Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

Licit.hu Zozozozo termékei: 1152 találat

Lap  1 /  39    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám:
Eladó Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.23 (Canon) 120cm (tesztelve) Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.23 (Canon) 120cm (tesztelve)

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.23 (Canon) 120cm (tesztelve) gyári Canon tartozék rendben töltötte a tesztkészüléket sérülést nem láttam teljes hossza 127cm és 38gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BHBvqCfhAH minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 30 perc 47 mp
Eladó Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik) Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik)

Fülhallgató (Ver.11) Noname (rendben működik) dugó 3.5 jack rendben működik szép állapotú sérülést nem láttam nem néz ki használtnak csomagkész mérete kb. 12 x 5 x 2 cm , teljes hossza 97cm és 11gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kI8AzFE7Jz minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   600 Ft 0 57 perc 47 mp
Eladó Panasonic RQ-P33 Walkman (1994) hibás, hiányos Panasonic RQ-P33 Walkman (1994) hibás, hiányos

Panasonic RQ-P33 Walkman (1994) hibás, hiányos net szerint 1994-es a típus nem működik mechanika csak kézzel rásegítve ugrik vissza a stop gombot benyomva csavarok rozsdásak, burkolat festékes és kopottas de komoly sérülést nem láttam elemtartó fedél hiányzik elemfolyást nem láttam kazettarészben rozsda nyomok vannak a motor tetején is kapcsolók nincsenek beállva és a potméter se ajtó rendben záródik és erős a rugója 2db normál méretű ceruzaelem való ...
   1.500 Ft 0  1 óra 40 perc
Eladó Hálózati Táp Amigo 9V 1000mA 9VA (AM-0901000V) tesztelve Hálózati Táp Amigo 9V 1000mA 9VA (AM-0901000V) tesztelve

Hálózati Táp Amigo 9V 1000mA 9VA (AM-0901000V) tesztelve műszerrel bemérve üresen 12.68V trafóház oldalt sérült berepedt más sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán nem trafóház mérete 8.5 x 5.5 x 8.5 cm , kábelhossz 183cm és 445gramm dugó méretét nem tudom 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Zf1bVdFvbj minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes ...
   1.500 Ft 0  2 óra 33 perc
Eladó Távirányító (Ver.4) rendben működik Távirányító (Ver.4) rendben működik

Távirányító (Ver.4) rendben működik rendben működik sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán nem 1db CR2025 gombelemmel üzemel (elem nincs benne) mérete 8.5 x 4 x 0.5 cm és 14gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/0MOPIihqcS minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0  3 óra 35 perc
Eladó Philips Akkus Borotva (NL-9206 QP2530) OneBlade (teszteletlen) Philips Akkus Borotva (NL-9206 QP2530) OneBlade (teszteletlen)

Philips Akkus Borotva (NL-9206 QP2530) OneBlade (teszteletlen) teszteletlen ezért bevállalós hálózati kábel nincs se kiegészítők sérülést nem láttam mérete 14.5 x 2.5 x 2.5 cm és 93gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/D97zAGvu7p minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0  4 óra 34 perc
Eladó Varta Elemlámpa (Ver.3) kb.1992 (teszteletlen) Varta Elemlámpa (Ver.3) kb.1992 (teszteletlen)

Varta Elemlámpa (Ver.3) kb.1992 (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) mérete 15.5 x 4.5 x 4.5 cm és 74gramm mást nem méricskélek 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/N7NfbFgMXX minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen lámpára nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0  4 óra 49 perc
Eladó Precise Lépészámoló Computer (kb.1988) rendben működik Precise Lépészámoló Computer (kb.1988) rendben működik

Precise Lépészámoló Computer (kb.1988) rendben működik rendben működik sok funkciós kinyitva lehet állítgatni lépés, futás, méter, láb, lépéshossz, stb ... 1db LR44 gombelemmel üzemel (elem nélkül) mérete 6 x 5.5 x 3 cm és 60gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/AtBTPRqHBE minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   5.000 Ft 0  7 óra  0 perc
Eladó Hálózati Kábel (Ver.3) 1m (teszteletlen) Hálózati Kábel (Ver.3) 1m (teszteletlen)

Hálózati Kábel (Ver.3) 1m (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós teljes hossza kb. 101cm és 124gramm mást nem méricskélek 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lNK6h7cHTl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   1.000 Ft 0  7 óra 12 perc
Eladó Tectron CT-298 Rádió (kb.1998) sérült, hiányos Tectron CT-298 Rádió (kb.1998) sérült, hiányos

Tectron CT-298 Rádió (kb.1998) sérült, hiányos sérült a burkolat hátul felül antenna hiányzik működik, még antenna nélkül is talált FM adásokat hang recseg és iszonyat hangos még minimun hangerőn is elemfolyás nincs, elemtartó fedél jól zár más sérülést nem láttam mérete 15.5 x 8 x 3.5 cm és 203gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/AbZQVMELJK minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak ...
   800 Ft 0  7 óra 55 perc
Eladó GamePad (Ver.1) sérült, teszteletlen GamePad (Ver.1) sérült, teszteletlen

