Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13623 találat

Lap  26 /  455    30 db/oldal   <<Előző   21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Következő>>    oldalszám:
Eladó Két Zöld Ász/Az Elnök Úr Inasévei (Tersánszky J. J.) 1978 (6kép+tartal Két Zöld Ász/Az Elnök Úr Inasévei (Tersánszky J. J.) 1978 (6kép+tartal

Két Zöld Ász/Az Elnök Úr Inasévei (Tersánszky Józsi Jenő) 1978 Tersánszky Józsi Jenő Válogatott Művei sorozat kemény borítós szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1978 , 2.kiadás Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 270 680 3 , MA 3172 , kiadványszám 3058 Típus : regények Oldalak száma : 496 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 13 x 3 cm és 445gramm Készítette ...
   900 Ft 0 1 nap 19 óra 32 perc
Eladó Német-Magyar Műszaki Szótár (Akadémiai) 1985 (6kép+tartalom) Német-Magyar Műszaki Szótár (Akadémiai) 1985 (6kép+tartalom)

Német-Magyar Műszaki Szótár (Akadémiai) 1985 Deutsch-Ungarisches Wörterbuch der Technik szerkesztette: Nagy Ernő, Klár János kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : Akadémiai Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 1985 , 6.változatlan kiadás Nyelve : Német-Magyar Azonosító : ISBN 963 05 3632 3 , AK 2140 k 8587 Típus : szótár Oldalak száma : 20+1396 oldal a borítóval együtt Mérete : 24.5 x 17 x 7.5 cm és 2085gramm Készítette ...
   3.000 Ft 0 1 nap 19 óra 35 perc
Eladó A Harmadik Menet (Sipos Tamás) 1982 (5kép+tartalom) A Harmadik Menet (Sipos Tamás) 1982 (5kép+tartalom)

A Harmadik Menet (Sipos Tamás) 1982 jó állapotú borító kopottas Kiadó : Nápszava Lap- és Könyvkiadó Kiadás Éve : 1982 , 7500 példány Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 321 865 9 Típus : elbeszélések Oldalak száma : 204 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 12.5 x 1 cm és 165gramm Készítette : Ságvári Nyomda , Budapest (82.0387) Eredeti ára : 8.- Ft Tartalom : Ökölvívó áll a ringben. Ezt a mérkőzést ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 36 perc
Eladó Ezeregy Halál (Alekszandr Lavrin) 1996 (5kép+tartalom) Ezeregy Halál (Alekszandr Lavrin) 1996 (5kép+tartalom)

Ezeregy Halál (Alekszandr Lavrin) 1996 Meghökkentő Esetek a Halálozás Történetéből szép állapotú foltokat nem láttam Kiadó : Nótárius Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1996 Eredeti címe : Kroniki Karona / 1001 Szmerty (1992/1993) Nyelve : Magyar , fordította: Földeák Iván (1994) Azonosító : ISBN 963 7503 22 6 Típus : dokumentum, történelem Oldalak száma : 372 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 12.5 x 2.5 cm ...
   900 Ft 0 1 nap 19 óra 38 perc
Eladó Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz) Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz)

Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz) komoly hibát nem láttam rendben használható cipzárak és patentek is jók mérete 21 x 14 x 4 cm és 185gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Y0D1TXlFGG minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.000 Ft 0 1 nap 19 óra 40 perc
Eladó Internet Kábel RJ45 3db (3x102cm) teszteletlen (ár.-/db) Internet Kábel RJ45 3db (3x102cm) teszteletlen (ár.-/db)

Internet Kábel RJ45 3db (3x102cm) teszteletlen ár.-/db és a 3db egyforma teszteletlenek sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós 1db teljes hossza 102cm és 45gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/67KfR5NQI1 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 1 nap 19 óra 42 perc
Eladó Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (490cm) teszteletlen Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (490cm) teszteletlen

Kábel Vonalas Telefonhoz 4-eres (490cm) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam 80gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZjroeagKVZ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 1 nap 19 óra 44 perc
Eladó Huckleberry Finn Kalandjai (Mark Twain) 1975 (6kép+tartalom) Huckleberry Finn Kalandjai (Mark Twain) 1975 (6kép+tartalom)

