Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 21.
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Befejezés dátuma
12. Elefántcsont Krisztus Kora: 1917. január. 28. (103 év). IGAZOLÁSSA
RÉGI ÁR: 1620000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 540000 Ft
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET ... |
540.000 Ft |
0 |
12 óra 20 perc (2026.01.22. 07:42) |
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es a
RÉGI ÁR: 238998 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 28 cm-es aranyozott keretben az 1910-es évekből.
Értékét ezen fenséges és/vagy különleges antik műtárgynak: vitathatatlan különlegessége, ritkasága, jó állapota, aprólékos kidolgozottsága, ... |
79.855 Ft |
0 |
12 óra 22 perc (2026.01.22. 07:44) |
16.) Antik,ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!),
RÉGI ÁR: 711999 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 359000 Ft.
NAGYON OLCSÓN!
CSAK AMÍG A KÉSZLET TART!
16.) Antik, ELEFÁNT CSONT Jézus Krisztus (14 cm, hatalmas méretek!), 35 cm-es feszület, impozáns méretek, nagyon, nagyon aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! Hibátlan állapotban! Lélegzet elállító antik alkotás!
Eredeti ... |
359.000 Ft |
0 |
12 óra 25 perc (2026.01.22. 07:47) |
38.. Antik ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 16 cm, 34 cm-es aranyozott fesz
RÉGI ÁR: 598100 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 199366 Ft.
199.366 Ft |
0 |
12 óra 28 perc (2026.01.22. 07:50) |
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas fesz
6.) Antik, ELEFÁNTCSONT Krisztus 6 cm, 22 cm-es aranyozott talpas feszületen, impozáns, aprólékos, egyedi, művészi kidolgozás! 1780.
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket ... |
113.333 Ft |
0 |
12 óra 29 perc (2026.01.22. 07:51) |
24.) Antik, CSONT Jézus Krisztus 10 cm, 29 cm-es aranyozott talpas fes
Értékálló, elegáns, szemet (szívet) gyönyörködtető, antik, eredeti - restaurált - műtárgy. Minden nappali, iroda, hálószoba, szálloda, templom, kegyhely, meghatározó ékessége lehet, rendkívül kedvezményes áron!
Eredeti csont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), ... |
80.000 Ft |
0 |
12 óra 30 perc (2026.01.22. 07:52) |
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel
26. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 7 cm, 25 cm-es realista kézzel faragott feszület, kereszt, korpusz. aprólékos, hibátlan művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, ... |
413.333 Ft |
0 |
12 óra 32 perc (2026.01.22. 07:54) |
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozá
31. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 11.3 cm, 30 cm feszület, impozáns, aprólékos, kereszt, korpusz, egyedi, művészi kidolgozás!
Eredeti Elefántcsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető ... |
299.400 Ft |
0 |
12 óra 34 perc (2026.01.22. 07:56) |
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns m
RÉGI ÁR: 679000 Ft.
ÚJ ÁR CSAK: 326000 Ft.
15.) ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus (12.7 cm), 35 cm feszület, impozáns méretek,
326.000 Ft |
0 |
12 óra 36 perc (2026.01.22. 07:58) |
Pegazus. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Műtermi áron! Művész hagyatékából! A művész által dedikált.
Kép mérete: 69 cm széles. 57 cm magas.
Eredeti Tiffany 3 Dimenziós fali kép a készítő Üvegművész hagyatékából! Rendkívüli akció keretében műtermi áron!
Tündöklően szép, megható, gyönyörűséges ... |
566.352 Ft |
0 |
1 nap 17 óra 46 perc (2026.01.23. 13:08) |
Vadkacsák. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 34.5 cm széles. 41 cm magas.
203.688 Ft |
0 |
1 nap 17 óra 48 perc (2026.01.23. 13:10) |
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű
Egyedi kézi készítésű, 925 Ezüst Opál karkötő, karperec , nagy méretű színjátszó Opállal.
