Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

Licit.hu Zozozozo termékei: 19 találat

Az összes terméket mutassa|Ruházat, divat>>Női

Lap  1 /  1    19 db/oldal
Eladó Női Bevásárló Táska Műbőr Retro Használt (35x30x10cm) Női Bevásárló Táska Műbőr Retro Használt (35x30x10cm)

Női Bevásárló Táska Műbőr Retro Használt (35x30x10cm) rendben használható komoly sérülést nem láttam de nem hibátlan és nem megkímélt fellelt állapotú összes cipzár jó, színe homokszínű belül erősen bolyhos de nem szakadt rejtett pénztárca zsebbel a belső térben kb.3-5kilóig pakolható rendben mérete kb.36 x 33 x 11 cm és 415gramm belül a méret kb.30 x 30 x 15 cm de rugalmas és kifelé tud dudorodni bőven csomagkész mérete 40 x 15 x 7 cm 5db képet ...
   300 Ft 0 1 nap 14 óra 33 perc
Eladó Igazolványtartó Farmer Hímzett (SK) használt Igazolványtartó Farmer Hímzett (SK) használt

Igazolványtartó Farmer Hímzett (SK) használt jó állapotú sérülést nem láttam, se foltot mérete csukva kb. 14 x 9 cm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZC5bo9oM5j minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.000 Ft 0 1 nap 16 óra 33 perc
Eladó Napszemüveg (Ver.1) 2db Női Egyformák (36343) Napszemüveg (Ver.1) 2db Női Egyformák (36343)

Napszemüveg (Ver.1) 2db Női Egyformák (36343) az ár a 2db-ot tartalmazza és egyben eladók egyformák, az egyiknek a jobb lencséje egy helyen kissé karcos 1db mérete csukva 15 x 5 x 4 cm és 60gramm a kettő együtt 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/OzhGxJMwp0 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlásnál éri meg
   300 Ft 0 1 nap 19 óra 32 perc
Eladó Emporio Valentini Női Pénztárca és Irattartó Emporio Valentini Női Pénztárca és Irattartó

Emporio Valentini Női Pénztárca és Irattartó 2-rekeszes aprópénz tartó, 1-rekesz papírpénznek, 2+1-rekesz hitelkártyának és egy rejtett rekesze is van nem megkímélt de rendben használható 12db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9REi4rpDJ2 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 11 nap 22 óra 48 perc
Eladó Női Kalap Bordó Orosz 58-as (kb.1990) Női Kalap Bordó Orosz 58-as (kb.1990)

Női Kalap Bordó Orosz 58-as (kb.1990) nem hibátlan, van rajta a peremén kívül sok helyen tárolási kopás masni a képeken csak poros mérete kb. 32 x 30 x 12 cm kívül, belül a fejpánt kb. 19 x 17cm, súlya 115gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/i4sItTUcw3 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 12 nap  5 óra  9 perc
Eladó Női Kalap Zöld (Ver.1) Orosz 57-es (retro kb.1990) Női Kalap Zöld (Ver.1) Orosz 57-es (retro kb.1990)

Női Kalap Zöld (Ver.1) Orosz 57-es (retro kb.1990) színe sötétzöld és csak a képeken látszik kéknek, masni fekete jó állapotú nem hibátlan van rajta a peremén sok helyen tárolási kopás kívül mérete kb. 32 x 30 x 13 cm kívül, belül a fejpánt kb. 19 x 17cm, súlya 115gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/2t76Py01Ht minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 14 nap  6 óra 16 perc
Eladó Női Divat Öv (Ver.1) 104cm Női Divat Öv (Ver.1) 104cm

Női Divat Öv (Ver.1) 104cm jó állapotú sérülést nem láttam nekem valódi bőrnek néz ki teljes hossz 104cm , szélesség 4cm , vastagság 2-3mm és 94gramm csomagkész mérete kb. 12 x 12 x 6 cm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/KMRv58dz37 minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   800 Ft 0 14 nap 20 óra 43 perc
Eladó Női Kis Válltáska (Ver.2) Bershka (fekete szövet) 23x16cm Női Kis Válltáska (Ver.2) Bershka (fekete szövet) 23x16cm

Női Kis Válltáska (Ver.2) Bershka (fekete szövet) 23x16cm jó állapotú sérülést nem láttam cipzárok jók kívül fekete szövet vízlepergetős, belül barna szövet kis zsebbel fémrészek kopottasak mérete kb. 23 x 16 x 6 cm , pánthossz max. kb. 88cm és 151gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Stz3x9FGGT minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   800 Ft 0 14 nap 21 óra  8 perc
Eladó Női Kistáska (Ver.1) Műbőr (fehér) 24x15cm (megkímélt) Női Kistáska (Ver.1) Műbőr (fehér) 24x15cm (megkímélt)

