Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13709 találat

Lap  269 /  457    30 db/oldal   <<Előző   264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 Következő>>    oldalszám:
Eladó Vezéráldozatok (Kecskés János) 1990 (9kép+tartalom) Vezéráldozatok (Kecskés János) 1990 (9kép+tartalom)

Vezéráldozatok (Kecskés János) 1990 vagyis mit tesznek a kiskirályok pánikban fekete-fehér fényképekkel illusztrált szép állapotú foltokat nem láttam kiadó : Tornado Damenija Kft. , Budapest kiadás éve : 1990 nyelve : Magyar , szerkesztette: Damenija Csaba azonosító : ISBN nincs neki típus : dokumentumregény, történelem oldalak száma : 260 oldal a borítóval együtt mérete : 20 x 14 x 1.5 cm és 255gramm készítette : ...
   800 Ft 0 17 nap 15 óra 43 perc
Eladó Daniele Cortis I-II. (Antonio Fogazzaro) 1939 (9kép+tartalom) Daniele Cortis I-II. (Antonio Fogazzaro) 1939 (9kép+tartalom)

Daniele Cortis I-II. (Antonio Fogazzaro) 1939 a könyv tartalmazza az I. és II. kötetet is kemény borítós és fém tűzőkapcsos jó állapotú de nem hibátlan belül a lapok alja halványan foltos, szövegben pár enyhe foltot láttam kívül a borító gerince és élei sérültek, lapélek foltosak Kiadó : Közművelődési R.-T. , Budapest Kiadás Éve : 1939 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3058559 Eredeti címe : Daniele Cortis Nyelve ...
   1.000 Ft 0 17 nap 15 óra 45 perc
Eladó Szép Asszonyok Egy Gazdag Házban I-II. Csin Ping Mej (1983) 12kép+tart Szép Asszonyok Egy Gazdag Házban I-II. Csin Ping Mej (1983) 12kép+tart

Szép Asszonyok Egy Gazdag Házban I-II. Csin Ping Mej (1983) ismeretlen kínai szerző regénye a XVI.század végéről jó állapotban van I.kötet belül sok lap széle enyhén foltos de nem halványan és van pár lap a vége felé ami erősebben foltos kívül a lapélek kissé foltosak, borító gerince enyhén sérült II.kötet szép állapotú belül pár lap szélén láttam enyhe halvány foltot mindkét kötet kötése az előzéklapoknál megtört Kiadó : Árkádia ...
   800 Ft 0 17 nap 15 óra 45 perc
Eladó Szavalókönyv (Éber János) 1940 (viseltes) 6kép+tartalom Szavalókönyv (Éber János) 1940 (viseltes) 6kép+tartalom

Szavalókönyv (Éber János) 1940 (viseltes) Alkalmi Versek Gyűjteménye Magyar Klasszikusok sorozat 21.kötete összeállította és az előszót írta: Éber János viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét lapjaira belül a lapok foltosak főleg csak enyhén, lapszélek sérültek de a szöveget nem érinti kívül a borító sérült-foltos és levált előzéklap firkált Kiadó : a Magyar Népművelők Társasága kiadása , Budapest Kiadás Éve : ...
   800 Ft 0 17 nap 15 óra 47 perc
Eladó Waddesdon Manor - Guide (1994) angol nyelvű Waddesdon Manor - Guide (1994) angol nyelvű

Waddesdon Manor - Guide (1994) The Rothschild Collection Waddesdon Manor The National Trust Guide Angol nyelvű kiadvány borító foltos, lapok enyhén hulámosak 64 oldalas a borítóval együtt mérete 21 x 21 x 0.5 cm és 255gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/e6onNorWrL minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
Eladó Érett Asszonyok Dicsérete (Stephen Vizinczey) 1990 (8kép+tartalom) Érett Asszonyok Dicsérete (Stephen Vizinczey) 1990 (8kép+tartalom)

Érett Asszonyok Dicsérete (Stephen Vizinczey) 1990 szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam, első és hátsó lap elszíneződött Kiadó : Magyar Világ Kiadó Kiadás Éve : 1990 október , 1.magyar kiadás Eredeti címe : In praise of older women (1965) Nyelve : Magyar , fordította: Halász Zoltán (1990) , verseket fordította: Mészöly Dezső Azonosító : ISBN 963 7815 23 6 Típus : filmregény Oldalak száma : 252 oldal a borítóval ...
   900 Ft 0 17 nap 15 óra 49 perc
Eladó Magyar Tájak (Czeizing Lajos Fényképei) 1977 (fotóalbum) Magyar Tájak (Czeizing Lajos Fényképei) 1977 (fotóalbum)

