Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13627 találat

Lap  22 /  455    30 db/oldal   <<Előző   17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Következő>>    oldalszám:
Eladó Az Artamónovok (Maxim Gorkij) 1949 (11kép+tartalom) Az Artamónovok (Maxim Gorkij) 1949 (11kép+tartalom)

Az Artamónovok (Maxim Gorkij) 1949 A Realizmus Mesterei sorozat kemény borítós jó állapotú belül foltokat nem láttam, kötés megtört, kívül a lapélek foltosak, díszborító viseltes-sérült Kiadó : Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat , Budapest Kiadás Éve : 1949 , 5.kiadás (benne van) Eredeti címe : Delo Artamonovyh (forrás: oszk.hu) Nyelve : Magyar , fordította: Gellért Hugó Azonosító : nincs neki Típus : családregény Oldalak ...
   1.500 Ft 0 1 nap  8 óra  4 perc
Eladó Tiffany 136. Kosarast Kapok (Joan Elliott Pickart) 2001 (viseltes) Tiffany 136. Kosarast Kapok (Joan Elliott Pickart) 2001 (viseltes)

Tiffany 136. Kosarast Kapok (Joan Elliott Pickart) 2001 (viseltes) 2001/február viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak tartalom : Pályaválasztásáról és szakmai életútjáról kell az állatgondozó Polly Chapmannak előadást tartania egy iskolában. Egy igen értékes papagáj kíséretében érkezik meg, s Joe Dillon, a kosáredző fogadja. Amikor a nem túl sikeres bemutatkozás után a madár ráadásul megcsípi Joe-t, Polly szinte ...
   300 Ft 0 1 nap  8 óra  6 perc
Eladó Bianca 7. Amiért Élünk (Penny Jordan) 1991 (3kép+tartalom) Bianca 7. Amiért Élünk (Penny Jordan) 1991 (3kép+tartalom)

Bianca 7. Amiért Élünk (Penny Jordan) 1991 1991 szeptember nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos borító és több lap foltos tartalom : Maggie Deveril, a neves grafikus tíz év után viszontlátja lánykori álmainak lovagját, Marcus Landersbyt, és rájön, hogy még mindig szereti. Szüleinek halála után a Landersby család fogadta otthonába az árván maradt kislányt, aki annak idején féltékenységében meghiúsított Marcus eljegyzését. A találkozáskor Maggie ...
   600 Ft 0 1 nap  8 óra  8 perc
Eladó Toshiba Video Táv (VC-73C) kb.1983 (sérült, viseltes) Toshiba Video Táv (VC-73C) kb.1983 (sérült, viseltes)

Toshiba Video Táv (VC-73C) kb.1983 (sérült, viseltes) Made in Japan (90728B ez van az elemtartó fedelén belül írva) rendben működik viseltes, gumi gombok sérültek, alu felület kopottas, elemtartó fedél nem zár 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Ok9F05pKWi minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült távokra nincs utólag kártalanítás
   600 Ft 0 1 nap  8 óra 10 perc
Eladó Tiffany 162. Próbanászút (Jo Leigh) 2003 (3kép+tartalom) Tiffany 162. Próbanászút (Jo Leigh) 2003 (3kép+tartalom)

Tiffany 162. Próbanászút (Jo Leigh) 2003 2003 április jó állapotú de nem hibátlan sok lap enyhén foltos tartalom : Lee és Trevor régi barátok. Szinte mindent megosztanak egymással, kivéve az ágyukat. Egyszer csak Lee kitalálja: fűszerezzék meg a barátságot némi érzékiséggel, persze minden felelősség és komoly érzelem nélkül. Bár Lee első csábítási kísérlete kissé félresikerül, a kínos eset egyben hasznos is: Trevor innentől kezdve minden kétséget ...
   600 Ft 0 1 nap  8 óra 12 perc
Eladó Samsung SGH-E250 (2006) Üres Doboz v1 Samsung SGH-E250 (2006) Üres Doboz v1

Samsung SGH-E250 (2006) Üres Doboz v1 sarkok és élek kopottak 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZUdU48pQFU minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 14 perc
Eladó A Csendes Amerikai/Havannai Emberünk (Graham Greene) 1965 (5kép+tartal A Csendes Amerikai/Havannai Emberünk (Graham Greene) 1965 (5kép+tartal

