Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13693 találat

Lap  82 /  457    30 db/oldal   <<Előző   77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 Következő>>    oldalszám:
Eladó Triszex (Fekete Gyula) 1974 (5kép+tartalom) Triszex (Fekete Gyula) 1974 (5kép+tartalom)

Triszex (Fekete Gyula) 1974 Tudományos Fantasztikus Kisregények Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozat 31.kötet belül szép állapotú és foltmentes borító kopottas Kiadó : Kozmosz Könyvek , Budapest Kiadás Éve : 1974 , 29.800 példány Nyelve : Magyar , életrajzok: Kuczka Péter , utószó: Andorka Rudolf , borító: Panner László Azonosító : ISBN 963 211 039 0 , ISSN 0324-5225 , IF 2046-e-7577 Típus : SciFi Oldalak száma : 356 oldal a borítóval ...
   800 Ft 0 4 nap 23 óra 29 perc
Eladó Magyarország 1956 (Bill Lomax) 1982 (8kép+tartalom) Magyarország 1956 (Bill Lomax) 1982 (8kép+tartalom)

Magyarország 1956 (Bill Lomax) 1982 Adalékok az Újabbkori Magyar Történelemhez sorozat 1.kötet külföldi kiadás szép megkímélt állapotú foltokat nem láttam kiadó : A Magyar Füzetek Kiadása , Párizs kiadás Éve : 1982 , bővített magyar nyelvű kiadás eredeti címe : Hungary 1956 (1976) nyelve : Magyar , fordította: Krassó György és Schöpflin Gyula (1981) azonosító : nincs neki típus : történelem oldalak száma : 14+246 oldal ...
   2.000 Ft 0 4 nap 23 óra 31 perc
Eladó 1956 (Gyurkó László) 1987 (Ver.2) 8kép+tartalom 1956 (Gyurkó László) 1987 (Ver.2) 8kép+tartalom

1956 (Gyurkó László) 1987 (Ver.2) előtanulmány és oknyomozás szép megkímélt állapotú belül foltokat nem láttam, kívül a gerinc enyhén foltos kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1987 nyelve : Magyar azonosító : ISBN 963 14 1136 2 , MA 5301 , kiadványszám 8335 típus : történelem oldalak száma : 484 oldal a borítóval együtt mérete : 18 x 11 x 2 cm és 324gramm készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen ...
   800 Ft 0 4 nap 23 óra 33 perc
Eladó Negyvennégy Augusztusában (Vlagyimir Bogomolov) 1978 (10kép+tartalom) Negyvennégy Augusztusában (Vlagyimir Bogomolov) 1978 (10kép+tartalom)

Negyvennégy Augusztusában (Vlagyimir Bogomolov) 1978 kemény borítós jó állapotú belül szép foltmentes kívül a borító élei és a díszborító sérült, lapélek enyhén foltosak, könyvtári volt kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest kiadás Éve : 1978 , 2.kiadás , 33.000 példány eredeti címe : V avguste sorok cetvertogo (1975) nyelve : Magyar , fordította: Fazekas István (1976) azonosító : ISBN 963 07 0950 3 típus : regény oldalak ...
   900 Ft 0 4 nap 23 óra 38 perc
Eladó Röviditalos Pohár (Ver3) Talpas Üveg 18cm Röviditalos Pohár (Ver3) Talpas Üveg 18cm

Röviditalos Pohár (Ver3) Talpas Üveg 18cm sérülést nem láttam nem egyenes a szára hanem enyhén görbe mérete 18 x 6 x 6 cm és 118gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/8TQEVic6zi minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   600 Ft 0 4 nap 23 óra 38 perc
Eladó Hétszínvirág 3. Munkafüzet (2013) + Feladatlapok Hétszínvirág 3. Munkafüzet (2013) + Feladatlapok

Hétszínvirág 3. Munkafüzet (2013) + Feladatlapok szerzők: Burai Lászlóné, Faragó Attiláné benne van a 16 oldalas melléklet: Feladatlapok a Szövegértés Felmérésére 3.osztály jó állapotú foltokat nem láttam, 26 lapon van grafitceruzás töltögetés, 4 lapon grafitceruzás jelölgetés borító levált a tűzésről, a melléklet szép újszerű folt és firkamentes kiadó : Apáczai Kiadó Kft. , Celldömölk kiadás éve : 2013 , 23.átdolgozott kiadás nyelve ...
   500 Ft 0 4 nap 23 óra 38 perc
Eladó A Gulag Szigetcsoport I-II. (Alekszander Szolzsenyicin) 1989 (12kép+ta A Gulag Szigetcsoport I-II. (Alekszander Szolzsenyicin) 1989 (12kép+ta

