Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13689 találat

Lap  277 /  457    30 db/oldal   <<Előző   272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 Következő>>    oldalszám:
Eladó Júlia 1991 Téli Különszám (v1) 3kép+tartalom Júlia 1991 Téli Különszám (v1) 3kép+tartalom

Júlia 1991 Téli Különszám (v1) Melinda Cross - Tudom , Rólam Álmodsz Carole Mortimer - Szívem Csak Téged Akar Madeleine Kerr - Ezért Még Megfizetsz Tartalom (Tudom , Rólam Álmodsz) : Egyedülálló és valószínűleg egyáltalán nem igényli azokat az örömöket, amiket egy férfi tud nyújtani ? így ismeri mindenki Randomban, ebben a kisvárosban a szőke Emily Swansont. Van egy kis virágüzlete, ahol egyszer csak naponta megjelenik egy törzsvendég: úgy tűnik, ...
   1.000 Ft 0 18 nap 16 óra 22 perc
Eladó Júlia 1991 Téli Különszám (v2) 2kép+tartalom Júlia 1991 Téli Különszám (v2) 2kép+tartalom

Júlia 1991 Téli Különszám (v2) Melinda Cross - Tudom, Rólam Álmodsz Carole Mortimer - Szívem Csak Téged Akar Madeleine Kerr - Ezért Még Megfizetsz jó állapotú Tartalom (Tudom, Rólam Álmodsz) : Egyedülálló és valószínűleg egyáltalán nem igényli azokat az örömöket, amiket egy férfi tud nyújtani – így ismeri mindenki Randomban, ebben a kisvárosban a szőke Emily Swansont. Van egy kis virágüzlete, ahol egyszer csak naponta megjelenik egy törzsvendég: ...
   1.200 Ft 0 18 nap 16 óra 24 perc
Eladó Szalvéta (Ver.24) papír (retró) Szalvéta (Ver.24) papír (retró)

Szalvéta (Ver.24) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Y9M6Brxa54 minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 16 óra 33 perc
Eladó Autó Tükör 1999/6.szám Április 2.hét Autó Tükör 1999/6.szám Április 2.hét

Autó Tükör 1999/6.szám Április 2.hét Borsodi Információs Magazin (megjelenik kéthetente) 4.évfolyam 6.szám főszerkesztő: Kalas Éva kiadó: Cél Profi Kft. , nyomta: nincs benne 16 oldalas a borítóval együtt jó állapotú, nem hiányos mérete 29.5 x 20.5 x 0.2 cm és 46gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/reRVFbqbmY minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0 18 nap 16 óra 33 perc
Eladó Szalvéta (Ver.25) papír (retró) Szalvéta (Ver.25) papír (retró)

Szalvéta (Ver.25) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/SwVmIPgumm minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 16 óra 40 perc
Eladó Kerékpár Kitámasztó Nagy Noname (bontott) Kerékpár Kitámasztó Nagy Noname (bontott)

Kerékpár Kitámasztó Nagy Noname (bontott) jó állapotú sérülést nem láttam alja 25cm , teljes magasság 37cm , lyuktáv 16.5cm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DjrotiAtH8 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.500 Ft 0 18 nap 16 óra 48 perc
Eladó Szalvéta (Ver.26) papír (retró) Szalvéta (Ver.26) papír (retró)

Szalvéta (Ver.26) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/c82kw4azL8 minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 16 óra 50 perc
Eladó A Kviddics Évszázadai (J. K. Rowling) 2017 (8kép+tartalom) A Kviddics Évszázadai (J. K. Rowling) 2017 (8kép+tartalom)

A Kviddics Évszázadai (J. K. Rowling) 2017 Tudor Hushpush Harry Potter sorozat kiegészítő kötet kemény borítós szép újszerű állapotú és foltmentes kiadó : Animus Kiadó / Ákombák Könyvek kiadás éve : 2017 eredeti címe : Quidditch Through the Ages (2001) nyelve : Magyar , fordította: Tóth Tamás Boldizsár azonosító : ISBN 978 963 324 519 4 típus : ifjúsági fantasy regény oldalak száma : 152 oldal a borítóval együtt mérete ...
   2.500 Ft 0 18 nap 16 óra 58 perc
Eladó Szalvéta (Ver.27) papír (retró) Szalvéta (Ver.27) papír (retró)

Szalvéta (Ver.27) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/5h8Ar5swTl minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 17 óra  4 perc
Eladó Szalvéta (Ver.28) papír (retró) Szalvéta (Ver.28) papír (retró)

Szalvéta (Ver.28) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/gnIJU6qyC7 minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 17 óra 11 perc
Eladó Diétás Ételek Cukorbetegeknek 3. (Péter Jánosné) 2002 (8kép+tartalom) Diétás Ételek Cukorbetegeknek 3. (Péter Jánosné) 2002 (8kép+tartalom)