GamePad (Ver.1) sérült, teszteletlen teszteletlen kábele hiányzik máshol nem láttam sérülést gombok érzetre jók mérete 15 x 9 x 4 cm és 65gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/kdx0a482CX minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0  8 óra 58 perc
Eladó Hálózati Kábel (Ver.7) 2m (teszteletlen) Hálózati Kábel (Ver.7) 2m (teszteletlen)

Hálózati Kábel (Ver.7) 2m (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós teljes hossza kb. 208cm és 92gramm mást nem méricskélek 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZHN70SYCMa minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0  9 óra 55 perc
Eladó Szenzor (Ver.1) 2m (teszteletlen) Szenzor (Ver.1) 2m (teszteletlen)

Szenzor (Ver.1) 2m (teszteletlen) teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós teljes hossza kb. 203cm és 30gramm mást nem méricskélek 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BDLzrMhkty minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   800 Ft 0 10 óra  9 perc
Eladó Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.12 (80cm) teszteletlen Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.12 (80cm) teszteletlen

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.12 (80cm) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 82cm és 33gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UIfNMn4TFy minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 12 óra 35 perc
Eladó PC Tápkábel Amcsi Dugóval (Ver.6) 150cm (teszteletlen) PC Tápkábel Amcsi Dugóval (Ver.6) 150cm (teszteletlen)

PC Tápkábel Amcsi Dugóval (Ver.6) 150cm (teszteletlen) amcsi vagy Angol dugóval teszteletlen sérülést nem láttam nem tűnik használtnak teljes hossza 151cm és 211gramm mást nem méricskélek 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/djlaYBJqj8 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 13 óra  2 perc
Eladó SEG Video Táv (kb.1988) sérült, hiányos, teszteletlen SEG Video Táv (kb.1988) sérült, hiányos, teszteletlen

SEG Video Táv (kb.1988) sérült, hiányos, teszteletlen teszteletlen hiányoznak az elemek érintkezői az egyik oldalról a másikon pedig oxidosak, elemek kifolytak elemtartó fedél hiányzik 2db kis ceruza elemmel üzemel (LR03,AAA) 18 x 6 x 1.5 cm és 85gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/EppLdHBprk minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen távokra nincs utólag kártalanítás
   400 Ft 0 15 óra  7 perc
Eladó Hálózati Töltő USB-s (NoName) 5.0V 800mA (rendben működik) Hálózati Töltő USB-s (NoName) 5.0V 800mA (rendben működik)

Hálózati Töltő USB-s (NoName) 5.0V 800mA (rendben működik) rendben működik sérülést nem láttam mérete 6 x 7.5 x 2.5 cm és 40gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Jca30llRNq minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  3 perc 47 mp
Eladó Hálózati Töltő USB-s 5.0V 1000mA (SDL-M28) rendben működik Hálózati Töltő USB-s 5.0V 1000mA (SDL-M28) rendben működik

Hálózati Töltő USB-s 5.0V 1000mA (SDL-M28) rendben működik rendben működik sérülést nem láttam mérete 6 x 8 x 2.5 cm és 35gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Q4oMj9h1mf minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  5 perc 47 mp
Eladó Samsung DVD-HR753 Rögzítós Lejátszó (2007) hiányos, teszteletlen Samsung DVD-HR753 Rögzítós Lejátszó (2007) hiányos, teszteletlen

Samsung DVD-HR753 Rögzítós Lejátszó (2007) hiányos, teszteletlen DVD-R / DVD-RW / DVD-RAM / (HDD) / TV-tuner Scart / RCA / HDMI / SVHS / RGB / Optikai hang működik HDMI kábellel TV-re volt rákötve (lásd a képek közt) minden más módon teszteletlen menü magyar távírányító nincs hozzá nincs benne HDD (PATA tápos IDE-es való bele) 2007-es gyártású sérülést és oxidot nem láttam mérete 43 x 31 x 5.5 cm és 3496gramm mást nem méricskélek 10db képet töltöttem ...
   2.500 Ft 0 1 nap 26 perc 47 mp
Eladó DIN Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen) DIN Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen)

DIN Kábel (Ver.12) 160cm (teszteletlen) teszteletlen komoly sérülést nem láttam teljes hossza 161cm és 71gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/H8qJqI0o0Z minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 1 nap  1 óra  6 perc
Eladó Hálózati Táp Zodiac (SA41-119) 9V 450mA (rendben működik) Hálózati Táp Zodiac (SA41-119) 9V 450mA (rendben működik)

