Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13721 találat

Lap  323 /  458    30 db/oldal   <<Előző   318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 Következő>>    oldalszám:
Eladó A Sárkány Halála I-II. (Komacu Szakjo) 1985 (10kép+tartalom) A Sárkány Halála I-II. (Komacu Szakjo) 1985 (10kép+tartalom)

A Sárkány Halála I-II. (Komacu Szakjo) 1985 Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozat 112.kötet jó állapotú mindkét kötet és foltmentes Kiadó : Kozmosz Könyvek , Budapest Kiadás Éve : 1985 , 82.000 példány Nyelve : Magyar , fordította: Sárközy Gyula (1985) , borító: Viszt György Azonosító : ISBN 963 211 673 9 össz , ISBN 963 211 671 2 (I.) , ISNB 963 211 673 9 (II.) , HU ISSN 0324-5225 , IF 5434 Típus : SciFi regény Oldalak száma : 332+300 ...
   1.500 Ft 0 21 nap 19 óra 54 perc
Eladó Nokia C1-01 (Ver.10) 2010 (sérült) teszteletlen Nokia C1-01 (Ver.10) 2010 (sérült) teszteletlen

Nokia C1-01 (Ver.10) 2010 (sérült) teszteletlen C1-01 , Type RM-607 , 2010 , Made in China , IMEI : 358613/04/270650/5 LCD törött, plexi sérült felette és a hátlapon is, akku nem tölthető a teszt során hangot sem adott és nem tudom hogy bekapcsolt-e akkuját másik készülék sem töltötte töltő nincs hozzá 10db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BY01eTWKK9 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten ...
   3.500 Ft 0 21 nap 19 óra 54 perc
Eladó Akkus Borotva KM-2801 (sérült, hiányos, teszteletlen) Akkus Borotva KM-2801 (sérült, hiányos, teszteletlen)

Akkus Borotva KM-2801 (sérült, hiányos, teszteletlen) teszteletlen hálózati kábel nincs hozzá fedelét nem lehet bezárni a zár biztos rossz mert sérült lásd az egyik képen és hiányos mert nincs meg a rugója mérete 15.5 x 5.5 x 6.5 cm és 185gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/RMtLx366g8 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs kártalanítás
   700 Ft 0 21 nap 19 óra 56 perc
Eladó Kartal Kalandos Esküvője (Rónaszegi Miklós) 1981 (8kép+tartalom) Kartal Kalandos Esküvője (Rónaszegi Miklós) 1981 (8kép+tartalom)

Kartal Kalandos Esküvője (Rónaszegi Miklós) 1981 szép állapotú a hátsó előzéklapon láttam egy halvány foltot, borítót belül a korábbi tulaj dedikálta Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós Azonosító : ISBN 963 11 2947 0 , IF 4429 Típus : ifjúsági kalandregény 12 éven felülieknek Oldalak száma : 292 oldal a borítóval ...
   900 Ft 0 21 nap 19 óra 56 perc
Eladó Nokia C1-01 (Ver.11) 2010 (hibás) Nokia C1-01 (Ver.11) 2010 (hibás)

Nokia C1-01 (Ver.11) 2010 (hibás) C1-01 , Type RM-607 , 2010 , Made in China , IMEI : 352429/05/803735/4 csak fehér képet ad, akku nem tölthető, előlap plexi karcos hangot adott de csak kamera exponálót LCD jónak tűnik de nem garantált akkuját másik készülék sem töltötte töltő nincs hozzá 9db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/fV3kL4SSqG minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás ...
   2.500 Ft 0 21 nap 19 óra 56 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.142) Stilon Ferrum Forte C-90 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.142) Stilon Ferrum Forte C-90 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.142) Stilon Ferrum Forte C-90 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok jelöletlen mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 73gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/xA7PiNncNI minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 19 óra 58 perc
Eladó Fogakkal és Karmokkal (Jékely Endre) 1986 (8kép+tartalom) Fogakkal és Karmokkal (Jékely Endre) 1986 (8kép+tartalom)

Fogakkal és Karmokkal (Jékely Endre) 1986 Mendemondák és Történetek Ragadozókról kemény borítós belül szép állapotú és foltmentes kívül a lapélek enyhén foltosak, borító bevonata hullámos borítót belül a korábbi tulaj dedikálta Kiadó : Natura Kiadás Éve : 1986 Nyelve : Magyar , illusztrálta: Tóth Pál Azonosító : ISBN 963 233 116 8 , ETO 599.74 631.1 , MG 3734-f-8688 Típus : biológia, ismeretterjesztő Oldalak száma ...
   1.000 Ft 0 21 nap 19 óra 58 perc
Eladó Szép Lehetsz... (Mikes György-Mészáros András) 1970 (8kép+tartalom) Szép Lehetsz... (Mikes György-Mészáros András) 1970 (8kép+tartalom)

