Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 11.
Lap 1 / 1 2 db/oldal
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Befejezés dátuma
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin k
VISSZAVONÁSIG!
Antik. Arthur király világának varázslata ez a remek, eredeti Merlin kristálygömb.
"Kapcsoloat a túlvilággal"
Tapasztalja meg Arthur király világának varázsát ezzel a remek - antik - Merlin kristálygömbbel .
A ... |
55.000.000 Ft |
0 |
5 nap 19 óra 2 perc (2026.01.17. 11:50) |
17. Antik, ELEFÁNTCSONT Jézus Krisztus 10.5 cm, 39 cm-es talpas feszül
Eredeti Elefáncsont, minden - legapróbb - részleteiben is RESTAURÁLT, kiváló álapotú, egyedi (kézzel faragott), antik műtárgy! Párját ritkítóan tökéletes, szemet, lelket gyönyörködtető alkotás! ÉLETTARTALMA - ERŐSZAKOS SÉRÜLÉS NLKÜL - ELÉRHETI AZ: 2000 ÉVET VAGY TÖBB!
KÜLÖNLEGESSÉG! KÉREM OLVASSA VÉGIG! ... |
277.000 Ft |
0 |
28 nap 11 óra 35 perc (2026.02.09. 04:23) |
Lap 1 / 1 2 db/oldal