A Gulag Szigetcsoport I-II. (Alekszander Szolzsenyicin) 1989 1918-1956 fekete-fehér fényképekkel illusztrált szép állapotú, foltokat nem láttam az I.kötet kötése megnyílt kiadó : Új Idő Kft. kiadás Éve : 1989 nyelve : Magyar , fordította: Szente Imre azonosító : ISBN 963 02 6854 0 (összkiadás) , engedélyszám: 16 567 típus : dokumentumregény oldalak száma : 572+572 oldal a borítóval együtt mérete : 20.5 x 14.5 x 6 cm és ...
   1.200 Ft 0 4 nap 23 óra 39 perc
Eladó Az Élet Játéka (Eleanor H. Porter) 2006 (8kép+tartalom) Az Élet Játéka (Eleanor H. Porter) 2006 (8kép+tartalom)

Az Élet Játéka (Eleanor H. Porter) 2006 szép állapotú foltokat nem láttam kiadó : Szent Istán Társulat az Apostoli Szentszék Könyvkiadója , Budapest kiadás éve : 2006 eredeti címe : Pollyanna nyelve : Magyar , fordította: Forscher Irma , illusztrálta: Róna Emmy azonosító : ISBN 963 361 517 8 típus : regény oldalak száma : 196 oldal a borítóval együtt mérete : 20.5 x 13 x 1 cm és 226gramm készítette : Alföldi Nyomda ...
   2.500 Ft 0 4 nap 23 óra 52 perc
Eladó Logi M185 Rádiós Egér (Ver.1) hiányos, teszteletlen Logi M185 Rádiós Egér (Ver.1) hiányos, teszteletlen

Logi M185 Rádiós Egér (Ver.1) hiányos, teszteletlen teszteletlen hiányzik a jeladó (reciever) tartozéka szép állapotú, sérülést nem láttam elemet belerakva nem világít gombok és görgő nincs kikopva elemfolyás nincs, elemtartó fedél rendben zár személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha visz magával ami szükséges postán bevállalós mérete 10 x 6 x 4 cm és 48gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/IF6xhb1yOD minden külön fényképezve, ...
   500 Ft 0 4 nap 23 óra 53 perc
Eladó Logi M185 Rádiós Egér (Ver.2) hiányos, teszteletlen Logi M185 Rádiós Egér (Ver.2) hiányos, teszteletlen

Logi M185 Rádiós Egér (Ver.2) hiányos, teszteletlen teszteletlen hiányzik a jeladó (reciever) tartozéka szép állapotú, sérülést nem láttam elemet belerakva nem világít gombok és görgő nincs kikopva elemfolyás nincs, elemtartó fedél rendben zár személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha visz magával ami szükséges postán bevállalós mérete 10 x 6 x 4 cm és 48gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/q708vrFqdt minden külön fényképezve, ...
   500 Ft 0 5 nap  4 perc 30 mp
Eladó Logitech M185 Rádiós Egér (Ver.3) hiányos, teszteletlen Logitech M185 Rádiós Egér (Ver.3) hiányos, teszteletlen

Logitech M185 Rádiós Egér (Ver.3) hiányos, teszteletlen teszteletlen hiányzik a jeladó (reciever) tartozéka szép állapotú, sérülést nem láttam elemet belerakva nem világít gombok és görgő nincs kikopva elemfolyás nincs, elemtartó fedél rendben zár 1db normál méretű ceruzaelem való bele (AA , LR6) személyes átvétel esetén tesztelheti a kedves vevő ha visz magával ami szükséges postán bevállalós mérete 10 x 6 x 4 cm és 52gramm 3db képet töltöttem ...
   500 Ft 0 5 nap 17 perc 30 mp
Eladó A Vadon Érverése (Hans Schomburgk) 1961 (8kép+tartalom) A Vadon Érverése (Hans Schomburgk) 1961 (8kép+tartalom)

A Vadon Érverése (Hans Schomburgk) 1961 12 oldal fekete-fehér képmelléklettel és illusztrált rajzokkal Világjárók sorozat 4.kötet nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét díszborító nincs, kívül a lapélek és a gerinc foltos, kötés megtört, több lap alja enyhén sérült sok lap széle halványan foltos de a szövegben nem láttam foltokat kiadó : Gondolat Kiadó , Budapest kiadás éve : 1961 , 3.kiadás , 33.000 példány eredeti ...
   1.000 Ft 0 5 nap 32 perc 30 mp
Eladó Plüss (Ver.29) 8cm Plüss (Ver.29) 8cm