Női Kistáska (Ver.1) Műbőr (fehér) 24x15cm (megkímélt) Made in China szép megkímélt állapotú sérülést nem láttam és kopásokat se cipzár jó kívül fehér műbőr, belül fekete szövet mérete kb. 24 x 15 x 5.5 cm és 174gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/6FhPlg6EYY minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   800 Ft 0 14 nap 21 óra 24 perc
Eladó Női Kalap Zöld (Ver.2) Orosz 58-as (retro kb.1990) Női Kalap Zöld (Ver.2) Orosz 58-as (retro kb.1990)

Női Kalap Zöld (Ver.2) Orosz 58-as (retro kb.1990) színe sötétzöld és csak a képeken látszik kéknek, masni szürke peremén alul pár helyen tárolási kopások vannak mérete kb. 32 x 29 x 13 cm kívül, belül a fejpánt kb. 18 x 16cm, súlya 105gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/jvdvaI157N minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 15 nap 12 óra 34 perc
Eladó Kistáska Parti Neszeszer Műbőr 21x12cm Új Kistáska Parti Neszeszer Műbőr 21x12cm Új

Kistáska Parti Neszeszer Műbőr 21x12cm Új új termék mély bordós pirosas 45gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/16ic6doC8c minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 15 nap 19 óra  9 perc
Eladó Napszemüveg és Szemüveg Tartó Textil (Máriapócs) újszerű Napszemüveg és Szemüveg Tartó Textil (Máriapócs) újszerű

Napszemüveg és Szemüveg Tartó Textil (Máriapócs) újszerű szép újszerű állapotú mérete 16 x 8 cm és 15gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/9k4JtBG5yB minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 15 nap 19 óra 13 perc
Eladó Női Kemény Sapka Bordó Orosz (retro kb.1990) Női Kemény Sapka Bordó Orosz (retro kb.1990)

Női Kemény Sapka Bordó Orosz (retro kb.1990) nem hibátlan van rajta kívül sok helyen tárolási kopás mérete kb. 20 x 20 x 12 cm kívül, belül a fejpánt kb. 18 x 18 cm, súlya 90gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3tycOZBeWE minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 16 nap 13 óra 53 perc
Eladó Pénztárca Női David Jones Pénztárca Női David Jones

Pénztárca Női David Jones összes cipzár jó, sérülést nem láttam anyaga vékony szövésű talán műszálas víztaszítós aprópénztartó, egy nagy és egy kis rekesz, zseb, egy cípzáras rekeszsor bal oldalon még kétszer kihajtható, ott van 3db hálós zseb, 4db bankkártya tartó közepén egyrekeszes nagy zseb felülről mérete csukva 15 x 11 x 4 cm és 175gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/5hjFiE67VB minden külön fényképezve azt adom ami a képeken ...
   1.000 Ft 0 17 nap 14 óra 12 perc
Eladó Női Kis Válltáska Műbőr 22x13cm Női Kis Válltáska Műbőr 22x13cm

Női Kis Válltáska Műbőr 22x13cm picike nem sok fér bele kb. két napszemüveg cipzárok jók, nincs kiszakadva, kopottas a sarkoknál és az éleknél rendben használható de nem megkímélt mérete 22 x 13 x 3 cm és 130gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/k5INtUBglA minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 17 nap 20 óra 11 perc
Eladó Női Divat Öv (Ver.2) fekete szövet 83cm Női Divat Öv (Ver.2) fekete szövet 83cm

Női Divat Öv (Ver.2) fekete szövet 83cm inkább tinilány méret szép állapotú sérülést nem láttam műszálas szövet teljes hossz 83cm , szélesség 4cm , vastagság 2-3mm és 81gramm csomagkész mérete kb. 10 x 10 x 6 cm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/4aeMbvtIdV minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   800 Ft 0 19 nap  1 óra  6 perc
Eladó Emirates Övtáska 13x10x4cm Emirates Övtáska 13x10x4cm

Emirates Övtáska 13x10x4cm jó állapotú sérülést nem láttam övre füzhető cipzár jó színe pont olyan mint a képeken de a cipzár barna anyaga műszálas szövet és belül nincs párnázva mérete 13 x 10 x 4 cm és 35gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/v6bOqtnDH8 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 23 nap 14 óra 58 perc
Eladó Pipere Táska Tükrös 16x10cm Használt Pipere Táska Tükrös 16x10cm Használt

Pipere Táska Tükrös 16x10cm Használt belül a műanyag bélése több helyen sérült kívül szövet , cipzár jó, tükör valódi üveg mérete 16 x 10 cm és 65gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lollCnG1OT minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   160 Ft 0 24 nap 18 óra  6 perc
Eladó Neszeszer Irattartós Fekete 22x13cm (ár.-/db) Neszeszer Irattartós Fekete 22x13cm (ár.-/db)

Neszeszer Irattartós Fekete 22x13cm az ár 1db-ra vonatkozik egyformák mindkettőnek hibás a kártyatartó része levált a ragasztás műbőr alatta kemény anyag karton vagy műanyag lap cipzár jó 1db mérete 22 x 13 x 4.5 cm és 240gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3kXhH5SX9D minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   200 Ft 0 25 nap 17 óra 41 perc
Lap  1 /  1    19 db/oldal