Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 13.
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Befejezés dátuma
12. Elefántcsont Krisztus Kora: 1917. január. 28. (103 év). IGAZOLÁSSA
RÉGI ÁR: 1620000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 540000 Ft
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET ... |
540.000 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 15 perc (2026.01.15. 07:42) |
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es a
RÉGI ÁR: 238998 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es aranyozott keretben az 1910-es évekből.
Értékét ezen fenséges és/vagy különleges antik műtárgynak: vitathatatlan különlegessége, ritkasága, jó állapota, aprólékos kidolgozottsága, ... |
79.855 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 17 perc (2026.01.15. 07:44) |
16.) Antik,ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!),
RÉGI ÁR: 711999 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 359000 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
16.) Antik, ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!), 35 cm-es feszület, impozáns méretek, nagyon, nagyon aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! Hibátlan állapotban! Lélegzet elállító antik alkotás!
Eredeti ... |
359.000 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 20 perc (2026.01.15. 07:47) |
38.. Antik ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 16 cm, 34 cm-es aranyozott fesz
RÉGI ÁR: 598100 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 199366 Ft.
199.366 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 23 perc (2026.01.15. 07:50) |
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas fesz
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! 1780.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket ... |
113.333 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 24 perc (2026.01.15. 07:51) |
24.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 10 cm, 29 cm-es aranyozott talpas fes
Értékálló, elegáns, szemet (szívet) gyönyörködtető, antik, eredeti - restaurált - műtárgy. Minden nappali, iroda, hálószoba, szálloda, templom, kegyhely, meghatározó ékessége lehet, rendkívül kedvezményes áron!
Eredeti csont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), ... |
80.000 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 25 perc (2026.01.15. 07:52) |
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel faragott feszület, kereszt, korpusz. aprólékos, hibátlan művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, ... |
413.333 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 27 perc (2026.01.15. 07:54) |
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozá
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz, egyedi, művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető ... |
299.400 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 29 perc (2026.01.15. 07:56) |
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns m
RÉGI ÁR: 679000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 326000 Ft.
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns méretek,
326.000 Ft |
0 |
1 nap 16 óra 31 perc (2026.01.15. 07:58) |
Eredeti ANTIK, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből! Hibátlan álap
Eredeti ANTIK, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből! Hibátlan álapotban! 20 cm!
Eredeti Antik, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből, Afrikából (Kenyából)! Hibátlan álapotban! 20 cm!
Abszolult jó befektetésű, EXTRAVAGÁNS, párját ritkítóan érdekes és feltűnően gyönyörű Elefántcsont ... |
344.000 Ft |
0 |
2 nap 14 óra 1 perc (2026.01.16. 05:28) |
Eredeti ANTIK, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből! Hibátlan álapotban! 27 cm!
Eredeti Antik, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből, Afrikából (Kenyából)! Hibátlan álapotban! 27 cm!
414.000 Ft |
0 |
2 nap 14 óra 3 perc (2026.01.16. 05:30) |
Eredeti ANTIK, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből! Hibátlan álapotban! 34 cm!
Eredeti Antik, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből, Afrikából (Kenyából)! Hibátlan álapotban! 34 cm!
514.000 Ft |
0 |
2 nap 14 óra 5 perc (2026.01.16. 05:32) |
Eredeti ANTIK, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből! Hibátlan álapotban! 42 cm!
Eredeti Antik, Elefántcsont Krokodil az 1800-as évekből, Afrikából (Kenyából)! Hibátlan álapotban! 42 cm!
Abszolult jó befektetésű, EXTRAVAGÁNS, párját ritkítóan érdekes és feltűnően gyönyörű Elefántcsont dísztárgy!
Régi ... |
819.000 Ft |
0 |
2 nap 14 óra 8 perc (2026.01.16. 05:35) |
8.) 1.82 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (
Jelen akciónk visszavonásig érvényes!
8.) 1.82 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
Az antik Elefántagyarak CITES kereskedelmi ... |
3.270.000 Ft |
0 |
2 nap 14 óra 9 perc (2026.01.16. 05:36) |
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin k
VISSZAVONÁSIG!
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin kristálygömb.
"Kapcsoloat a túlvilággal"
Tapasztalja meg Arthur király világának varázsát ezzel a remek - antik - Merlin kristálygömbbel .