Magyar Tájak (Czeizing Lajos Fényképei) 1977 kemény borítós belül szép állapotú borító kopottas Kiadó : Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata , Budapest Kiadás Éve : 1977 , 10.000 példány Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 336 095 1 , KA-309-K-7781 Típus : fotóalbum Oldalak száma : 144 oldal a borítóval együtt Mérete : 22 x 23.5 x 1.5 cm és 580gramm Készítette : Révai Nyomda , Budapest (6612) Eredeti ára : 130.- ...
   1.000 Ft 0 17 nap 15 óra 49 perc
Eladó Felhők Felett... (Claire Kenneth) 1991 (újszerű) 8kép+tartalom Felhők Felett... (Claire Kenneth) 1991 (újszerű) 8kép+tartalom

Felhők Felett... (Claire Kenneth) 1991 szép újszerű állapotú és foltmentes Kiadó : Corvin New York-Budapest Kiadás Éve : 1991 , 2.kiadás Nyelve : Magyar , a szerző: Kölcsey Kende Klára = Claire Kenneth Azonosító : ISBN 963 7845 30 5 Típus : két regény és elbeszélések Oldalak száma : 268 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 14 x 1 cm és 220gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (3400.66-14-2) Eredeti ára : ...
   1.000 Ft 0 17 nap 15 óra 51 perc
Eladó A Legjobb Arisztokrata Viccek (András Katalin) 1990 A Legjobb Arisztokrata Viccek (András Katalin) 1990

A Legjobb Arisztokrata Viccek (András Katalin) 1990 Szivarzseb Könyvek sorozat belül jó állapotú borító viseltes Kiadó : Széchenyi Nyomda / Editorg Kiadás Éve : 1990 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 02 8229 1 , ISSN 0865-5944 Típus : humor Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 13.5 x 10 x 0.5 cm és 50gramm Készítette : Széchenyi Nyomda , Győr (91.K-1680) Eredeti ára : 49.- Ft 5db képet töltöttem ...
   700 Ft 0 17 nap 15 óra 51 perc
Eladó Móricka 2008/03 (349.szám) vicclap Móricka 2008/03 (349.szám) vicclap

Móricka 2008/03 (349.szám) 15.évfolyam 3 .szám , ISSN 1218-1765 64 oldalas jó állapotú mérete 21 x 15 cm és 60gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/uwnndOzEvg minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 17 nap 15 óra 53 perc
Eladó Az Utolsó Vonat (Örkény István) 1977 (10kép+tartalom) Az Utolsó Vonat (Örkény István) 1977 (10kép+tartalom)

Az Utolsó Vonat (Örkény István) 1977 30 év sorozat (sorozatszerkesztő: Illés Endre és Kardos György) kemény borítós jó állapotú de nem hibátlan belül három lap enyhén foltos, kötés megtört díszborító enyhén foltos-viseltes, borító ragasztása belül a kötésről kezd leválni Kiadó : Magvető és Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1977 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 270 515 7 Magvető , ISBN 963 15 0896 x Szépirodalmi ...
   700 Ft 0 17 nap 15 óra 55 perc
Eladó Nyugtalan Szív (Stefan Zweig) 1984 (8kép+tartalom) Nyugtalan Szív (Stefan Zweig) 1984 (8kép+tartalom)

Nyugtalan Szív (Stefan Zweig) 1984 szép állapotban van két lapon láttam egy halvány enyhe foltot Kiadó : Árkádia , Budapest Kiadás Éve : 1984 Eredeti címe : Ungeduld des Herzens (1939) Nyelve : Magyar , fordította: Kőszegi Imre (1940) Azonosító : ISBN 963 307 025 2 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 372 oldal a borítóval együtt Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 280gramm Készítette : Ljubljanai Delo Nyomda Eredeti ára ...
   1.000 Ft 0 17 nap 15 óra 57 perc
Eladó Aranykoporsó (Móra Ferenc) 1979 (9kép+tartalom) Aranykoporsó (Móra Ferenc) 1979 (9kép+tartalom)

Aranykoporsó (Móra Ferenc) 1979 Móra Ferenc Művei sorozat kemény borítós jó állapotú és belül foltmentes enyhe foltokat a borítón belül és az előzéklapon láttam díszborító viseltes-sérült, előzéklapon ajándékozási bejegyzés van Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1979 Nyelve : Magyar , szöveget gondozta: Vészits Ferencné Azonosító : ISBN 963 15 1281 9 , ISBN 963 15 1270 3 összkiadás , Sz 2997-d-7980 Típus ...
   800 Ft 0 17 nap 15 óra 59 perc
Eladó My Hungary - Your Guide to Budapest (1988) szétesik My Hungary - Your Guide to Budapest (1988) szétesik