Átmérő: 7-8 cm.
A karkőtő rendkívül mutatós, csillogós, színjátszó egyedi, értékes, kézi készítésű, bájos darab, felnőtt Női kézre való, állítható méretű.
Olcsón eladó, több darabot is ... |
19.655 Ft |
0 |
1 nap 22 óra 23 perc (2026.01.23. 17:45) |
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
Jelen akciónk visszavonásig érvényes!
1. 2.726 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1800-as évek.
Az antik Elefántagyarak CITES kereskedelmi ... |
4.930.000 Ft |
0 |
1 nap 22 óra 25 perc (2026.01.23. 17:47) |
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
4.) 2.9 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1940- es évek.
5.250.000 Ft |
0 |
1 nap 22 óra 27 perc (2026.01.23. 17:49) |
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség
5.) 2.9845 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.1945-évek.
5.430.000 Ft |
0 |
1 nap 22 óra 29 perc (2026.01.23. 17:51) |
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (C
6.) 1.73 kg, 1 db. Elefántagyar (elefántcsont) hivatalos eredetiség (CERTIFICAAT / CERTIFICATE "Certificaat voor commerciéle activi teitem Kereskedelmi tevékenységre vonatkozó tanúsítvány") igazolással.145- évek.
3.325.000 Ft |
0 |
1 nap 22 óra 31 perc (2026.01.23. 17:53) |
Mária...Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 47.5 cm széles. 58 cm magas.
396.720 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 22 perc (2026.01.25. 15:44) |
Rózsacsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 46.5 cm széles. 47.5 cm magas.
Tündöklően szép, megható, ... |
318.060 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 24 perc (2026.01.25. 15:46) |
Szentcsalád.. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 54.5 cm széles. 61 cm magas.
478.728 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 26 perc (2026.01.25. 15:48) |
Kép mérete:53.5 cm széles. 45 cm magas.
346.688 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 28 perc (2026.01.25. 15:50) |
Virágcsokor. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 36.5 cm széles. 51.5 cm magas.
270.684 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 30 perc (2026.01.25. 15:52) |
Kép mérete: 42 cm széles. 52 cm magas.
434.496 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 32 perc (2026.01.25. 15:54) |
Kép mérete: 50 cm széles. 61 cm magas.
439.200 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 34 perc (2026.01.25. 15:56) |
Kép mérete: 38.5 cm széles. 44.4 cm magas.
246.708 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 37 perc (2026.01.25. 15:59) |
62 db. Eredeti 3D. 4D. Tiffany fali képek akció (akciós műtermi áron!)
60 db. Eredeti 3D. 4D. Tiffany fali képek akció (akciós műtermi áron!)
Örökségönket (Peák István és Peák Ádám) értékesítjük itt idős Pek István üvegművész (1930-2012) hagyatékából, hagyatékát.
A képek darabonként is (akciós árakon) megtalálhatóak és megvásárolhatók, feltöltött termékeim között megtalálhatók!
Világon (is!) egyedülálló 3D, 4D, Tiffany képek!
Akciós Műtermi áron! Művész hagyatékából!
A művész által dedikált. Szinte ... |
38.530.000 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 38 perc (2026.01.25. 16:00) |
Afrika. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 52 cm széles. 38.5 cm magas.
288.288 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 40 perc (2026.01.25. 16:02) |
Kép mérete: 30 cm széles. 32 cm magas.
138.240 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 42 perc (2026.01.25. 16:04) |
Kép mérete: 28.5 cm széles. 36 cm magas.
147.720 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 45 perc (2026.01.25. 16:07) |
Kép mérete: 38 cm széles. 44.5 cm magas.
243.504 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 47 perc (2026.01.25. 16:09) |
Hattyú. Eredeti 3D. Tiffany fali kép akció!
Kép mérete: 51 cm széles. 56.5 cm magas.
414.936 Ft |
0 |
3 nap 20 óra 48 perc (2026.01.25. 16:10) |