Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

Lap  1 /  1    2 db/oldal
Eladó Faust Akkus Fúró (S2096VE) 9.6V (működik, sérült, hiányos) Faust Akkus Fúró (S2096VE) 9.6V (működik, sérült, hiányos)

Faust Akkus Fúró (S2096VE) 9.6V (működik, sérült, hiányos) működik akku halott épphogy csak le tudtuk tesztelni típusidegen töltővel lett töltve de 3óra töltés után 1 perc alatt lemerült a gép alján sérült a szerszámtartó rögzítőrész kitört tokmány elején a gumiburkolat sérült más sérülést és oxidot nem láttam nincs hozzá hálózati töltő se semmi más mérete akkuval 27 x 23.5 x 6 cm és 1445gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/8SoTRlJdDr minden ...
   2.500 Ft 0 4 nap  6 óra 21 perc
(2026.01.15. 14:31)
Eladó Collostok (Ver.1) Adga (fa 2m) használt Collostok (Ver.1) Adga (fa 2m) használt

Collostok (Ver.1) Adga (fa 2m) használt mindkét fele metrikus jó állapotú sérülést nem láttam mindkét felén az utolsó rész kopottas mérete csokva 24 x 3 x 1.5 cm és 81gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/E8rZ9s4RHW minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 18 nap 19 óra 44 perc
(2026.01.30. 03:54)
Lap  1 /  1    2 db/oldal