My Hungary - Your Guide to Budapest (1988) szétesik My Hungary sorozat benne van a hét térképmelléklet ragasztása elengedett és szétesik lapjaira szép állapotú és foltmentes Kiadó : Téka Kiadás Éve : 1988 Nyelve : Angol , fordította: Susan K. Kutor , illusztrálta: Annamária Fábián, Katalin Pallai, István Péterfy , térképek: Tibor Vara Azonosító : ISBN 963 7357 16 5 , ISSN 0238-5090 Típus : Angol nyelvű turista kiadvány Oldalak ...
   300 Ft 0 17 nap 16 óra  1 perc
Eladó Sólymok, Héják, Nebulók (Kováts Lajos) 1990 (foltmentes) 4kép+tartalom Sólymok, Héják, Nebulók (Kováts Lajos) 1990 (foltmentes) 4kép+tartalom

Sólymok, Héják, Nebulók (Kováts Lajos) 1990 A Magyar Kir. Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak Repülőgépgyárának Tevékenysége 1936-1944 fekete/fehér képekkel gazdagon illusztrált kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : MAHÍR , Budapest Kiadás Éve : 1990 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 7860 14 2 Típus : hadtörténet, repüléstörténet, ipartörténet, történelem Oldalak száma : 136 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   2.000 Ft 0 17 nap 16 óra  3 perc
Eladó Harlequin Naptár 1998 Harlequin Naptár 1998

Harlequin Naptár 1998 jó állapotú 3db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 17 nap 16 óra  5 perc
Eladó Számológép+Naptár Remondis (sérült, hiányos) Számológép+Naptár Remondis (sérült, hiányos)

Számológép+Naptár Remondis (sérült, hiányos) törött az egyik alkatrésze és hiányzik a letört darab működik, LCD jó, hang jó 1db CR2025 gombelemmel üzemel (elem nélkül) mérete 10 x 7 x 2 cm és 70gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/k5TeAf7y8a minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült készülékre nincs utólag kártalanítás
   250 Ft 0 17 nap 16 óra  7 perc
Eladó Bársony Zsák Sötétkék max.11x6cm Mobilhoz Bársony Zsák Sötétkék max.11x6cm Mobilhoz

Bársony Zsák Sötétkék max.11x6cm Mobilhoz jó állapotú egy HTC Evo 3D épphogy belefért az 4.3 collos és nem lehetett összehúzni a madzagot mérete kívül 14 x 8 cm , belül 13 x 6 cm és max. 11 x 6 cm (max.4 collos) mobil való bele ha összehúzzuk a száját 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9iRCIy0djy minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   300 Ft 0 17 nap 16 óra  9 perc
Eladó Littlest Pet Shop Játékfigura 2010 Hasbro Littlest Pet Shop Játékfigura 2010 Hasbro

Littlest Pet Shop Játékfigura 2010 Hasbro jó állapotú állatka mérete 3 x 2 x 1 cm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/JLlJWXVepp minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 17 nap 16 óra 11 perc
Eladó Baba Cipő Rózsaszín Plüss (használt) Baba Cipő Rózsaszín Plüss (használt)

Baba Cipő Rózsaszín Plüss (használt) méretet nem tudom külső mérete kb. 12 x 6 x 6 cm és kb.10 cm belül a talphossza 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/gmR61mj1B0 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 17 nap 16 óra 13 perc
Eladó Az Ezer Atoll Világa (Irenaus Eibl-Eibesfeldt) 1968 (8kép+tartalom) Az Ezer Atoll Világa (Irenaus Eibl-Eibesfeldt) 1968 (8kép+tartalom)

Az Ezer Atoll Világa (Irenaus Eibl-Eibesfeldt) 1968 Állatpszichológusként a Maldive- és a Nicobar-szigetek Korallszitjein 48 oldal fekete/fehér és színes fényképmelléklettel és fekete/fehér ábrákkal illusztrált kemény borítós jó állapotban van díszborító nincs, egyik lap enyhén sérült, néhány lap enyhén foltos Kiadó : Gondolat a TIT Kiadója , Budapest Kiadás Éve : 1968 , 15.000 példány Eredeti címe : Im Reich der Tausend Atoll (1964) Nyelve ...
   800 Ft 0 17 nap 16 óra 15 perc
Eladó Siemens C55 (2002) Ver.3 (30-as) Siemens C55 (2002) Ver.3 (30-as)