A Csendes Amerikai/Havannai Emberünk (Graham Greene) 1965 Milliók könyve sorozat kemény borítós jó állapotú Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1965 , 49.800 példány Eredeti címe : The Quiet American (1955) / Our Man in Havana (1958) Nyelve : Magyar , fordította: Szőllősy Klára és Ungvári Tamás Azonosító : EU 45-d-6567 Típus : regények Oldalak száma : 448 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 12.5 ...
   900 Ft 0 1 nap  8 óra 16 perc
Eladó Gyerek Karóra AQUA (teszteletlen) Gyerek Karóra AQUA (teszteletlen)

Gyerek Karóra AQUA (teszteletlen) gombelem volt benne (Maxell SR626SW), kimerült, kivettem, nem folyt ki, nekem nincs ezért teszteletlen komoly sérülést nem láttam mutatók mozgathatók a tekerővel teljes hossza 21 cm , óra átmérő kb. 28mm és 14gramm mást nem méricskélek 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/dfATnY3InZ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen órákra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 18 perc
Eladó Gyújtópont (Arthur Miller) 1991 (5kép+tartalom) Gyújtópont (Arthur Miller) 1991 (5kép+tartalom)

Gyújtópont (Arthur Miller) 1991 jó állapotban van Kiadó : Pán Könyvkiadó Kft. , Budapest Kiadás Éve : 1991 , 2.kiadás Eredeti címe : Focus Nyelve : Magyar , fordította: Szinnai Tivadar Azonosító : ISBN 963 7965 18 1 Típus : regény Oldalak száma : 256 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 cm Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (91.1358) Eredeti ára : 280.-Ft Tartalom : Lawrence Newman, egy amerikai nagyvállalat ...
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 18 perc
Eladó Cilike Mint Asszony (Tutsek Anna) 1989 (viseltes) 5kép+tartalom Cilike Mint Asszony (Tutsek Anna) 1989 (viseltes) 5kép+tartalom

Cilike Mint Asszony (Tutsek Anna) 1989 (viseltes) viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok halványan foltosak, borító kissé foltos Kiadó : Garabonciás Könyvkiadó Kisszövetkezet , Budapest Kiadás Éve : 1989 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 7407 46 4 Típus : ifjúsági lányregény Oldalak száma : 196 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 12 cm Készítette : Sylvester János Nyomda , Szombathely (89/5144) Eredeti ...
   500 Ft 0 1 nap  8 óra 20 perc
Eladó Az Őrző (Nadine Gordimer) 1978 (7kép+tartalom) Az Őrző (Nadine Gordimer) 1978 (7kép+tartalom)

Az Őrző (Nadine Gordimer) 1978 Világkönyvtár sorozat kemény borítós jó állapotban van Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1978 Eredeti címe : The Conservationist (1974) Nyelve : Magyar , fordította: Gyepes Judit (1977) Azonosító : ISBN 963 270 720 6 , ISSN 0324-7929 , MA 3216 , kiadványszám 2718 Típus : regény Oldalak száma : 338 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 13 cm Készítette : Pécsi Szikra ...
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 22 perc
Eladó Aiwa RC-TG50P Video Táv LCD-s (hibás, hiányos) Aiwa RC-TG50P Video Táv LCD-s (hibás, hiányos)

Aiwa RC-TG50P Video Táv LCD-s (hibás, hiányos) LCD nem mutat semmit hiányzik az elejéről a plexi és az infra LED is belülről LCD épnek néz ki elemfolyást nem láttam 2db normál méretű ceruza elemmel üzemel (LR6 , AA) mérete 20 x 6 x 2 cm és 105gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kmPsMmmk4R minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás távokra nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 1 nap  8 óra 24 perc
Eladó A Varázshegy II. (Thomas Mann) 1960 (5kép+tartalom) A Varázshegy II. (Thomas Mann) 1960 (5kép+tartalom)

A Varázshegy II. (Thomas Mann) 1960 csak a 2.kötet kemény borítós belül jó állapotú borító viseltes Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1960 , 33.000 példány Eredeti címe : Der Zauberberg Nyelve : Magyar , fordította: Szőllősy Klára Azonosító : nincs neki Típus : regény Oldalak száma : 552 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 12.5 x 3.5 cm Készítette : Kossuth Nyomda , Budapest (60.8640) Eredeti ...
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 26 perc
Eladó Scart Átalakító (Ver.5) teszteletlen Scart Átalakító (Ver.5) teszteletlen

Scart Átalakító (Ver.5) teszteletlen Scart Dugó / 3xRCA Aljzat teszteletlen sérülést nem láttam mérete kb. 5.5 x 5 x 2 cm és 35gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/hSVYJzEOgF minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   400 Ft 0 1 nap  8 óra 27 perc
Eladó TV Táv (talán ITT) kb.1990 (rendben működik) TV Táv (talán ITT) kb.1990 (rendben működik)

