericsson W300i (2006) Üres Doboz

Sony Ericsson W300i (2006) Üres Doboz Robbie Williams Edition (T-Mobil) 3db füzetke van benne jó állapotú 9db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/shnIxFaBey minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 13 nap 23 óra 37 perc
Eladó Budapest Várostérkép (1996) Budapest Várostérkép (1996)

Budapest Várostérkép (1996) Kasza Gábor megbízásából készítette, sokszorosította és kiadja a Cartographia Kft. , Budapest jó állapotú mérete csukva 20 x 12 x 0.5 cm , kinyitva 95x79cm és 80gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/0AsCqJI1 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 13 nap 23 óra 40 perc
Eladó Micsoda Éjszaka! (Christy Doré) 1992 (8kép+tartalom) Micsoda Éjszaka! (Christy Doré) 1992 (8kép+tartalom)

Micsoda Éjszaka! (Christy Doré) 1992 Amore sorozat (sorozatszerkesztő: Kisbán Gyula) szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Fiesta Kft. Kiadás Éve : 1992 Eredeti címe : Denk an die Nacht in Meinen Armen Nyelve : Magyar , fordította: Gábor András (1992) Azonosító : ISBN 963 7716 31 9 , ISSN 1215-1742 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és 100gramm Készítette ...
   800 Ft 0 13 nap 23 óra 42 perc
Eladó Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve

Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve Somogyi Electrinic dugó és kábel nagy része hiányzik rá tudtam mérni üresen 12V-ra állítva 7.68V-ot adott le piros LED világít hálózati dugóvilla görbe volt, kiegyenesítettem és nincs rajta sérülés burkolaton sincs sérülés mérete 7.5 x 4 x 7 cm és 82gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7Hg5waMfZD minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás ...
   350 Ft 0 13 nap 23 óra 42 perc
Eladó WC Tartály Orosz (kb. 1993) WC Tartály Orosz (kb. 1993)

WC Tartály Orosz (kb. 1993) nem néz ki használtnak tetején a piros gomb sérült más sérülést nem láttam szélesség 38cm , magasság 32cm , mélység 17cm , bekötőcsövek 51cm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/s4JF3ihwFq minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0 14 nap  2 perc 28 mp
Eladó Traubisoda üres üveg (kb.1982) Traubisoda üres üveg (kb.1982)

Traubisoda üres üveg (kb.1982) Badacsonyi Állami Gazdaság még az eredeti 1980-as évekbeli világoszöld színű és nem az utángyártott sötétebb viseltes de komoly sérülést nem láttam mérete 20 x 6 x 6 cm és 332gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/cJqJNSJlrr minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   800 Ft 0 14 nap  8 perc 28 mp
Eladó Gyerek Kerékpár Remond R2008 Super (16colos) Gyerek Kerékpár Remond R2008 Super (16colos)

Gyerek Kerékpár Remond R2008 Super (16colos) nem megkímélt de rendben használható komoly sérülést nem láttam hátsó kerék kontra fékes és jó, első fék gyenge, kerekek nem deformáltak méretei a képeken látható beállításokkal nyeregmagasság 63cm , kormánymagasság 70cm , nyeregcső és kormánycső középtáv 38cm váz teljes hossza 71cm , váz vízszíntes cső 35cm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/snTDeKig5S minden külön fényképezve azt adjuk ...
   5.000 Ft 0 14 nap 22 perc 28 mp
Eladó ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik

ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik működik de gombokra nem reagál hangot nem ad így nem tudom talál-e rádióadást oldalsó kapcsoló beállt és nem mozdítható felső kapcsoló, a gombok és a tekerők érzetre jók burkolat kopottas de komoly sérülést nem láttam kábel több helyen sérült mérete 16 x 10.5 x 5 cm és 549gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/6Vyyx1mewr minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes ...
   2.500 Ft 0 14 nap 29 perc 28 mp
Eladó Hajvágógép Kiegészítők (Ver.1) 3db Hosszszabályzó Hajvágógép Kiegészítők (Ver.1) 3db Hosszszabályzó

