Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 1.

Orion54kalman termékei: 13 találat

Eladó:Orion54kalman RSS     Mindenki termékét mutassa
Lap  1 /  1    13 db/oldal
Eladó Vadász kutya Vadász kutya

 Vadász kutya, pasztell- karton,jelezve jobbra lent,kb.1930 körűli,szép hibátlan állapotban, 35 x 25 cm.
23.000 Ft
   25.000 Ft
0  3 óra 46 perc
Eladó F. Sárossy Eta,tájképe F. Sárossy Eta,tájképe

 F. SÁROSSY ETA ,Ferenczy Valérné  1920-tól Nagybányán dolgozótt--27-ig,- jelentös kiállitásai voltak, ezen tájképe kb 30-50 évek között készúlhetett, kréta,-pasztell-kartón,38 x 48 cm ,szép,jó állapotban.
32.000 Ft
   35.000 Ft
0  4 óra 28 perc
Eladó Élesdy István-Téli városrész Élesdy István-Téli városrész

 Élesdy István - Téli városrész, olaj - vászon ,34 x 45 cm,jelezve jobbra lent.
45.000 Ft
0  6 óra 38 perc
Eladó  Fajansz Ónfedeles söröskúpa Fajansz Ónfedeles söröskúpa

Fajansz Ónfedeles sörös kúpa,német 1860 körül ,festett jelenettel. Ónfedél peremén irás,T.kruch. Alján jelzések, Gesetzlich - Geschutzt , valamint J. Reinemann ....1831-1881...-Műnchen,. Méretei, M-17.5 cm ,D- 12 cm talp D- 8 cm. Szép ritka darab.
68.000 Ft
   71.000 Ft
0 4 nap  5 óra 42 perc
Eladó Herendi talpas bonbonier Herendi talpas bonbonier

 Herendi talpas  bonbonier, viktória mintás,rózsás fogantyuval,dusan aranyozótt,szép hibátlan állapotba. Méretei -M-13.5 CM , d- 11.5 CM. KB. 1900-30 körűli.
26.000 Ft
   27.500 Ft
0 5 nap 53 perc 51 mp
Eladó Algirnő Algirnő

 Algirnő, olaj -  vászon jelezve jobbra lent John Bair M. 1884 - 1964 HIRES FESTŐ alkótása kb. 1920-30 körúli, szép,jó állapotban. Mérete, 48 x 42 cm.
70.000 Ft
   80.000 Ft
0 5 nap 19 óra 40 perc
Eladó Romantikus alkonyitáj Romantikus alkonyitáj

 R omantikus alkonyitáj, olaj-vászon, 31 x 40 cm,jelezve jobbra lent, W. Brűszma kb.  1880-1900 körűl, szép hibátlan állapotban.
32.000 Ft
   35.000 Ft
0 6 nap 20 óra 58 perc
Eladó Thomas  Symphony Royale 782 orgona Thomas Symphony Royale 782 orgona

 Thomas Symphony Royale 782 orgona, kifogástalan állapotban.Amerikai gyártmány az 1970 évekből.elektromos,mechanikus. Olyan mint egy butordarab. Méretei :  M : 108 cm , H : 135 cm , Szélessége a billentyúzetnél :67 cm ,lent a lábánál :52 cm. Várom az ajánlatót.
   150.000 Ft 0 11 nap  5 óra 36 perc
Eladó Fajansz mosdó kancsó  XVIII sz. Fajansz mosdó kancsó XVIII sz.

 Fajansz modó kancsó,festett napraforgós mintával,jelezve- R. D. Z.-  méretei, M-31 cm  SZ-27 cm , talp D- 12.5 cm ,szép hibátlan állapotban.
25.000 Ft
   28.000 Ft
0 19 nap  5 óra 42 perc
Eladó Horgász a tónál Horgász a tónál

 Horgász a tónál,olaj-vászon,kb. 1880 kórüli,jelezve jobra lent Loránt ,mérete 60 x 80 cm. hibátla jó állapotban, a kerete is.kvaliitásoa kép-
235.000 Ft
   250.000 Ft
0 19 nap  5 óra 43 perc
Eladó Szűrrealiata kompozició Szűrrealiata kompozició

Szűrrealista kompozició,olaj - vászon, 81 x 96 cm, jelzés nem látható, kb 30- 50 -es évekböl. szép,jó állapotban.
275.000 Ft
   300.000 Ft
0 19 nap  5 óra 44 perc
Eladó Herendi kaspó Herendi kaspó

 Herendi kaspó,zöld Apponyi mitás 1900-40 körúli, méretei, M-13 , D -14 talp D- 11 cm ,szép ,hibátlan állapotban.
31.000 Ft
   33.000 Ft
0 19 nap  5 óra 44 perc
Eladó Barokk gyertyatartó Barokk gyertyatartó

 Barokk gyertyatartó,öntött ón ezústözve,három ágú,egyik rózsája hiányzik,jelzett,francia, Maiiocel,egyébként,hibátlan szép állapotban. Méretei,M- 25.5 CM ,sz- 34 CM , Talpazatt ,-14 cm.
   38.000 Ft 0 19 nap  5 óra 45 perc
Lap  1 /  1    13 db/oldal