Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

Licit.hu Zozozozo termékei: 6 találat

Az összes terméket mutassa|Ruházat, divat>>Férfi

Lap  1 /  1    6 db/oldal
Eladó Férfi Kézi Autóstáska Mobiltartós Fekete (kb.1998) Férfi Kézi Autóstáska Mobiltartós Fekete (kb.1998)

Férfi Kézi Autóstáska Mobiltartós Fekete (kb.1998) bőr vagy műbőr nem jöttem rá talán olasz de címke nincs benne hátul bunkofon tartóval kb. nokia 6110, ericsson 628, stb... cipzárok jók rendben használható, komoly sérülést nem láttam de nem megkímélt gyűjtők korábbi kérésére nincs letakarítva, kissé koszos de tisztítható főleg csak por mérete kb. 27 x 15 x 5 cm és 205gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/WFhVuas4Qa minden külön fényképezve, ...
   2.000 Ft 0 4 nap  4 óra 56 perc
Eladó Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz) Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz)

Férfi Bőr Kézi Táska kb.1988 (talán Olasz) komoly hibát nem láttam rendben használható cipzárak és patentek is jók mérete 21 x 14 x 4 cm és 185gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Y0D1TXlFGG minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.000 Ft 0 5 nap 13 óra 52 perc
Eladó Autószerelő Kezeslábas Munkaruha (mérete ismeretlen) Autószerelő Kezeslábas Munkaruha (mérete ismeretlen)

Autószerelő Kezeslábas Munkaruha (mérete ismeretlen) masszív és jó állapotú sérülést nem láttam, cipzár jó a kézvégek gumis részén van pár hibája a legvégén anyaga kender vagy lenvászonnak tűnik címkéje lekopott így a méretét nem tudom de lemértem kiterítve : teljes megassága 165 cm , teljes szélessége 162 cm kitárt karokkal vállnál 69 cm , deréknél 53 cm , térdnél 28 cm csomagkész mérete kb. 30 x 20 x 10 cm és 830gramm 5db képet töltöttem ...
   5.000 Ft 0 9 nap 18 óra 42 perc
Eladó Férfi Bőr Kézi Táska (Ver.3) fekete (1 cipzár hibás) Férfi Bőr Kézi Táska (Ver.3) fekete (1 cipzár hibás)

Férfi Bőr Kézi Táska (Ver.3) fekete (1 cipzár hibás) elöl három, hátul két cpzáras rekesze van felül cipzárral nyitható és belül két rekeszes mobiltartó tépőzáras valódi bőr elején a felső cipzár hibás lásd az egyik képen máshol nem láttam hibát a hátuljáról készült képen csak por volt a mobiltartón mérete kb. 25 x 16 x 3 cm és 196gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/sVLbV0bfAl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken ...
   800 Ft 0 12 nap 17 óra 49 perc
Eladó Övcsatt (Ver.1) újszerű Övcsatt (Ver.1) újszerű

Övcsatt (Ver.1) újszerű csak olyan övekhez használható amiken fogazás van belül szép újszerű állapotú sérülést nem láttam rendben használható mágnes csak pár helyen fogja mérete kb. 8 x 4 x 2 cm és 108gramm belevaló övszélesség 3.5cm vastagság kb. 3-4mm mást nem méricskélek 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/2vmYozj4IL minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 21 nap  9 óra 36 perc
Eladó Pénztárca Di Wang (bőr) használt Pénztárca Di Wang (bőr) használt

Pénztárca Di Wang (bőr) használt 5 rekesz kártyatartó + 7 rekesz papírpénznek + egy cipzáras rész belül 2 rekesz jó állapotú sérülést nem láttam fekete bőr rendben használható mérete kb. 19 x 10.5 x 4 cm és 189gramm mást nem méricskélek 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/NokDRTWULV minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 21 nap 12 óra 52 perc
Lap  1 /  1    6 db/oldal