TV Táv (talán ITT) kb.1990 (rendben működik) rendben működik sérülést és elemfolyást nem láttam a 4-ből 3csavar hiányzik a hátuljáról belül a panelre ezek vannak írva : STUL53 214 0553C , SB1151B az IC-jére: ITT SAA 1250 GERMANY 8722 12 1db 9V-os elemmel mérete 23 x 4.5 x 3 cm és 125gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/GvmJvErzZt minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.000 Ft 0 1 nap  8 óra 28 perc
Eladó Hálózati Kábele Valaminek 40cm Fehér (sérült) teszteletlen Hálózati Kábele Valaminek 40cm Fehér (sérült) teszteletlen

Hálózati Kábele Valaminek 40cm Fehér (sérült) teszteletlen teszteletlen a két dugóvég passzol egymásba burkolat sérült egy helyen (lásd a képek közt) teljes hossza 40cm és 30gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/L1Q9CdMrG3 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs kártalanítás
   160 Ft 0 1 nap  8 óra 30 perc
Eladó Retro Fogkefe+Colgate Gyűjteménybe Bontatlan (Lan Kwai Fong Hotel) Retro Fogkefe+Colgate Gyűjteménybe Bontatlan (Lan Kwai Fong Hotel)

Retro Fogkefe+Colgate Gyűjteménybe Bontatlan (Lan Kwai Fong Hotel) mérete 19 x 3.5 x 2 cm és 15gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/YnrzLmzeGD minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 1 nap  8 óra 32 perc
Eladó Kínai Belépőjegy MiniCD-s (Yong He Gong) 2008 Kínai Belépőjegy MiniCD-s (Yong He Gong) 2008

Kínai Belépőjegy MiniCD-s (Yong He Gong) 2008 2008/novemberi miniCD teszteletlen mérete 8 x 6.5 cm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/rb2SU24wv0 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 1 nap  8 óra 34 perc
Eladó RCA Kábel (Ver.29) 150cm (teszteletlen) RCA Kábel (Ver.29) 150cm (teszteletlen)

RCA Kábel (Ver.29) 150cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 158cm és 69gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/QLdjfBpk minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   400 Ft 0 1 nap  8 óra 36 perc
Eladó Porcelán Hamutartó (Kőbányai Porcelángyár) 1954-1969 (export változat) Porcelán Hamutartó (Kőbányai Porcelángyár) 1954-1969 (export változat)

Porcelán Hamutartó (Kőbányai Porcelángyár) 1954-1969 (export változat) Made in Hungary jelzett: Kőbányai Porcelángyár ezt a jelzést 1954-1969 között használta a gyár és ez a példány egy exportra gyártott változat sérülést nem láttam mérete 10 x 7 x 2 cm és 75gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Q3M84eUtk5 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   3.500 Ft 0 1 nap  8 óra 36 perc
Eladó Chio Chips Kisautó (Ver.1) kb.1998 (hiányos) Chio Chips Kisautó (Ver.1) kb.1998 (hiányos)

Chio Chips Kisautó (Ver.1) kb.1998 (hiányos) bal hátsó gumi hiányzik rugómotor jó mérete 4 x 3 x 2.5 cm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/tM5Ttr7rrq minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   50 Ft 0 1 nap  8 óra 38 perc
Eladó Engem Még Nem Szeretett Senki... (Seress Rezső) 1991 (5kép+tartalom) Engem Még Nem Szeretett Senki... (Seress Rezső) 1991 (5kép+tartalom)

Engem Még Nem Szeretett Senki... (Seress Rezső) 1991 kisregények jó állapotú borító és az utolsó lap foltos, lapélek foltosak Tartalom : a kötet tartalma két elbűvölő szerelmi történet, Seress Rezső legnépszerűbb örökzöld dalai, egy különös életű művész vallomásai életről és halálról, örömökről és bánatokról. Élt Budapesten az Erzsébetváros kődzsungelében egy aprócska kis polgár. Ifjabb éveiben színész volt és légtornász, később ...
   700 Ft 0 1 nap  8 óra 40 perc
Eladó Retro PC Port (Ver.6) teszteletlen Retro PC Port (Ver.6) teszteletlen

Retro PC Port (Ver.6) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 31cm és 54gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Q3H2u0u42i minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 1 nap  8 óra 41 perc
Eladó Júlia 294. Hallgass Rám, Kicsim! (Lucy Gordon) 2003 (3kép+tartalom) Júlia 294. Hallgass Rám, Kicsim! (Lucy Gordon) 2003 (3kép+tartalom)