Hálózati Táp Zodiac (SA41-119) 9V 450mA (rendben működik) rendben működik komoly sérülést nem láttam de nem megkímélt kábel hossza 195cm dugó méretét nem tudom 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/vuSZm44mC7 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 1 nap  1 óra 16 perc
Eladó Grundig GDP-2550 DVD Lejátszó (működik, hiányos, átépített, sérült) Grundig GDP-2550 DVD Lejátszó (működik, hiányos, átépített, sérült)

Grundig GDP-2550 DVD Lejátszó (működik, hiányos, átépített, sérült) működik scart kábellel TV-re volt rákötve (lásd a képek közt) gyári DVD ok, gyári VCD ok, gyári audio CD no disc-et írt kép szép, hang jó, menü csak távval hívható ki így nem tudom milyen nyelvű belül az optikai meghajtó tetejét módosították típusidegen alkatrésszel így nem megy rá a burkolat teteje viszont rendben működik sérült a kijelző feletti plexi de a kijelző nem nincs ...
   1.000 Ft 0 1 nap  1 óra 34 perc
Eladó Akkus Elemlámpa (JDTT-318) kb.1990 (hiányos) Akkus Elemlámpa (JDTT-318) kb.1990 (hiányos)

Akkus Elemlámpa (JDTT-318) kb.1990 (hiányos) Jindatianteng , típus: JDTT-318 , AC220V DC4V töltő nincs, teszteletlen hőmérő csak dísz, lámpa teteje lehajtható, alatta egy kitolható másik lámpa, kapcsolója 3-állású anyaga műanyag, színe halvány szürke vagy szürkés fehér, mérete 18.5 x 5.5cm 11db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/vGErbR6l33 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre ...
   800 Ft 0 1 nap  2 óra 28 perc
Eladó Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve

Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve Somogyi Electrinic dugó és kábel nagy része hiányzik rá tudtam mérni üresen 12V-ra állítva 7.68V-ot adott le piros LED világít hálózati dugóvilla görbe volt, kiegyenesítettem és nincs rajta sérülés burkolaton sincs sérülés mérete 7.5 x 4 x 7 cm és 82gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7Hg5waMfZD minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás ...
   350 Ft 0 1 nap  3 óra 59 perc
Eladó ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik

ICS ET-211 Rádiós Óra (kb.1981) hibásan működik működik de gombokra nem reagál hangot nem ad így nem tudom talál-e rádióadást oldalsó kapcsoló beállt és nem mozdítható felső kapcsoló, a gombok és a tekerők érzetre jók burkolat kopottas de komoly sérülést nem láttam kábel több helyen sérült mérete 16 x 10.5 x 5 cm és 549gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/6Vyyx1mewr minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes ...
   2.500 Ft 0 1 nap  4 óra 46 perc
Eladó Aiwa HS-PS152 Walkman (hibásan működik) hiányos Aiwa HS-PS152 Walkman (hibásan működik) hiányos

Aiwa HS-PS152 Walkman (hibásan működik) hiányos motor csak kézzel rásegítve indul meg és egyből meg is áll mintha szorulna kazettával nincs tesztelve övtartó hiányzik viseltes 2db normál méretű ceruza elemmel üzemel (LR6 , AA) mérete 11.5 x 9 x 3.5 cm és 115gramm 9db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9Eq8iL7QEr minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibásan működő készülékre nincs utólag kártalanítás
   3.500 Ft 0 1 nap  8 óra 33 perc
Eladó Fülhallgató (Ver.4) Noname (hiányos) rendben működik Fülhallgató (Ver.4) Noname (hiányos) rendben működik

Fülhallgató (Ver.4) Noname (hiányos) rendben működik PC-vel tesztelve rendben működött hiányoznak a szilikon kupakok dugó 3.5 jack teljes hossza 130 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/BNQt1jcOT7 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 1 nap  8 óra 35 perc
Eladó STEC Számológép (hibás, hiányos) STEC Számológép (hibás, hiányos)

STEC Számológép (hibás, hiányos) nem kapcsol be elemtartó fedél hiányzik elemek kifolytak LCD épnek néz ki mérete 11 x 6.5 x 2 cm és 45gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/GGSQyN0hvA minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibás készülékre nincs kártalanítás
   200 Ft 0 1 nap  8 óra 37 perc
Eladó Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.9 (80cm) tesztelve Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.9 (80cm) tesztelve

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver.9 (80cm) tesztelve rendben töltötte a tesztkészüléket egy zsebrádiót sérülést nem láttam teljes hossza 80cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9tnTT1iVc0 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   300 Ft 0 1 nap  8 óra 39 perc
Eladó Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.1 (34cm) tesztelve Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.1 (34cm) tesztelve

Micro USB Töltőkábel USB-s Ver.1 (34cm) rendben töltötte a tesztkészüléket sérülést nem láttam teljes hossza 34cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/rLE4lfQnTv minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   300 Ft 0 1 nap  8 óra 43 perc