Diétás Ételek Cukorbetegeknek 3. Hal, Egytálételek, Édességek és Menü Ajánlatok (Péter Jánosné) 2002 Diétás Ételek Cukorbetegeknek sorozat 3.kötet jó állapotú egy lap felső sarka halványan foltos kiadó : Papp-Ker Kft. kiadás éve : 2002 nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963-9418-27-7 típus : gasztronómia oldalak száma : 52 oldal a borítóval együtt mérete : 21 x 14.5 x 0.5 cm és 76gramm készítette : Rikker Nyomda ...
   1.000 Ft 0 18 nap 17 óra 16 perc
Eladó LADA 2107 Fényszórómosó Lapát (141375570D) 2db Szovjet (bontott) LADA 2107 Fényszórómosó Lapát (141375570D) 2db Szovjet (bontott)

LADA 2107 Fényszórómosó Lapát (141375570D) 2db Szovjet (bontott) egy 1988-as 2107-eseből lett bontva jó állapotú sérülést nem láttam lapáthossz 22.5cm , karhossz 14cm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/asSLGYGTy4 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.500 Ft 0 18 nap 17 óra 17 perc
Eladó Szalvéta (Ver.29) papír (retró) Szalvéta (Ver.29) papír (retró)

Szalvéta (Ver.29) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DMmM0BCLeh minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 17 óra 18 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.69) Philips SQ-C60 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.69) Philips SQ-C60 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.69) Philips SQ-C60 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok jelöletlen mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 66gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Mi2kQE7n7j minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 18 nap 17 óra 19 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.67) BASF Ferro Super LH SM 60 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.67) BASF Ferro Super LH SM 60 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.67) BASF Ferro Super LH SM 60 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok kissé karcos mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 74gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/j5m5LXRUXh minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 18 nap 17 óra 21 perc
Eladó Egy Orvos Kipróbált, Új Házi Gyógymódja az Izületi Gyulladásra (8kép+t Egy Orvos Kipróbált, Új Házi Gyógymódja az Izületi Gyulladásra (8kép+t

Egy Orvos Kipróbált, Új Házi Gyógymódja az Izületi Gyulladásra szerzők: Giraud W. Campbell és Robert B. Stone előszót írta: Benjamin S. Frank fekete/fehér fényképekkel illusztrált kemény borítós jó állapotú sok lap széle vagy alja halványan foltos de a szövegben nem láttam foltokat kiadó : nincs benne kiadás éve : 199? (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3534295) eredeti címe : A doctor's proven new home cure for arthritis (forrás: ...
   900 Ft 0 18 nap 17 óra 22 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.66) Sony FN90 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.66) Sony FN90 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.66) Sony FN90 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok Sony mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 64gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/VOfqm73fUV minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 18 nap 17 óra 23 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.65) Philips CD One 90 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.65) Philips CD One 90 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.65) Philips CD One 90 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok jelöletlen a vékonyabbik fajta és enyhén sérült mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 62gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/rWtz4TLGbe minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 18 nap 17 óra 25 perc
Eladó A Láthatatlan Ember (Gárdonyi Géza) 1967 (viseltes) 8kép+tartalom A Láthatatlan Ember (Gárdonyi Géza) 1967 (viseltes) 8kép+tartalom

A Láthatatlan Ember (Gárdonyi Géza) 1967 (viseltes) a könyv szövegében és címében is a szépirodalmi könyvkiadó Gárdonyi-sorozatának kötetével azonos kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok foltosak főleg a széleken de van sok ami nemcsak halványan, előzéklap firkált kívül a borító viseltes-foltos, díszborító nincs Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1967 , 8.kiadás ...
   700 Ft 0 18 nap 17 óra 27 perc
Eladó Orvosi Talányok Enciklopédiája (1997) 8kép+tartalom Orvosi Talányok Enciklopédiája (1997) 8kép+tartalom

Orvosi Talányok Enciklopédiája (1997) Georges M. Gould és Walter L. Pyle Anomáliák és különlegességek az orvostudományban című művének adaptációja fekete/fehér fényképekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam kiadó : R. A. Kft. kiadás éve : 1997 (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/216648) eredeti címe : Anomalies & curiosities of medicine (1896) forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/216648 nyelve ...
   1.200 Ft 0 18 nap 17 óra 28 perc
Eladó Egy az Isten (Jókai Mór) 1979 (8kép+tartalom) Egy az Isten (Jókai Mór) 1979 (8kép+tartalom)

Egy az Isten (Jókai Mór) 1979 kemény borítós jó állapotú belül pár lap széle enyhén foltos kívül a lapélek enyhén foltosak, díszborító nincs Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó Kiadás Éve : 1979 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 15 1502 8 , Sz 3173-d-7981 Típus : regény Oldalak száma : 554 oldal a borítóval együtt Mérete : 20.5 x 13 x 3 cm és 486gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (7264.66-14-1) Eredeti ...
   800 Ft 0 18 nap 17 óra 29 perc
Eladó Szalvéta (Ver.30) papír (retró) Szalvéta (Ver.30) papír (retró)

Szalvéta (Ver.30) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/oZfjd1Wmsb minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 17 óra 31 perc
Eladó Földünk Országai (1976) 9kép+tartalom Földünk Országai (1976) 9kép+tartalom