Plüss (Ver.29) 8cm viseltes de sérülést nem láttam címke olvashatatlan mérete kb. 8 x 6 x 5.5 cm és 18gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/iKJfwraiNP minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   50 Ft 0 5 nap 39 perc 30 mp
Eladó McDonald's Játék (Ver.15) Furby (2001) McDonald's Játék (Ver.15) Furby (2001)

McDonald's Játék (Ver.15) Furby (2001) jó állapotú sérülést nem láttam elem volt benne(2db AG10 gombelem), kimerül és kifolyt, kivettem, érintkezők oxidosak mérete kb. 10 x 8 x 7 cm és 58gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lD3XbnS7Qt minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 5 nap 56 perc 30 mp
Eladó Jó Házból Való Tanársegéd (Török Rezső) 1989 (8kép+tartalom) Jó Házból Való Tanársegéd (Török Rezső) 1989 (8kép+tartalom)

Jó Házból Való Tanársegéd (Török Rezső) 1989 kemény borítós hasonmás kiadás jó állapotú de nem hibátlan több lap széle halványan foltos de a szövegben nem láttam foltokat, kötés megtört díszborító nincs, borító gerince sérült-javított kiadó : Kultursped Kft. , Budapest kiadás éve : 1989 (1939-es hasonmás kiadás) nyelve : Magyar azonosító : nincs neki típus : regény oldalak száma : 392 oldal a borítóval együtt mérete ...
   800 Ft 0 5 nap  1 óra  2 perc
Eladó Karácsonyfa Talp (Ver.1) Alu (kb.1990) Karácsonyfa Talp (Ver.1) Alu (kb.1990)

Karácsonyfa Talp (Ver.1) Alu (kb.1990) rendben használható sérülést nem láttam jelzés nincs rajta mérete összeszerelve 30 x 25 x 11.5 cm , felső csőátmérő belül 3.4 cm és 420gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Zd6myeUHzh minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 5 nap  1 óra 11 perc
Eladó Samsung (TS-H552) 2005 DVD Drive (IDE) teszteletlen Samsung (TS-H552) 2005 DVD Drive (IDE) teszteletlen

Samsung (TS-H552) 2005 DVD Drive (IDE) teszteletlen teszteletlen ezért bevállalós sérülést nem láttam alul és hátul oxidos mérete 18.5 x 14.5 x 4 cm és 748gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/WtRCebZO8D minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészkre nincs garancia és kártalanítás
   800 Ft 0 5 nap  1 óra 24 perc
Eladó Hálózati Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen) Hálózati Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen)

Hálózati Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós teljes hossza 164cm és 73gramm mást nem méricskélek 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/1ECG34T5yf minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 5 nap  1 óra 55 perc
Eladó Sörnyitó (Ver.2) Theodora (kb.1992) Sörnyitó (Ver.2) Theodora (kb.1992)

Sörnyitó (Ver.2) Theodora (kb.1992) jó állapotú sérülést nem láttam mérete 9.5 x 4 x 1 cm és 19gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/06ylzVIg6x minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 5 nap  2 óra 11 perc
Eladó Magnókazetta (Ver.107) TDK FE 60 (teszteletlen) Magnókazetta (Ver.107) TDK FE 60 (teszteletlen)

Magnókazetta (Ver.107) TDK FE 60 (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós szallag épnek néz ki tok TDK füstszínű lekerekített élű mérete 11 x 7 x 1.5 cm és 59gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/pomB1z2qul minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kazettákra nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 5 nap  2 óra 24 perc
Eladó Karácsonyi Dísztárgy (Ver.1) elemes (teszteletlen) Karácsonyi Dísztárgy (Ver.1) elemes (teszteletlen)

Karácsonyi Dísztárgy (Ver.1) elemes (teszteletlen) szép állapotú sérülést és elemfolyást nem láttam elem nem volt benne, 4.5V így 3db gombelem való bele méretét és típusát nem tudom mérete 12.5 x 7 x 4 cm és 56gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7rFbvdtslV minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 5 nap  2 óra 42 perc
Eladó USB Kábel (Ver.4) 1m (teszteletlen) USB Kábel (Ver.4) 1m (teszteletlen)

