Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 12.
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Árverés kezdete
11.) 1.75 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
Csere lehet!:
Jelen akciónk visszavonásig érvényes!
11.) 1.75 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1945-as évek.
Az antik ... |
3.150.000 Ft |
0 |
Mária...Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Műtermi áron! Művész hagyatékából! A művész által dedikált.
Kép mérete: 35 cm széles. 36 cm magas.
Eredeti Tiffany 3 Dimenziós fali kép a készítő Üvegművész hagyatékából! Rendkívüli akció keretében műtermi áron!
Tündöklően szép, megható, gyönyörűséges ... |
158.112 Ft |
0 |
Tengeri.. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 49 cm széles. 59.5 cm magas.
419.832 Ft |
0 |
10.) 1.995 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
10.) 1.995 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
Az antik Elefántagyarak CITES kereskedelmi ... |
3.500.000 Ft |
0 |
9.) 2.215 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (
9.) 2.215 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
3.980.000 Ft |
0 |
Rózsacsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 79 cm széles. 61 cm magas.
693.936 Ft |
0 |
14.) 2.065 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
14.) 2.065 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
3.680.000 Ft |
0 |
34.5 kg, 14 db. Elefántagyar gyűjtemény, elefántcsont, hivatalos (CERT
CSALÁDI OKOK MIATT:
FIGYELEM EMBEREK! FIGYELEM BEFEKTETŐK!
NE HAGYJA KI! Ezt a rövid ideig tartó, jelentős árengedményt! Ha mégis kihagyja, biztos, biztos bánni fogja, bánhatja!
Közös fiók 50-50%-ban, közös örökségünket (50-50%) árusítják ki itt.
Vásárlás: Előre utalás után: Postai csomagban vagy ... |
38.500.000 Ft |
0 |
51. Antik, ELFÁNTCSONT Jézus Krisztus (11 cm) , Korpusz 30 cm-es barok
51. Antik, ELFÁNTCSONT Jézus Krisztus (11 cm) , Korpusz 30 cm-es barokk aranyozott fa keretben!
Eredeti szervescsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS ... |
176.500 Ft |
0 |
32. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (16.5 cm), 45 cm impozáns feszü
32. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (16.5 cm), 45 cm impozáns feszület, kereszt, korpusz. Hibátlan állapotban! Lélegzet elállító antik alkotás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, ... |
400.000 Ft |
0 |
25.) Antik, CSONT őrlemény Jézus Krisztus (11 cm) 30 cm-es keményfa ke
25.) Antik, CSONT őrlemény Jézus Krisztus (11 cm) 30 cm-es keményfa kereszten, aprólékos, kereszt, korpusz keményfa kereszten.
Antik, csont őrlemény Jézus Krisztus Kora: ~1890-1892. (130 év).
Antik, csont őrlemény Jézus Krisztus méretei:
Magassága: 11 cm!
Szélessége: 9 cm!
vastagsága: 1.5 cm!
Minősége: Hibátlan, ... |
145.500 Ft |
0 |
5.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 6 cm, 27 cm-es talpas feszülete
5.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 6 cm, 27 cm-es talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető ... |
186.777 Ft |
0 |
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ Jézus Krisztus a kereszten, 35 cm-es ke
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ Jézus Krisztus a kereszten, 35 cm-es keményfa kereszttel, az 1910-es évekből.
Értékét ezen fenséges és/vagy különleges antik műtárgynak: vitathatatlan különlegessége, ritkasága, jó állapota, aprólékos kidolgozottsága, megjelenésének szépsége és előkelőnek mondható használhatósága ... |
66.333 Ft |
0 |
43. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus, Korpusz (12.2 cm), 36 cm-es ba
43. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus, Korpusz (12.2 cm), 36 cm-es barokk aranyozott fa keretben! impozáns méretek ,bíbor bársony háttérrel! Korához képest Hibátlan.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan ... |
199.333 Ft |
0 |
18.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 8.5 cm, 25 cm-es aranyozott talpas fe
Eredeti csont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET VAGY TÖBB!