Huckleberry Finn Kalandjai (Mark Twain) 1975 kemény borító jó állapotú Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1975 , 7.kiadás , 69.800 példány Eredeti címe : The Adventures of Huckleberry Finn (1885) Nyelve : Magyar , fordította: Koroknay István (1954) , illusztrálta: Kass János Azonosító : ISBN 963 11 0410 9 , IF 2323-e-7577 Típus : ifjúsági regény Oldalak száma : 320 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   1.000 Ft 0 1 nap 19 óra 46 perc
Eladó LOMO Retro Fényképezőgép Műbőr Tokja LOMO Retro Fényképezőgép Műbőr Tokja

LOMO Retro Fényképezőgép Műbőr Tokja jó állapotú 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/5qjZvSY29u minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.000 Ft 0 1 nap 19 óra 48 perc
Eladó A Milliomos Szív-ügye (Alan Winnington) 1982 (3kép+tartalom) A Milliomos Szív-ügye (Alan Winnington) 1982 (3kép+tartalom)

A Milliomos Szív-ügye (Alan Winnington) 1982 Fekete Könyvek sorozat jó állapotú Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1982 Eredeti címe : The Fairfax Millions (1974) Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 07 244506 , HU ISSN 0138-9904 , EU-d-8283 Típus : krimi Oldalak száma : 214 oldal a borítóval együtt Mérete : 19.5 x 12 cm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (6112.66-14-2) Eredeti ára : 28.-Ft A tartalomból ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 50 perc
Eladó Otthon 2003/12.szám December v1 (melléklettel) Otthon 2003/12.szám December v1 (melléklettel)

Otthon 2003/12.szám December (v1) 15.évfolyam 12.szám 116 oldalas + 8 oldal melléklet Otthon Lakberendezési Iskola 15. jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Csak férfiasan 12 India bűvkörében 22 Egy vidám ház 28 Körívek és négyzetek 34 Egyszerűen tökéletes 40 Vidékies stílusban 48 TOP TIPP TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 50 Az idő hangja ENTERIŐR 52 Japán stílusban KELMÉK A LAKÁSBAN 56 A textil gondozása DESIGN 58 A lakás ékszerei HANGULATOK 60 Polcok 68 ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 52 perc
Eladó Otthon 2002/12.szám December (melléklettel) Otthon 2002/12.szám December (melléklettel)

Otthon 2002/12.szám December 14.évfolyam 12.szám 124 oldalas + 8 oldal melléklet Otthon Lakberendezési Iskola 3. jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Mediterrán elegancia 14 Fém és üveg 20 Homok és kavics 26 Ünnepi díszben 36 Térélmény 40 Ellenpontok egyensúlya 46 Mindenből a legjobbat MIT KELL TUDNI 54 Breuer Marcel bútorairól ENTERIŐRÖK 56 A klasszicizmusban 60 ÁTVÁLTOZÁS 64 TOP TIPP OTTHONTEREMTÉS 68 Spanyolfalak 72 AJÁNDÉKÖZÖN 76 AZ ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 54 perc
Eladó Otthon 2002/11.szám November (melléklettel) Otthon 2002/11.szám November (melléklettel)

Otthon 2002/11.szám November 14.évfolyam 11.szám 140 oldalas + 8 oldal melléklet Otthon Lakberendezési Iskola 2. jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 6 Polgári környezet , design bútorok 14 Lakóparkban könnyedén 18 Múlt őrző padlás 24 Kultúrák keveredése 34 Egzotikus tájak igézetében 42 Legénylakás saját kezűleg 46 Így is lehet panelben - Tiszta forma 54 Összhagzattan cseresznyében TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 62 A petróleumlámpa ENTERIŐRŐK 64 A rokoko ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 56 perc
Eladó Samsung DDR1 333MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen Samsung DDR1 333MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen

Samsung DDR1 333MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7PuKrvRL4u minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 56 perc
Eladó Otthon 2002/10.szám Október (melléklettel) Otthon 2002/10.szám Október (melléklettel)

Otthon 2002/10.szám Október 14.évfolyam 10.szám 124 oldalas + 8 oldal melléklet Otthon Lakberendezési Iskola 1. jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Tetőtérben eleganciával 12 Sándor-palota 20 A hazatérés öröme 28 Ahogy tetszik 36 Így is lehet panelben - Nagystílűen 42 Színek , terek , ötletek TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 52 A varródoboz ENTERIŐRÖK 54 A barokk korban 58 ÁTVÁLTOZÁS 62 TOP TIPP OTTHONTEREMTÉS 66 Bárszékek BIZTONSÁGTECHNIKA 74 Nyílászárók ...
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 58 perc
Eladó Hynix DDR1 333MHz 256MB RAM (teszteletlen) Hynix DDR1 333MHz 256MB RAM (teszteletlen)

Hynix DDR1 333MHz 256MB RAM (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/S8WoxS656i minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 19 óra 58 perc
Eladó Otthon 2002/9.szám Szeptember (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/9.szám Szeptember (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/9.szám Szeptember 14.évfolyam 9.szám 124 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 6 Modern egyszerűség 14 Tetőtérben címeres téglák között 24 Egyszemélyes paradicsom 30 Vidékre vágytak 38 Merész eklektika 44 Rafinált ötletek 52 ÁTVÁLTOZÁS OTTHONTEREMTÉS 56 Belső árnyékolók TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 60 A Cartier ragyogása 62 TOP TIPP HANGULATOK 68 Konzolasztalok 78 KANDALLÓPARÁDÉ ZÖLD OLDALAK 84 Sziklakert patakkal és vízeséssel 86 ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  0 perc
Eladó Infineon DDR1 266MHz 128MB RAM (Ver.1) teszteletlen Infineon DDR1 266MHz 128MB RAM (Ver.1) teszteletlen

Infineon DDR1 266MHz 128MB RAM (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/P0tlFnSWYX minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  0 perc
Eladó Otthon 2002/8.szám Augusztus (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/8.szám Augusztus (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/8.szám Augusztus 14.évfolyam 8.szám 116 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Ívek és négyzetek 14 Egy műgyűjtő család békebeli otthona 20 Családi ház az erdő szélén 28 Ideális átmenet 34 Térélmény egy öreg házban 42 Lakályos minimál 50 ÁTVÁLTOZÁS TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 54 Afganisztáni szőnyegek MIT KELL TUDNI 56 Alvar Aalto bútorairól 58 TOP TIPP OTTHONTEREMTÉS 64 Kanapék 72 TETŐTÉRBEN ÉLNI ZÖLD OLDALAK 80 Mini ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  2 perc
Eladó CSX DDR1 400MHz 512MB RAM (Ver.1) teszteletlen CSX DDR1 400MHz 512MB RAM (Ver.1) teszteletlen

CSX DDR1 400MHz 512MB RAM (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülés nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/nOaXvKYC1o minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  2 perc
Eladó Otthon 2002/7.szám Július (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/7.szám Július (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/7.szám Július 14.évfolyam 7.szám 124 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 A gemenci erdő szélén 10 Pasztell terekben 16 A szecesszió szerelmese 24 Csak fiatalosan 32 Lépésről lépésre 40 Következetes minimalizmus 46 Személyre szabottan 52 Angolosan 62 TOP TIPP 64 ÁTVÁLTOZÁS OTTHONTEREMTÉS 70 Hintaszékek 72 TETŐTÉRBEN ÉLNI 76 HANGULATOK TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 82 Perzsa szőttesek ZÖLD OLDALAK 88 Süllyesztett sziklakert 90 ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  4 perc
Eladó Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.2) teszteletlen Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.2) teszteletlen

Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.2) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/QwhDrThdsZ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  4 perc
Eladó Otthon 2002/6.szám Június (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/6.szám Június (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/6.szám Június 14.évfolyam 6.szám 116 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 A puszta közepén 14 Sajátos eklektika 20 Egy térben a tető alatt 28 Minimál naranccsal 32 Itália szerelmesei 40 Tér és napfény 48 Modern formák meleg színekkel 58 TOP TIPP TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 62 Anatóliai szőttesek 64 TETŐTÉRBEN ÉLNI 66 ÁTVÁLTOZÁS OTTHONTEREMTÉS 72 CD-tartók 76 HANGULATOK ZÖLD OLDALAK 82 Kövek és virágok síkvidéken 84 Bódító-hódító ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  6 perc
Eladó Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen

Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen elvileg 400MHz és 256MB de a gyári címke hiányzik ezért nem garantált teszteletlen sérülés nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jUyUXYIPTT minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  6 perc
Eladó Otthon 2002/5.szám Május (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/5.szám Május (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/5.szám Május 14.évfolyam 5.szám 124 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Önműködő otthon 12 Szieszta az aranyparton 20 Társasház korszerűen 26 Egy csipet Provence Frankfurtból 34 Tetőtér sárgában 40 Kedves emlékek között 48 Terek és stílusok 58 ÁTVÁLTOZÁS 62 TOP TIPP TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 66 A kilim OTTHONTEREMTÉS 68 Zsúrkocsik 78 MŰHELYTITKOK 80 LAKÁSTREND ZÖLD OLDALAK 84 Kövek és virágok hegyvidéken II. 86 Muskátlik ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  8 perc
Eladó Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen

Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jQOtd8MNWQ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  8 perc
Eladó Budapest Atlasz (1991) újszerű foltmentes Budapest Atlasz (1991) újszerű foltmentes

Budapest Atlasz (1991) kemény borítós szép újszerű állapotú és foltmentes Kiadó : Kartográfiai Vállalat Kiadás Éve : 1991 Nyelve : Magyar / Angol / Orosz / Német / Francia Azonosító : ISBN 963 351 666 8 CM , 1991. 620678-01 Típus : Várostérkép Oldalak száma : 112 oldal a borítóval együtt Mérete : 26 x 15 x 1 cm és 305gramm Készítette : Kartográfiai Vállalat Eredeti ára : 215.- Ft 9db képet töltöttem fel róla ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra  9 perc
Eladó Otthon 2002/4.szám Április (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/4.szám Április (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/4.szám Április 14.évfolyam 4.szám 124 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 Palócföldön 12 Manzárd a város fölött 18 Elvarázsolt birodalom 30 Csendes sziget a belvárosban 38 Az Öreg Isálló 44 Új élet új otthonban 50 Mediterrán könnyedséggel 58 ÁTVÁLTOZÁS 64 TOP TIPP TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 66 Az ébresztőóra OTTHONTEREMTÉS 70 Fogas és szobainas 76 VALENCIA 2002 80 HANGULATOK ZÖLD OLDALAK 86 Kövek és virágok hegyvidéken 88 ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra 10 perc
Eladó Samsung DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen Samsung DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen

Samsung DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 13.5 x 3 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/spIlHV5dle minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC RAM-okra nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 1 nap 20 óra 10 perc
Eladó Otthon 2002/3.szám Március (tartalomjegyzékkel) Otthon 2002/3.szám Március (tartalomjegyzékkel)

Otthon 2002/3.szám Március 14.évfolyam 3.szám 124 oldalas jó állapotú tartalom : LAKÁSNÉZŐBEN 4 A fények birodalma 10 Sokszínű egyéniség 16 Pocakos rönkök között 24 Üdén és fiatalosan 30 Olasz design itthon 34 Gyűjtőszenvedély 42 Keleti ecsetvonásokkal 50 Rímelő részletek OTTHONTEREMTÉS 58 Fésülködőasztalok 62 TOP TIPP TÁRGYAK HISTÓRIÁJA 64 A persely 68 ÁTVÁLTOZÁS 78 KÖLN 2002 MŰHELYTITKOK 84 Drótkeretes és falsíkba illeszthető ...
   800 Ft 0 1 nap 20 óra 12 perc