Hajvágógép Kiegészítők (Ver.1) 3db Hosszszabályzó jó állapotú mind sérülést nem láttam nem méricskélem őket 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/er84vjC2Yf minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 14 nap 42 perc 28 mp
Eladó Hajvágógép Alkatrész (Ver.1) 2db Kés Hajvágógép Alkatrész (Ver.1) 2db Kés

Hajvágógép Alkatrész (Ver.1) 2db Kés egy készülékből valók sérülést nem láttam 4.5 x 3.8 cm a nagy , lyuktáv 25mm , lyukak 6-7mm mást nem méricskélek 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZwhZs0gVPN minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 14 nap 55 perc 28 mp
Eladó Pipere Tükör (kb.1978) Pipere Tükör (kb.1978)

Pipere Tükör (kb.1978) jó állapotú sérülést nem láttam mérete 8 x 6 x 0.5 cm és 41gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/MZY87o9Zl9 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   500 Ft 0 14 nap  1 óra  7 perc
Eladó Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar) Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar)

Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar) Magyar gyártmány , d , 3.20 Ft arca, karja és kezei enyhén sérültek anyaga gumi mérete 9.5 x 3.5 x 3 cm és 16gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ziayFlNmTl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 14 nap  1 óra 19 perc
Eladó Edényalátét (Ver.1) 2db műanyag Edényalátét (Ver.1) 2db műanyag

Edényalátét (Ver.1) 2db műanyag jó állapotúak sérülést nem láttam anyaguk hőálló műanyag mérete 16.5 x 16.5 x 1 cm és 203gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/QCJlAyRaj3 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 14 nap  1 óra 30 perc
Eladó Hittan 1. Tankönyv (Nagy Sarolta) 2007 Hittan 1. Tankönyv (Nagy Sarolta) 2007

Hittan 1. Tankönyv (Nagy Sarolta) 2007 jó állapotú pár lap széle enyhén halványan foltos, pár lapon van enyhe grafitceruzás jelölgetés, borítón fólia volt kiadó : Református Pedagógiai Intézet , Budapest kiadás éve : 2007 , 4.kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 978 963 9700 28 4 típus : tankönyv általános iskola 1.osztály oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt mérete : 24 x 17 x 1 cm és 235gramm készítette ...
   700 Ft 0 14 nap  3 óra  8 perc
Eladó Bilstein Autóemelő (FK 1131817B) kb.1950-es évek Bilstein Autóemelő (FK 1131817B) kb.1950-es évek

Bilstein Autóemelő (FK 1131817B) kb.1950-es évek felületi rozsda van rajta teszteletlen komoly sérülést nem láttam emelő kar nincs meg hozzá hossz 50cm , teljes szélesség 23cm , talp átmérő 8cm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/cyWk2TikrK minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   30.000 Ft 0 14 nap  3 óra 18 perc
Eladó Matematika 6. Gyakorló (Hajdu Sándor) 2014 (6kép+tartalom) Matematika 6. Gyakorló (Hajdu Sándor) 2014 (6kép+tartalom)

Matematika 6. Gyakorló (Hajdu Sándor) 2014 jó állapotú belül foltokat nem láttam, 8 lapon van grafitceruzás töltögetés ebből 2 lapon enyhe tollas jelölgetés borítón fólia volt, előzéklap kissé firkált tollal is kiadó : Műszaki Könyvkiadó Kft. , Budapest kiadás éve : 2014 , 8.átdolgozott kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 978-963-16-4200-1 , MK-4200-3-K típus : tankönyv általános iskola 6.osztály oldalak száma : 228 oldal ...
   800 Ft 0 14 nap  3 óra 35 perc
Eladó Röviditalos Pohárka (Ver.1) Kékes Üvegből Röviditalos Pohárka (Ver.1) Kékes Üvegből