Szép Lehetsz... (Mikes György-Mészáros András) 1970 kemény borítós szép újszerú állapotú és foltmentes Kiadó : Kossuth Könyvkiadó Kiadás Éve : 1970. VI. 20-án , 30.000 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Mészáros András Azonosító : PL-28-F-7073 Típus : humoreszkek, karikatúrák Oldalak száma : 232 oldal a borítóval együtt Mérete : 20.5 x 12 x 1.5 cm és 255gramm Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (69.4551) Eredeti ...
   1.500 Ft 0 21 nap 19 óra 58 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.141) Goldstar CD Gallery 60 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.141) Goldstar CD Gallery 60 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.141) Goldstar CD Gallery 60 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok BASF füstszínű lekerekített élű vékonyabbik fajta mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 61gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jcRvUVPopr minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 20 óra  0 perc
Eladó A Rettenetes Kartal (Rónaszegi Miklós) 1981 (8kép+tartalom) A Rettenetes Kartal (Rónaszegi Miklós) 1981 (8kép+tartalom)

A Rettenetes Kartal (Rónaszegi Miklós) 1981 Kalandos Történelmi Regény a XIV. Század Elejéről jó állapotú pár lap enyhén halványan foltos Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szecskó Tamás Azonosító : ISBN 963 11 2945 4 , IF 4418 Típus : ifjúsági kalandregény 12 éven felülieknek Oldalak száma : 404 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   900 Ft 0 21 nap 20 óra  0 perc
Eladó A Tenger II. (Fehér Klára) 1975 (viseltes) 10kép+tartalom A Tenger II. (Fehér Klára) 1975 (viseltes) 10kép+tartalom

A Tenger II. (Fehér Klára) 1975 (viseltes) csak a II.kötet (a mű két kötetes) kemény borítós viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét belül a lapok alja halványan foltos nagy foltokkal és ott kissé hullámosak a lapok kívül a lapélek foltosak, díszborító halványan foltos hátsó borítónál megnyílt a kötés de nem esik szét Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1975 , 5.kiadás Nyelve : Magyar Azonosító ...
   400 Ft 0 21 nap 20 óra  0 perc
Eladó PC World 2002/4 CD2. (teszteletlen) PC World 2002/4 CD2. (teszteletlen)

PC World 2002/4 CD2. (teszteletlen) teszteletlen enyhén karcos mérete 14.5 x 12.5 x 0.5 cm és 57gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/bGGQDMY3 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen CD lemezekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 20 óra  2 perc
Eladó A Hajó a Művészetben (Pataky Dénes-Marjai Imre) 1976 (9kép+tartalom) A Hajó a Művészetben (Pataky Dénes-Marjai Imre) 1976 (9kép+tartalom)

A Hajó a Művészetben (Pataky Dénes-Marjai Imre) 1976 48 színes képpel illusztrált kemény borítós belül szép állapotú és foltmentes díszborító sérült Kiadó : Corvina Kiadó Kiadás Éve : 1976 , 2.javított kiadás Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 13 2231 9 , CO 1283-h-7680 Típus : művészet Oldalak száma : 144 oldal a borítóval együtt Mérete : 24 x 21 x 1 cm és 580gramm Készítette : Kossuth Nyomda (75.0865) Eredeti ...
   4.000 Ft 0 21 nap 20 óra  3 perc
Eladó A Tenger I. (Fehér Klára) 1975 (10kép+tartalom) A Tenger I. (Fehér Klára) 1975 (10kép+tartalom)

A Tenger I. (Fehér Klára) 1975 csak az I.kötet (a mű két kötetes) kemény borítós jó állapotú belül az előzéklap enyhén foltos, kívül a lapélek kissé foltosak, díszborító alja hullámos Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1975 , 5.kiadás Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 15 0366 6 (I.kötet) , SZ 2296-h-7576 Típus : regény Oldalak száma : 568 oldal a borítóval együtt Mérete : 20.5 x 13 x ...
   800 Ft 0 21 nap 20 óra  3 perc
Eladó PC World 2002/4 CD1. (teszteletlen) PC World 2002/4 CD1. (teszteletlen)