Földünk Országai (1976) könyvünk a "sztrani mira" c. mű felhasználásával készült fordította: Fazekas István, Szabó Tamás a földrajzi részleteket írta: Kalász Lajos 6db színes térképmelléklettel kemény borítós jó állapotú belül sok lap széle halványan foltos, kívül a borító halványan, a lapélek kissé foltosak, díszborító nincs Kiadó : Kossuth Könyvkiadó Kiadás Éve : 1976. X. 18-án , továbbnyomás 60.001-110.000 példány Nyelve ...
   800 Ft 0 18 nap 17 óra 31 perc
Eladó Vihar a Szentföldön (R. Cassim) 1943 (viseltes) 9kép+tartalom Vihar a Szentföldön (R. Cassim) 1943 (viseltes) 9kép+tartalom

Vihar a Szentföldön (R. Cassim) 1943 (viseltes) kemény borítós (nem sorszámozott) viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül több lap széle halványan foltos, pár lap beljebb is foltos nagyobb folttal de azok is halványak sok lap széle enyhén sérült és a szövegbe nem és bele, kötés megtört kívül a borító sérült-viseltes-foltos, lapélek foltosak Kiadó : Fővárosi Könyvkiadó KFT. , Budapest Kiadás Éve : 1943 de nincs benne ...
   800 Ft 0 18 nap 17 óra 33 perc
Eladó Mérges Puszta (Bús Fekete László) 1936 (9kép+tartalom) Mérges Puszta (Bús Fekete László) 1936 (9kép+tartalom)

Mérges Puszta (Bús Fekete László) 1936 kemény borítós (fém tűzőkapcsos a kötése) jó állapotú de nem hibátlan belül sok lap széle enyhén foltos főleg csak halványan a szövegben is vannak foltok de azok is főleg csak halványak, előzéklapok kissé foltosak kívül a borító és a lapélek foltosak Kiadó : Nova Irodalmi Intézet , Budapest Kiadás Éve : 1936 (benne van) Nyelve : Magyar Azonosító : nincs neki Típus : regény Oldalak ...
   1.700 Ft 0 18 nap 17 óra 35 perc
Eladó Petőfi Sándor Összes Költeményei (1958) 9kép+tartalom Petőfi Sándor Összes Költeményei (1958) 9kép+tartalom

Petőfi Sándor Összes Költeményei (1958) kemény borítós nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét előzéklapon ajándékozási bejegyzés és matrica maradványok vannak, a másikat a korábbi tulaj dedikálta sok lap széle enyhén halványan foltos, utolsó 100 lap alja erősen de azok is halványak egy lap erősen sérült és celluxal javított de a szöveg rendben olvasható borító és lapélek foltosak, borító élei sérültek Kiadó : Szépirodalmi ...
   700 Ft 0 18 nap 17 óra 37 perc
Eladó Szalvéta (Ver.31) papír (retró) Szalvéta (Ver.31) papír (retró)

Szalvéta (Ver.31) papír (retró) képeken látható állapotban A4-es írattartóban 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9pUpwLPecw minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem) tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)
   150 Ft 0 18 nap 17 óra 38 perc
Eladó Az Országépítő (Kós Károly) 1934 (8kép+tartalom) Az Országépítő (Kós Károly) 1934 (8kép+tartalom)

Az Országépítő (Kós Károly) 1934 kemény borítós (fém tűzőkapcsos a kötése) nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét első 100 lap alja halványan foltos nagy foltokkal, pár lap széle enyhén foltos a szövegben komoly foltokat nem láttam, egy lap sérült és celluxal jaított de rendben olvasható borító erősen foltos belül is, lapélek foltosak Kiadó : Erdélyi Szépmives Céh , Kolozsvár Kiadás Éve : 1934 de nincs benne forrás: ...
   1.000 Ft 0 18 nap 17 óra 39 perc
Eladó A Földgömb (Szántó György) 1929 (8kép+tartalom) A Földgömb (Szántó György) 1929 (8kép+tartalom)

A Földgömb (Szántó György) 1929 Halhatatlan Könyvek sorozat (szerkeszti: Benedek Marcell) kemény borítós (fém tűzőkapcsos a kötése) belül nemcsak a korához képest szép állapotú az előzéklapon láttam enyhe foltot kívül a borító hátulja foltos, gerince sérült Kiadó : Dante Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1929 (benne van) Nyelve : Magyar Azonosító : nincs neki Típus : történelmi regény Oldalak száma : 460 oldal a borítóval ...
   3.000 Ft 0 18 nap 17 óra 41 perc
Eladó Utolsó Kisérlet (Madelon Lulofs) 1944 (viseltes) 9kép+tartalom Utolsó Kisérlet (Madelon Lulofs) 1944 (viseltes) 9kép+tartalom

Utolsó Kisérlet (Madelon Lulofs) 1944 (viseltes) kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét kötés megtört több helyen és megynyílt egy helyen biztos, nem esik szét se darabokra se lapjaira belül több lap széle halványan foltos, pár lap beljebb is foltos de azok is halványak kívül a borító sérült-viseltes-foltos, lapélek foltosak Kiadó : Szöllősy Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1944 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/2887417 Eredeti ...
   800 Ft 0 18 nap 17 óra 43 perc