Röviditalos Pohárka (Ver.1) Kékes Üvegből sérülést nem láttam vékony bordázott kékes színű üvegből van vastag talpal mérete 54 x 32 mm és 25gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/Wcv5oIho minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   100 Ft 0 14 nap  3 óra 36 perc
Eladó Röviditalos Pohárkészlet (Ver.1) 5db-os Csiszolt (1db hibás) Röviditalos Pohárkészlet (Ver.1) 5db-os Csiszolt (1db hibás)

Röviditalos Pohárkészlet (Ver.1) 5db-os Csiszolt (1db hibás) az egyik hibás a szájánál lepattant az üvegből (a főképen a bal első és látszik a hiba is) máshol nem láttam sérülést csiszolt vékony falú üveg vastag talpal 1db mérete 54 x 39 mm csomagkész méretük kb. 24 x 6 x 6 cm és 160gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jiPhUAT1gZ csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0 14 nap  3 óra 38 perc
Eladó Autóalkatrész (Ver.1) de lehet hogy motor vagy robogó Autóalkatrész (Ver.1) de lehet hogy motor vagy robogó

Autóalkatrész (Ver.1) ha valaki tudja mihez való írjon rám mert fogalmam nincs semmi nincs ráírva a csőben rugó van mérete 4 x 3 x 2.5 cm és 30gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lyzwy79i1f minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   300 Ft 0 14 nap  3 óra 42 perc
Eladó Menni vagy Meghalni / Csontbrigád (Rejtő Jenő) 1989 (7kép+tartalom) Menni vagy Meghalni / Csontbrigád (Rejtő Jenő) 1989 (7kép+tartalom)

Menni vagy Meghalni / Csontbrigád (Rejtő Jenő) 1989 Rejtő Jenő - P. Howard-sorozat jó állapotú belül pár lap és kívül a lapélek enyhén foltosak Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest (kiadványszám 9070) Kiadás Éve : 1989 , 3./5.kiadás Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 14 1600 3 , ISBN 963 14 1376 4 sorozat , MA 5714 Típus : kalandregények Oldalak száma : 532 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 3 cm és 350gramm Készítette ...
   900 Ft 0 14 nap  3 óra 43 perc
Eladó Játszva Megismerjük a BETŰKET (hiányos) Játszva Megismerjük a BETŰKET (hiányos)

Játszva Megismerjük a BETŰKET (hiányos) a betűk közül a 32db-ból 28db van meg és 4db hiányzik (S,Ö,Gy,Ny) mind a 4db kirakólap betűiből 1db hiányzik és 7db van meg jó állapotú a lapok és a betűk is játékszabály a doboz alján (lásd a képek között) doboz sérült több helyen és hiányos doboz mérete 33 x 23 x 3.5 cm és 460gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DXEpYuVuRf minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes ...
   500 Ft 0 14 nap  3 óra 45 perc
Eladó MB Puzzle 3586.28 Looney Tunes 60db-os (1988) MB Puzzle 3586.28 Looney Tunes 60db-os (1988)

MB Puzzle 3586.28 Looney Tunes 60db-os (1988) Made in Holland a puzzle hiánytalan és szép állapotú doboz kissé sérült vastag nagy méretű puzzle darabokkal és pont akkora hogy a dobozban is összerekható doboz mérete 33 x 23 x 4 cm és 300gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/SE7B5PRZxE minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.000 Ft 0 14 nap  3 óra 47 perc
Eladó Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992 Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992

Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992 kiegészítő poszter megvan hozzá jó állapotú mérete 28 x 23 cm és 105gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/23JQDNaK minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   5.000 Ft 0 14 nap  3 óra 48 perc
Eladó Kis Angol Útiszótár (Róna Márta) 2003 (8kép+tartalom) Kis Angol Útiszótár (Róna Márta) 2003 (8kép+tartalom)