18.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 8.5 cm, 25 ... |
67.333 Ft |
0 |
39. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (14 cm), Korpusz 45.5 cm-es ová
39. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (14 cm), Korpusz 45.5 cm-es ovális fa keretben, impozáns!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA ... |
463.333 Ft |
0 |
13.) Antik, ELRFÁNTCSONT Jézus Krisztus (8.7 cm), kereszt, Korpusz 25.
13.) Antik, ELRFÁNTCSONT Jézus Krisztus (8.7 cm), kereszt, Korpusz 25.5 cm-es ovális fa keretben! Impozáns méretek! Bíbor bársony háttérrel! Korához képest nagyon jó állapotban.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ... |
149.998 Ft |
0 |
2.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (19 cm, hatalmas méretek!), 35
2.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (19 cm, hatalmas méretek!), 35 cm-es
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS ... |
321.777 Ft |
0 |
35. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (9.5 cm), kereszt, Korpusz 18.5
35. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (9.5 cm), kereszt, Korpusz 18.5 cm-es ovális fa keretben!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS ... |
156.000 Ft |
0 |
19.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 9 cm, 26 cm-es aranyozott talpas fesz
19.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 9 cm, 26 cm-es aranyozott talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! 1780.
Eredeti csont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető ... |
98.333 Ft |
0 |
10.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (5 cm), kereszt, Korpusz 15 cm
10.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (5 cm), kereszt, Korpusz 15 cm-es ovális fa keretben! Impozánsan kis méretek! Bíbor bársony háttérrel! Korához képest Hibátlan. (A legkisebb méretű antik Krisztus!) rendkívül ritka.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi ... |
108.333 Ft |
0 |
14.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.8 cm), kereszt, Korpusz 34
14.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.8 cm), kereszt, Korpusz 34.5 cm-es barokk fa keretben! Impozáns méretek! bíbor bársony háttérrel! Korához képest Hibátlan.
341.000 Ft |
0 |
44. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 14 cm, 35, cm feszület, impozán
44. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 14 cm, 35, cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz
Eredeti szervescsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA ... |
799.400 Ft |
0 |
63. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (14 cm hatalmas méretek!) 30 cm
KÜLÖNLEGESSÉG! KÉREM OLVASSA VÉGIG! KÖSZÖNÖM.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ... |
293.777 Ft |
0 |
17. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 10.5 cm, 39 cm-es talpas feszül
Eredeti Elefáncsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET VAGY TÖBB!
KÜLÖNLEGESSÉG! KÉREM OLVASSA VÉGIG! ... |
277.000 Ft |
0 |
62. Antik, ELRFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11 cm, 36, cm feszület, impozán
62. Antik, ELRFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11 cm, 36, cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz
298.333 Ft |
0 |
Antik, ELEFÁNTCSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 22
Antik, ELEFÁNTCSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 22 cm-es aranyozott keretben az 1910-es évekből.
65.000 Ft |
0 |
20.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 9.5 cm, 25 cm-es aranyozott talpas fe
20.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 9.5 cm, 25 cm-es aranyozott talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! 1780.
Kora (csont Krisztus): ~1700-1702. (320 év).
Csont Krisztus méretei:
Magassága: 9.5 cm!
Minősége: Restaurált, rendkívül finom szerkezetű, tömör csont, aprólékos, mesteri, művészi ... |
77.000 Ft |
0 |
11.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (8.2 cm), kereszt, Korpusz 21.
11.) Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (8.2 cm), kereszt, Korpusz 21.5 cm-es ovális fa keretben! Impozánsan kis méretek! Bíbor bársony háttérrel! Korához képest Hibátlan.
149.850 Ft |
0 |
36. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (15.3 cm), 45 cm impozáns feszü
36. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (15.3 cm), 45 cm impozáns feszület, kereszt, korpusz. Hibátlan állapotban! Lélegzet elállító antik alkotás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, ... |
363.000 Ft |
0 |