PC World 2002/4 CD1. (teszteletlen) teszteletlen enyhén karcos mérete 14.5 x 12.5 x 0.5 cm és 58gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/YurqBtsw minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen CD lemezekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 20 óra  4 perc
Eladó Az Ipari Forma Története (Ernyey Gyula) 1982 (foltmentes) 6kép+tartalo Az Ipari Forma Története (Ernyey Gyula) 1982 (foltmentes) 6kép+tartalo

Az Ipari Forma Története (Ernyey Gyula) 1982 fekete/fehér képekkel gazdagon illusztrált kemény borítós szép újszerű állapotú és foltmentes borítót belül a korábbi tulaj dedikálta Kiadó : Corvina Kiadó Kiadás Éve : 1982 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 13 1253 4 , CO 1975-h-8286 Típus : ipartörténet Oldalak száma : 220 oldal a borítóval együtt Mérete : 23.5 x 21.5 x 1.5 cm és 815gramm Készítette : Révai ...
   5.000 Ft 0 21 nap 20 óra  4 perc
Eladó Fociország (Gyurkó László) 1987 (8kép+tartalom) Fociország (Gyurkó László) 1987 (8kép+tartalom)

Fociország (Gyurkó László) 1987 jó állapotú belül pár lap széle enyhén foltos kívül a borító enyhén foltos, lapélek foltosak Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1987 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 963 14 1253 9 , MA 5411 , kiadványszám 8742 Típus : sport Oldalak száma : 188 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11 x 1 cm és 125gramm Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (3574.66-14-2) Eredeti ...
   800 Ft 0 21 nap 20 óra  4 perc
Eladó Jack Átalakító (Ver.1) teszteletlen Jack Átalakító (Ver.1) teszteletlen

Jack Átalakító (Ver.1) teszteletlen méret 6.3 / 3.5 elvileg de nem garantált csak a 3.5 teszteletlen sérülést nem láttam hossza 4.5 cm és 8gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BqvbtP276b minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   400 Ft 0 21 nap 20 óra  6 perc
Eladó Hetvenhét Magyar Népmese (Illyés Gyula) 1977 (8.kiadás) 8kép+tartalom Hetvenhét Magyar Népmese (Illyés Gyula) 1977 (8.kiadás) 8kép+tartalom

Hetvenhét Magyar Népmese (Illyés Gyula) 1977 (8.kiadás) kemény borítós belül jó állapotú és foltmentes kívül a borító és a lapélek enyhén foltosak Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1977 , 8.kiadás , 129.800 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szántó Piroska Azonosító : ISBN 963 11 0541 5 , IF 2437-E-7779 Típus : mesekönyv 8 éven felülieknek Oldalak száma : 568 oldal a borítóval együtt Mérete ...
   5.000 Ft 0 21 nap 20 óra  6 perc
Eladó Ragadozók Testközelben 21. Pumák Észak-Amerikában (DVD) jogtiszta Ragadozók Testközelben 21. Pumák Észak-Amerikában (DVD) jogtiszta

Ragadozók Testközelben 21. Pumák Észak-Amerikában (2000 / 2007) DVD+könyv (jogtiszta) a film 2000-es a DVD 2007-as kiadású jogtiszta 25 oldalas könyvecskével a lemez szép és csak picit karcos tok és a könyv újszerű 2.0 Magyar szinkron , képarány 4:3 , 50 perc , extra nincs természetfilm DVD5 egy rétegű , 2.67GB PC-n rendben lejátszható volt (DVD shrink analízis 100%) mérete 19 x 13.5 x 1.5 cm és 140gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/43UqR1y2v5 minden ...
   800 Ft 0 21 nap 20 óra  6 perc
Eladó RCA Átalakító (Ver.2) SVHS/RCA (teszteletlen) RCA Átalakító (Ver.2) SVHS/RCA (teszteletlen)

RCA Átalakító (Ver.2) SVHS/RCA (teszteletlen) 4-tűs SVHS Dugó / RCA Aljzat teszteletlen sérülést nem láttam mérete kb. 4.5 x 1.5 x 1.5 cm és 7gramm 3db képet töltöttem fel róla : disk.yandex.com/d/npY1oZNWh8bLDQ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 20 óra  8 perc
Eladó III. Béla Emlékezete (1981) újszerű (9kép+tartalom) III. Béla Emlékezete (1981) újszerű (9kép+tartalom)