Kis Angol Útiszótár (Róna Márta) 2003 jó állapotú, komoly foltokat nem láttam rendben használható, nem hiányos Kiadó : Sprinter Könyvkiadó Kiadás Éve : 2003 de nincs benne forrás: http://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/1036239 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 9469 01 7 Típus : szótár Oldalak száma : 84 oldal a borítóval együtt Mérete : 16.5 x 11.5 x 0.7 cm és 65gramm Készítette : Kaposvári Nyomda Kft. (230763) Eredeti ...
   700 Ft 0 14 nap  3 óra 50 perc
Eladó Mobil Tartó Nyakba Akaszthatós Kislány Használt (kutyás) Mobil Tartó Nyakba Akaszthatós Kislány Használt (kutyás)

Mobil Tartó Nyakba Akaszthatós Kislány Használt (kutyás) jó állapotú de nem megkímélt max. 9 x 4 x 2.5 cm-es mobiltelefonokhoz vagy máshoz nyakpánt nem levehető és 47cm csukott mérete a toknak 12 x 8 x 5 cm és 20gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mlbbU15KrZ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   200 Ft 0 14 nap  3 óra 52 perc
Eladó McDonalds Figura (Ver.1) NatGeo Kids 2018 McDonalds Figura (Ver.1) NatGeo Kids 2018

McDonalds Figura (Ver.1) NatGeo Kids 2018 McDonald's 2018 National Geographic Kids jó állapotú mérete 10 x 4.5 x 4 cm és 10gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/depwm9hp1k minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 14 nap  3 óra 54 perc
Eladó Fizika 11. Tankönyv Emelt Szint (2019) Fizika 11. Tankönyv Emelt Szint (2019)

Fizika 11. Tankönyv Emelt Szint (2019) szerzők: Dégen Csaba, Elblinger Ferenc, Simon Péter jó állapotú foltokat nem láttam, pár lapon van filces sorkiemelés, pár lapon grafitceruzás jelölgetés borítón fólia volt kiadó : Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Eger kiadás éve : 2019 , 1.kiadás nyelve : Magyar , illusztrálta: Szűcs Édua azonosító : ISBN 978-963-19-7934-3 , NT-17335 típus : tankönyv középiskola oldalak ...
   1.500 Ft 0 14 nap  3 óra 56 perc
Eladó Gyerek Sapka (Ver.1) Kislány Téli Használt Gyerek Sapka (Ver.1) Kislány Téli Használt

Gyerek Sapka (Ver.1) Kislány Téli Használt pár helyen sérült a gépi horgolás min.12/13cm max.15/16cm széles gyerek fejre mérete kilapítva 45 x 20 x 4 cm és 55gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/K4IQOtPUiD minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   300 Ft 0 14 nap  3 óra 56 perc
Eladó Cife Color Me Mine Disney Rózsaszín Kistáska (23x23cm) Cife Color Me Mine Disney Rózsaszín Kistáska (23x23cm)

Cife Color Me Mine Disney Rózsaszín Kistáska (23x23cm) Cife, Color Me Mine, HK14007807015 jó állapotú tini vagy kislány méretű a szíj táskától a szíj kb.30cm-es, teljes magassága kb.54cm a táska pakolható mérete kb. 23 x 22 x 6 cm max. csomagkész mérete 28 x 27 x 5 cm és 170gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/qGuM81Xngn minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 14 nap  3 óra 58 perc
Eladó Volvo V50 (DVD) 2004 (The Route V50) jogtiszta Volvo V50 (DVD) 2004 (The Route V50) jogtiszta

Volvo V50 (DVD) 2004 (The Route V50) jogtiszta jogtiszta gyári lemez a lemez szép állapotú csak enyhén katcos PC rendben lejátszotta 1.87GB, DVD-5 egyrétegű, 12perc, csak Angol/Német szinkron felirat passz...nem jöttem rá de elvileg nincs Magyar mérete 12.5 x 14 x 1 cm és 80gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/afMJhzPYqz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 14 nap  4 óra  0 perc