USB Kábel (Ver.4) 1m (teszteletlen) USB dugó / USB dugó teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 104cm és 42gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Q3aj4OnnqV minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 5 nap  2 óra 54 perc
Eladó Jack Átalakító (Ver.3) teszteletlen Jack Átalakító (Ver.3) teszteletlen

Jack Átalakító (Ver.3) teszteletlen aljzat 3.5 jack / 6.3 jack dugó de tolómérő híján nem garantált teszteletlen sérülést nem láttam hossza 6 cm és 11gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/y3NiUeeKmB minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   300 Ft 0 5 nap  2 óra 55 perc
Eladó A Sziget I-II. (Robert Merle) 1975 (VR6) regény (12kép+tartalom) A Sziget I-II. (Robert Merle) 1975 (VR6) regény (12kép+tartalom)

A Sziget I-II. (Robert Merle) 1975 (VR6) A Világirodalom Remekei 6.sorozat kemény borítós szép megkímélt állapotú kívül a lapélek enyhén foltosak Kiadó : Európa Könyvkiadó Kiadás Éve : 1975 , 3.kiadás , 138.100 példány Eredeti címe : L'Ile (1962) Nyelve : Magyar , fordította: Justus Pál (1965) , utószó: Dániel Anna Azonosító : ISBN 963 07 0293 2 (I.) , ISBN 963 07 0301 7 (II.) , ISBN 963 07 0309 2 (I-II.) Típus : regény Oldalak ...
   1.500 Ft 0 5 nap  3 óra  8 perc
Eladó Hálózati Táp 7.5V 1500mA 11.25VA (D-Link) sérült (tesztelve) Hálózati Táp 7.5V 1500mA 11.25VA (D-Link) sérült (tesztelve)

Hálózati Táp 7.5V 1500mA 11.25VA (D-Link) sérült (tesztelve) AM-0751500V kábel nagyrésze hiányzik megblankoltam műszerrel bemérve üresen 11.14V más sérülést nem láttam mérete kb. 8.5 x 5.5 x 8.5 cm és 463gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/B1qeB4vhEO minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 5 nap  3 óra 10 perc
Eladó LG 49LX761H típusú 2016-os TV (bontott) Szalagkábel Ver.2 LG 49LX761H típusú 2016-os TV (bontott) Szalagkábel Ver.2

LG 49LX761H típusú 2016-os TV (bontott) Szalagkábel Ver.2 egy törött képernyőjű de rendben működő 2016-os 49LX761H típusú TV-ből lett bontva (lásd az egyik képen) hossza kb. 49 cm mást nem méricskélek 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/r9OulQ44fR minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 5 nap  3 óra 10 perc
Eladó Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.3 (1m) tesztelve Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.3 (1m) tesztelve

Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.3 (1m) tesztelve rendben töltötte a tesztkészüléket sérülést nem láttam teljes hossza 101cm és 21gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/pK9GtRHHJv minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   450 Ft 0 5 nap  3 óra 17 perc
Eladó Nyakpántos Toll (Ver.4) Duracell Nyakpántos Toll (Ver.4) Duracell

Nyakpántos Toll (Ver.4) Duracell jó állapotú tollbetét nem fog mérete csukva 9 x 2 x 2 cm és 19gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/RrPYh7IOVm minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   200 Ft 0 5 nap  3 óra 29 perc
Eladó Hálózati Táp 12V 250mA (S005IV1200025-TPR) tesztelve Hálózati Táp 12V 250mA (S005IV1200025-TPR) tesztelve

Hálózati Táp 12V 250mA (S005IV1200025-TPR) tesztelve műszerrel bemérve üresen 13.4V sérülést nem láttam trafóház mérete kb. 5.5 x 3.5 x 6 cm , kábelhossz 181cm és 67gramm dugó méretét nem tudom 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/aSObDOq34W minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 5 nap  3 óra 32 perc
Eladó Panasonic Hálózati Táp 6.5V 500mA (PQLV207CE) Ver.1 (tesztelve) Panasonic Hálózati Táp 6.5V 500mA (PQLV207CE) Ver.1 (tesztelve)

Panasonic Hálózati Táp 6.5V 500mA (PQLV207CE) Ver.1 (tesztelve) műszerrel bemérve üresen 11.41V sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán nem trafóház mérete 7 x 5 x 8 cm , kábelhossz 183cm és 244gramm dugó méretét nem tudom 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/gyFiykiHb2 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.000 Ft 0 5 nap  3 óra 47 perc