A ... |
55.000.000 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 23 perc (2026.01.17. 11:50) |
Vadkacsák. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Műtermi áron! Művész hagyatékából! A művész által dedikált.
Kép mérete: 33 cm széles. 39 cm magas.
Eredeti Tiffany 3 Dimenziós fali kép a készítő Üvegművész hagyatékából! Rendkívüli akció keretében műtermi áron!
Tündöklően szép, megható, gyönyörűséges ... |
185.328 Ft |
0 |
8 nap 28 perc 39 mp (2026.01.21. 15:55) |
Óriás méretű, teljes mértékben élethű megjelenésű, 2 db. Plüss tigris,
Óriás méretű, teljes mértékben élethű megjelenésű, 2 db. Plüss tigris, (168 cm!). Újnak mondható, féláron! Hibátlan! Baráti áron eladó!
Külön-külön, ... |
65.985 Ft |
0 |
8 nap 30 perc 39 mp (2026.01.21. 15:57) |
Ismeretlen! Állkapocs a Balatonból. 1943-ból.(UFÓ?) (ALIEN?)
FIGYELEM! Az igazság itt olvasható!
FIGYELEM! A valóság itt olvasható (amint azt Mi, ismerhetjük!)!
Ismeretlen! "Állkapocs?" (vagy nem?) a Balatonból. 1943-ból. (Talán "UFO"?) ("ALIEN"?)
Az "állkapcsot?" 1943-ban találtuk (nagyszüleim találták) a Balatonban. E témában szakértők azt is elképzelhetőnek tartják, ... |
25.000.000 Ft |
0 |
8 nap 32 perc 39 mp (2026.01.21. 15:59) |
Antik Eredeti Restaurált 37 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus az: 1620
Kivételes ajánlat! CSAK VISSZAVONÁSIG!
Antik Eredeti Restaurált 42 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus az: 1620-1917. év.
Antik, Eredeti, Restaurált, 42 darab ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus, egyedülálló gyűjtemény az: 1620-1917. évekből!
Rendkívül ritka, GRANDIÓZUS ajánlat! Ez tényleg párját ritkítóan ... |
34.814.000 Ft |
0 |
8 nap 37 perc 39 mp (2026.01.21. 16:04) |
Pegazus. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 69 cm széles. 57 cm magas.
566.352 Ft |
0 |
9 nap 21 óra 41 perc (2026.01.23. 13:08) |
Kép mérete: 34.5 cm széles. 41 cm magas.
203.688 Ft |
0 |
9 nap 21 óra 43 perc (2026.01.23. 13:10) |
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű színjátszó Opállal.
Átmérő: 7-8 cm.
A karkőtő rendkívül mutatós, csillogós, színjátszó egyedi, értékes, kézi készítésű, bájos darab, felnőtt Női kézre való, állítható méretű.
Olcsón eladó, több darabot is ... |
19.655 Ft |
0 |
10 nap 2 óra 18 perc (2026.01.23. 17:45) |
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
4.930.000 Ft |
0 |
10 nap 2 óra 20 perc (2026.01.23. 17:47) |
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1940- es évek.
5.250.000 Ft |
0 |
10 nap 2 óra 22 perc (2026.01.23. 17:49) |
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1945-évek.
5.430.000 Ft |
0 |
10 nap 2 óra 24 perc (2026.01.23. 17:51) |
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.145- évek.
3.325.000 Ft |
0 |
10 nap 2 óra 26 perc (2026.01.23. 17:53) |
Mária...Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 47.5 cm széles. 58 cm magas.
396.720 Ft |
0 |
12 nap 17 perc 39 mp (2026.01.25. 15:44) |
Rózsacsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 46.5 cm széles. 47.5 cm magas.
Tündöklően szép, megható, ... |
318.060 Ft |
0 |
12 nap 19 perc 39 mp (2026.01.25. 15:46) |
Szentcsalád.. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 54.5 cm széles. 61 cm magas.
478.728 Ft |
0 |
12 nap 21 perc 39 mp (2026.01.25. 15:48) |
Kép mérete:53.5 cm széles. 45 cm magas.
346.688 Ft |
0 |
12 nap 23 perc 39 mp (2026.01.25. 15:50) |