Júlia 294. Hallgass Rám, Kicsim! (Lucy Gordon) 2003 2003 május jó állapotú tartalom : Hatalmas csattanás kíséri az ütközést, amikor Gina rozzant kis autójával nekiütközik egy Rolls-Roycenak. A méregdrága kocsi gazdája azonban meglepően barátságos, és magára vállalja a felelősséget. Carsonnak ugyanis első látásra megtetszik a lány, és rokonszenve tovább nő, miután megtudja, hogy elvesztett hallása miatt Gina gyerekkorában sok gonddal küszködött. A férfi ...
   700 Ft 0 1 nap  8 óra 42 perc
Eladó Júlia 64. Titkos Egyezség (Patricia Wilson) 1993 (viseltes) 3kép+tarta Júlia 64. Titkos Egyezség (Patricia Wilson) 1993 (viseltes) 3kép+tarta

Júlia 64. Titkos Egyezség (Patricia Wilson) 1993 1993 október viseltes de rendben olvasható borító kissé foltos, lapok halványan foltosak tartalom : A csinos újságírónő, Cassy Preston nem tudja kiheverni azt a csapást, hogy barátja két éve átpártolt még mindig nagyon szép színésznő anyjához. Ráadásul az asszony és Luigi most látni akarja őt. Cassy keserűen számol be magánéleti kudarcáról főnökének. Az addig meglehetősen támadó kedvű Jordan váratlan ...
   350 Ft 0 1 nap  8 óra 44 perc
Eladó Őserdők Patikája (Thomas David) 1997 (9kép+tartalom) Őserdők Patikája (Thomas David) 1997 (9kép+tartalom)

Őserdők Patikája (Thomas David) 1997 A CoD fitoterápiás rendszer. Az életminőség javítása rák és immungyengeség esetén. kemény borítós jó állapotban van egy lapon láttam enyhe foltot, borító enyhén foltos, pár lap széle és a gerince enyhén sérült Kiadó : Akadémiai Kiadó Rt. , Budapest Kiadás Éve : 1997 , 1.magyar nyelvű kiadás Eredeti címe : Heilpflanzen aus dem Regenwald: die Medizin der Schamanen (1996) Nyelve : Magyar , fordította: ...
   1.500 Ft 0 1 nap  8 óra 46 perc
Eladó Konzol Játék YK-2027 Helicopter (rendben működik) Konzol Játék YK-2027 Helicopter (rendben működik)

Konzol Játék YK-2027 Helicopter (rendben működik) rendben működik 2db kis méretű ceruza elemmel üzemel (LR03 , AAA) mérete 17 x 11 x 3 cm és 195gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/TtVeV5UCMl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.500 Ft 0 1 nap  8 óra 48 perc
Eladó Kísértés (Cynthia Parker) 1992 (viseltes) 5kép+tartalom Kísértés (Cynthia Parker) 1992 (viseltes) 5kép+tartalom

Kísértés (Cynthia Parker) 1992 (viseltes) Mai Romantika sorozat 11.kötet viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak nagy foltokkal Kiadó : Ma Könyvkiadó Kiadás Éve : 1992 Nyelve : Magyar , szerző: Kárpáti Ágnes = Cynthia Parker Azonosító : ISBN 963 7554 13 0 , ISSN 1215-0412 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 0.5 cm és 80gramm Készítette ...
   250 Ft 0 1 nap  8 óra 50 perc
Eladó Kabalababa (Lilian White) 1992 (5kép+tartalom) Kabalababa (Lilian White) 1992 (5kép+tartalom)

Kabalababa (Lilian White) 1992 Mai Tini Romantika sorozat jó állapotú pár lap halványan foltos Kiadó : Ma Könyvkiadó Kiadás Éve : 1992 Nyelve : Magyar , szerző: Jankó Ilona = Lilian White Azonosító : ISBN 963 7554 28 9 , ISSN 1215-0142 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 116 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 0.5 cm és 75gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (8138.66-14-2) Eredeti ára : 98.- ...
   700 Ft 0 1 nap  8 óra 52 perc
Eladó Scart Átalakító (Ver.6) teszteletlen Scart Átalakító (Ver.6) teszteletlen

Scart Átalakító (Ver.6) teszteletlen Scart Dugó / 3xRCA Aljzat + SVHS Aljzat teszteletlen sérülést nem láttam mérete kb. 6 x 5 x 2 cm és 34gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jCeWkjwp1u minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   600 Ft 0 1 nap  8 óra 54 perc