Siemens C55 (2002) Ver.3 (30-as) C55 , 2002 , Made in Denmark , IMEI : 352089002269386 rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül 30-as függő, Magyar menüs se akku se töltő nincs hozzá személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges postán nincs rá kártalanítás 11db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kSQLfTvX3X minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   8.000 Ft 0 17 nap 16 óra 17 perc
Eladó Hegyek és Emberek (Iljin) 1950 (7kép+tartalom) Hegyek és Emberek (Iljin) 1950 (7kép+tartalom)

Hegyek és Emberek (Iljin) 1950 Csodálatos, de Igaz Történetek Arról, hogyan Állította az Ember a Maga Szolgálatába a Természetet fekete/fehér rajzokkal illusztrált kemény borítós nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét lapok enyhén foltosak, borító viseltes-foltos, lapélek foltosak Kiadó : Szikra , Budapest Kiadás Éve : 1950 , 3.javított kiadás 13.000-34.000 Eredeti címe : Gori i Ludi (1936) Nyelve : Magyar , fordította: ...
   900 Ft 0 17 nap 16 óra 19 perc
Eladó A Hosszú Menetelés Hadserege (Agnes Smedley) 1950 (6kép+tartalom) A Hosszú Menetelés Hadserege (Agnes Smedley) 1950 (6kép+tartalom)

A Hosszú Menetelés Hadserege (Agnes Smedley) 1950 kemény borítós nem hibátlan de rendben olvasható, a mű nem hiányos, nem esik szét borító viseltes-foltos, első két előzéklap hiányzik, pár lap betépődött sok lap enyhén halványan foltos, könyvtári volt Kiadó : Szikra Könyvkiadó , Budapest (forrás: oszk.hu) Kiadás Éve : 1950 (forrás: oszk.hu) Eredeti címe : China's Red Army Marches (forrás: oszk.hu) Nyelve : Magyar , fordította: Gábor ...
   900 Ft 0 17 nap 16 óra 21 perc
Eladó Szép Nyár (Cesare Pavese) 1986 (foltmentes) 6kép+tartalom Szép Nyár (Cesare Pavese) 1986 (foltmentes) 6kép+tartalom

Szép Nyár (Cesare Pavese) 1986 Kisregények A Világirodalom Remekei 10.sorozat kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : Európa Könyvkiadó Kiadás Éve : 1986 , 56.500 példány Eredeti címe : La Spiaggia / La Bella Estate / Il Diavolo Sulle Colline / La Luna e i Falo Nyelve : Magyar , fordították: lásd a tartalomnál , utószó: Szabó György Azonosító : ISBN 963 07 3930 5 , HU ISSN 0133-395x Típus : kisregények Oldalak ...
   2.000 Ft 0 17 nap 16 óra 23 perc
Eladó Varázskövek az Inkák Földjén (Disselhoff) 1972 (viseltes) 7kép+tartalo Varázskövek az Inkák Földjén (Disselhoff) 1972 (viseltes) 7kép+tartalo

Varázskövek az Inkák Földjén (Hans Dietrich Disselhoff) 1972 (viseltes) Régészeti Kutatóutak Peruban 48 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel és fekete/fehér ábrákkal-rajzokkal illusztrált kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét lapok hullámosak és halványan foltosak, díszborító nincs Kiadó : Gondolat a TIT Kiadója , Budapest Kiadás Éve : 1972 , 12.000 példány Eredeti címe : Oasenstadte und Zaubersteine im ...
   400 Ft 0 17 nap 16 óra 25 perc
Eladó Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő

Alföldi Porcelán (Ver.1) Pici Kiöntő nem láttam sérülést kopott az aranycsík kb. 5 x 3.5 x 3 cm és 25gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mw3FnjCUqz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 17 nap 16 óra 27 perc
Eladó Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj

Hollóházi Porcelán (Ver.1) Csészealj sérülést nem láttam 9.5 x 9.5 x 2 cm és 75gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/42T6BiX0h7 csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   800 Ft 0 17 nap 16 óra 29 perc
Eladó Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980) Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980)

Röviditalos Pohár (Ver.1) Gravírozott Aranyozott (kb.1980) nagyon vékony falú sérülést nem láttam kb. 58 x 58 x 62 mm és 55gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Eu0ByeX0jg minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0 17 nap 16 óra 31 perc
Eladó Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar) Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar)

Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar) 9248351 1.1.6. , HANSPRINT/MAN06_05823/2006 , 9359983/6 , 9248714/1.kiadás 108 oldalas a borítóval együtt Magyar nyelvű borító és lapok hullámosak és halványan foltosak 17 x 12.5 x 1 cm és 90gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7JYcTkrAYJ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 17 nap 16 óra 33 perc