Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

Licit.hu Padam19 termékei: 2 találat

Eladó:Padam19 RSS     Mindenki termékét mutassa
Lap  1 /  1    2 db/oldal
Eladó Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin k Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin k

VISSZAVONÁSIG!  Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin kristálygömb. Örökségönket (Peák István és Peák Ádám) értékesítjük itt a Licit.hu-n, idős Pek István üvegművész (1930-2012) hagyatékából, hagyatékát. "Kapcsoloat a túlvilággal" Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin kristálygömb. Tapasztalja meg Arthur király világának varázsát ezzel a remek - antik - Merlin kristálygömbbel . A ...
   55.000.000 Ft 0 5 nap 19 óra  2 perc
(2026.01.17. 11:50)
Eladó 17. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 10.5 cm, 39 cm-es talpas feszül 17. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 10.5 cm, 39 cm-es talpas feszül

Örökségönket (Peák István és Peák Ádám) értékesítjük itt a Licit.hu-n, idős Pek István üvegművész (1930-2012) hagyatékából, hagyatékát. Eredeti Elefáncsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET VAGY TÖBB! KÜLÖNLEGESSÉG! KÉREM OLVASSA VÉGIG! ...
   277.000 Ft 0 28 nap 11 óra 35 perc
(2026.02.09. 04:23)
Lap  1 /  1    2 db/oldal