III. Béla Emlékezete (1981) a szöveget válogatta, fordította, a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Kristó Gyula és Makk Ferenc a képanyagot válogatta: Marosi Ernő Bibliotheca Historica Történelmi és Művelődéstörténeti sorozat 56 oldal képmelléklettel illusztrált kemény borítós szép újszerű állapotú az előzéklapon láttam két enyhe foltot és a díszborítón alul Kiadó : Magyar Helikon / Európa Kiadó Kiadás Éve : 1981 , 10.000 példány Nyelve ...
   3.000 Ft 0 21 nap 20 óra  8 perc
Eladó Házimozi 2003/8.szám Házimozi 2003/8.szám

Házimozi 2003/8.szám 5.évfolyam 8.szám 100 oldalas jó állapotú minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 21 nap 20 óra  8 perc
Eladó RCA Átalakító (Ver.1) teszteletlen RCA Átalakító (Ver.1) teszteletlen

RCA Átalakító (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam mérete kb. 5 x 4 x 1.5 cm és 8gramm 3db képet töltöttem fel róla : disk.yandex.com/d/RHLLzIvCELqk0w minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 21 nap 20 óra 10 perc
Eladó Magyar Helyesírás Röviden (Vass Antal) 2009 (foltmentes) 5kép+tartalom Magyar Helyesírás Röviden (Vass Antal) 2009 (foltmentes) 5kép+tartalom

Magyar Helyesírás Röviden (Vass Antal) 2009 Kisokos Könyvek sorozat Hivatalos Iskolai Segédkönyv szép állapotú és foltmentes Kiadó : Animus Kiadó , Budapest Kiadás Éve : 2009 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 978-963-9884-33-5 Típus : iskolai segédanyag Oldalak száma : 84 oldal a borítóval együtt Mérete : 14 x 10 x 0.5 cm és 55gramm Készítette : Alföldi Nyomda Zrt. , Debrecen Eredeti ára : 390.- Ft Tartalomjegyzék ...
   800 Ft 0 21 nap 20 óra 10 perc
Eladó Házimozi 2004/3.szám Április Házimozi 2004/3.szám Április

Házimozi 2004/3.szám Április 6.évfolyam 3.szám 100 oldalas jó állapotú minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
Eladó Romana 1996/2 Különszám (v1) 2kép+tartalom Romana 1996/2 Különszám (v1) 2kép+tartalom

Romana 1996/2 Különszám (v1) Jenny Cartwright - Budapesti Látogatás Lynn Michaels - Utórezgések Jessica Hart - Szerelmi Útvesztő jó állapotú Tartalom (Budapesti Látogatás) : Csupán alkalmi munkákat hajlandó elvállalni Ferry, mert nem szereti a kötöttségeket. A szívét sem ajándékozta még oda senkinek, de amikor egy alkalommal Stefan Redwellnél kell kisegítő titkárnőként dolgoznia, gyökerestől megváltozik egész életfelfogása. Noha új főnöke kiállhatatlan ...
   1.200 Ft 0 21 nap 20 óra 11 perc
Eladó PS2-USB Átalakító (Ver.1) teszteletlen PS2-USB Átalakító (Ver.1) teszteletlen

PS2-USB Átalakító (Ver.1) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam mérete kb. 4.5 x 1.5 x 1 cm és 7gramm 3db képet töltöttem fel róla : disk.yandex.com/d/4HRsciMvf3MGrA minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   400 Ft 0 21 nap 20 óra 12 perc
Eladó Nokia 6110 (Ver.20) 1998 (30-as) kontakthibás, sérült Nokia 6110 (Ver.20) 1998 (30-as) kontakthibás, sérült

Nokia 6110 (Ver.20) 1998 (30-as) kontakthibás, sérült 6110 , Type NSE-3NX , kb.1998 , Made in Finland , IMEI: 490526/70/567266/6 LCD-n csak akkor látszik valami ha összenyomjuk a készüléket mellette, kontakthibás a kijelzőnél antennánál sérült, előlap sérült mindkét alsó sarkán de tart rendben (lásd a képek közt) 30-as függő, Magyar Menüs, hang jó akku halott, töltő nincs hozzá személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges postán ...
   6.000 Ft 0 21 nap 20 óra 12 perc
Eladó Hócipő 1999/21. szám (szatirikus kéthetilap) Hócipő 1999/21. szám (szatirikus kéthetilap)

Hócipő 1999/21. szám Szatirikus Kéthetilap jó állapotú minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 21 nap 20 óra 12 perc